Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ukryta prawda

Co byście zrobili jakbyście....

Polecane posty

1. Nie mieli pieniędzy a wasi rodzice byli bezrobotni 2. Jakby ktoś was wrobił w kradzież 3. Jakbyście mieli nieklasyfikowane i niedostateczne w szkole zawodowej 4. Jakbyście mieli problemy zdrowotne 5. Jakby postanowiono usunąć forum - o2.pl - kafeteria (i nie tylko forum ale również przy kawie, zdrowie i uroda, kultura, bon appetit, punkt widzenia,itd). - chomikuj - wizaż oraz portale o2 a także portale społecznościowe - fotka - sympatia - facebook - nasza klasa - badoo - twitter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale naskoczyliscie na autorke
1. wrobilabym kogos w kradziez :D 2. dopiertolilabym :) 3. zaczelabym sie uczyc..? 4. mam i zyje :D5 5. to najgorsze. umarlabym. xxx glupi temat, glupie odpowiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Poszłabym do pracy? Tzn bardziej bym szukała niż szukam teraz. 2. Byłam wrobiona ;) 3. Miałam nieklasyfikacje ale wybrnęłam ;), z ocenami nigdy nie było problemu, nie wiem jak można mieć "buty" xD 4. Mam takie małe raczej się tym nie przejmuję 5. "Chomika" byłoby mi szkoda a reszta mnie nie obchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość something positive
To chyba pytanie do młodszych ale też odpowiem 1. nie mam rodziców 2.skoro mam czyste sumienie, byłabym spokojna, że sytuacja się wyjaśni 3. zawsze można zmienić szkołę 4. leczyłabym się, nie załamywała 5. przeżyłabym bez problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna ta ankietka
1. Szukałabym pracy albo bogato wyszła za mąż :-) 2. Albo bym się wybroniła albo poszła siedzieć 3. zaczęłabym się uczyć lub szukała pracy 4. Leczyłabym się lub dostała rentę 5. nic - nie mam na to wpływu, a z większości tu wymienionych i tak nie korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Nie wiem, rodzice w sumie są bezrobotni, bo oboje na emeryturze :) 2. Zapierałbym się i lał po mordach tych którzy mi nie wierzą z policjantami i sędzią włącznie 3. Nie wiem, ja już po studiach xD 4. Ciągle jakieś mam (przeważnie stres), chodzę do lekarza jak muszę 5. Jakby postanowiono usunąć forum - o2.pl - żadna strata, nie używam - kafeteria - żadna strata, oszczędziłbym sporo czasu zamiast się dołować - chomikuj - żadna strata, nie używam - wizaż - żadna strata, nie używam - portale o2 a także portale społecznościowe - żadna strata, nie używam - fotka - trochę szkoda by było, dużo młodych dziewczyn tam jest - sympatia - zaglądam tam głównie po to aby patrzeć na foty tej która mnie nie chce - facebook - szkoda by było, straciłbym kontakt z wieloma znajomymi - nasza klasa - żadna strata, nie używam - badoo - żadna strata - twitter - żadna strata, nie używam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×