Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Wally

Zakupy internetowe

Polecane posty

Gość Aneczka B. 8821
W kwestii zakupów internetowych,to jestem ich zwolenniczką,są bezpieczne i przyjemne,a sklepem godnym polecenia z pewnością www.Tublu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrafka1985
Ja ubrania kupuję właściwie tylko w sieci. Głównie na allegro coś wyszukam albo w sklepie internetowym www.modio.pl To mój ulubiony bo mają bardzo dużo rzeczy i jak czegoś potrzebuję to przynajmniej mam duży wybór :) No i dostawa jest ekspresowa co z moją niecierpliwością jest dużym plusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez internet kupuję wszytsko- począwszy od ubrań, poprzez czasopisma fachowe , a na akcesoriach kuchennych kończąc. Mieszkam w małej miejscowości , a kochając wina niestety nie mam możliwości ich zakupu w okolicy. dlatego często dokonuję tego typu zakupów online w sklepie ze stopki. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bamboszka
Ja bardzo często robię zakupy przez internet, ale trzeba bardzo uważać. jestem w tym weteranka, ale zdarzało się wielokrotnie, że zostałam oszukana, np. na allegro albo zwracając towar nie mogłam odzyskać pieniędzy. Nigdy natomiast nie miałam problemu ze sklepem zlotewyprzedaze.pl i bardzo często tam kupuje dla siebie czy na prezenty. towar jest zawsze oryginalny, dobrze zapakowany, dostawa w terminie. sama zaczęłam korzystać z tego sklepu po przeczytaniu opinii na jego temat i to był dobry krok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrecyja
Ciuchy kupuję głównie na allegro. Kosmetyki zdarzało mi się również kupić na aukcjach, ale kilka razy się nacieęłam i dałam sobie spokój. Jednym z nielicznych sklepów z którego usług korzystam często jest www.butsklep.pl . Mają duży wybór obuwia i darmową wysyłkę, a ze zwrotami nie robią problemów więc dałam się skusić i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonka0911
Moja ulubiona strona to zlotewyprzedaze.pl Same dobre marki i fajne ceny. Mozesz sobie pozwolic na jakiś luksusowy produkt, na który normalnie Cie nie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaffeine
Kocham kupować przez Internet!!! Jeśli szukacie pomysłów na prezent to zerknijcie do http://www.godstoys.pl/ W odróżnieniu do innych,podobnych mają autorskie opisy przedmiotów, aż się ryj cieszy i chce się kupować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim sprawdzonym sklepem z sukienkami jest Danvera.pl duży wybór, niskie ceny, świetna jakość,szybki czas realizacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabri XCZ 23
Faktycznie promocji i rabatów w sklepach internetowych jest bardzo wiele,trzeba tylko wiedzieć który wybrać aby potem nie czuć się zawiedzionym. Tutaj moją pozytywną opinię otrzyma http://www.galeriaherbaty.pomorskie.pl/ naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NobodysWife
O proszę, ja także jestem zadowolona z www.godstoys.pl :) Zwłaszcza z odbioru osobistego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia231
Ja ostatnio kupiłam kilka dobrych win w sklepie www.dekanter.pl na wypadek gdy wpadną przyjaciółki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym sklepem internetowym z bielizną jest 4lejdi.pl. Można tu kupić naprawdę fajne rzeczy po przystępnych cenach. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię kupować przez internet kosmetyki, wszystko można dokładnie wyczytać - co dla kogo i jaki skład. Odkryłam super sklep z mniej znanymi ale bardzo dobrymi kosmetykami naturalnymi, nie mają tyle chemii co te tradycyjne kosmetyki a w tym sklepie można jeszcze się coś dowiedzieć o tych składnikach. Byłam aż zaskoczona skutecznością takich naturalnych kremów. Polecam www.biosna.pl. A odżywki do włosów John Masters Organic są rewelacyjne, ja mam: http://biosna.pl/pl/sklep/produkt/rozmaryn-mieta-odzywka-john-masters-organics-237-ml.html . Warta swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alanna5
Teraz sklep http://www.modio.pl ma darmową dostawę a ceny naprawdę niskie więc warto zamawiać. Do tego ciuszki wszystkie markowe i świetnej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksinski
Ja buty zamawiam na www.butsklep.pl Jeszcze nie zdażyło się, żeby były jakieś problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym i wartym polecenia sklepem jest danvera Sama kupuje w nim od dawna i nie zawiodłam się :) bardzo duży wybór sukienek w większych rozmiarach i szybka dostawa to ich zalety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorgonzol
Butsklep.pl ma duży wybór. Od dwóch lat zamawiam u nich buty, więc mogę polecić ten sklep. Wszystko przebiega sprawnie i bezproblemowo. Inne rzeczy kupuję na allegro i też nie zdarzyły mi się wpadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka_007
Ja zwykle w Internecie kupuję produkty elektroniczne, głównie ze względu na konkurenyjne ceny. Kupiłam już telefon dla męża i tablet dla siebie, możecie sprawdzić na http://www.myefox.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ulubiony sklep internetowy to danvera :) Uwielbiam sukienki a tam mam ich pod dostatkiem ;) W tym sklepie kupuję znacznie taniej sukienki, no i nigdy nie ma problemu z rozmiarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaa35
Skusiłam się na zakupy w sklepie danvera który tak polecacie i faktycznie jakość rewelacyjna cena niska bardzo szybka wysyłka duzy plus dla tego sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do Frisco, gdzie warto być na bieżąco z aktualnymi promocjami. Obecnie zachęcam mamy do skorzystania z promocji Pampers. Do 2 opakowań Premium Care, gryzak dla dziecka gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często robię zakupy w Internecie, głównie ze względu na to, że jest dużo taniej. Szczególnie polecam sklep 4lejdi.pl, w którym można kupić markową bieliznę po naprawdę przystępnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariantosek
przez internet kupuję prawie wszystko: ubrania, kosmetyki, elektronikę. Od niedawna mam hopla na pukncie dodatków do mieszkania: obrazków, kwietników, akcesoriów kuchennych. Bezkonkurencyjny moim zdaniem jest http://www.mykan.pl/ . Bardzo duzy wybór genialnych dekoracji w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montara
Polecicie jakieś sprawdzone sklepy internetowe w których można kupić buty zimowe? Najchętniej Emu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola3444
Od czasu do czasu robię zakupy w sklepie sportowym sporti.pl Dużo asortymentu w dobrych cenach, co jakis czas można trafić na duże wyprzedaże, miła obsługa - ogólnie mówiąc polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia23ll
Ja zarezerwowałam miejsce na nocleg w Zakopanym przez relaximo.pl a oprócz tego kupiłam kilka książęk w empik.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×