Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Wally

Zakupy internetowe

Polecane posty

Gość gość
Polecam stronę Bellemonde http://bellemonde.pl/ Znajdziesz tam kosmetyki bez parabenów i konserwantów samych najlepszych marek. W dodatku często można trafić na atrakcyjne promocje ;) Sprawdziłam i zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam ZlotaLinia.com gdzie zamawiałem biżuterię dla narzeczonej,ekspresowa przesyłka i bardzo miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaguzka
ze swojej strony polecam natomiast topdrogeria.pl - fajny sklep, który zapewnia bardzo tanią przesyłkę na poziomie chyba 4 - 5 zł przy jednym produkcie. Więc mi biorąc pod uwagę czas i asortyment bardziej opłaca się kupować u nich niż iść do drogerii stacjonarnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam e-sklep Bellemonde. Mają kosmetyki kolorowe znanych marek i całą gamę kosmetyków bez parabenów i konserwantów. i uwaga...do tego czesto ekstra promocje!!! http://www.bellemonde.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz w grudniu zakupy internetowe są bardzo fajną opcją bo wiele rzeczy możemy kupić w niższej cenie,jak np jeździki ekologiczne na TwistCar.pl to też fajny pomysł na prezent dla naszego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję głównie ciuszki dla siebie i sprzęty dla moich dzieci przez internet. Zdecydowanie, podoba mi się, że mogę popijając ciepłą kawkę kupić wszystko, co jest mi potrzebne nie wychodząc z dom :) Dla moich dzieci, kupuję w sklepie www.forbabies.pl Gdy były mniejsze, wiadomo, wyprawka, ale synek ma już 5 lat a i tak znalazłam dla niego fajne gadżety u nich :) No i na mikołaja prezent też już mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażam sobie już życia bez zakupów przez Internet, moi faworyci: allegro. www.conrad.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upieczonamama
Chętnie polecę sklep dziecięcy masterstore.pl. Robiłam tam zakupy tuz przed porodem, paczka przyszła ekspresowo. Myślę że warto. Niedrogo mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garka
Od jakiegoś czasu nawet spożywcze produkty kupuję przez internet. Widać na ulicach furgonetki rozwożące zakupy. Jak kupuje na Frisco, ale jest teraz dużo różnych opcji. Teraz zimą, to już zupełnie genialne rozwiązanie, bo nie muszę się mrozić, spędzać godzin w tłumie zakupowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia kasia2
Nie wszystko można kupować w Internecie, ale np. Kosmetyki Naturalne w Manufakturze Kosmetycznej jak najbardziej, sprawdziłam sklep, kupuje już od 2 lat zarówno kosmetyki jak i składniki naturalne do robienia niektórych kremów w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję kosmetyki w internecie. Tylko w internecie, bo inaczej się nie opłaca. Mam swoją ulubioną stronkę z kosmetykami kolorowymi dobrych marek i z kosmetykami bez parabenów i konserwantów POLECAM! www.bellemonde.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na www.Pancernik.eu, W asortymencie znajduje się cała szeroka gama najwyższej jakości produktów (m.in. uchwyty samochodowe, ładowarki bezprzewodowe, pokrowce na telefon, ładowarki) W zależności od tego, jaki model urządzenia posiadacie, możecie od razu przenieść się do wybranego katalogu dodatków. Na sprzęt dajemy pełną gwarancje oraz służymy specjalistyczną pomocą w wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie wszystko kupuję przez internet, a to dlatego, że nie da się robić zakupów szczególnie przed świętami.. Dlatego prezenty też kupię przez internet. Zastanwiam się nad prezentami w formie przeżyć, co myślicie o www.wyjatkowyprezent.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tu kupuję kiełki http://terapiasokami.pl/ i wyciskarkę też mam stąd. Bardzo fajny sklep, miła obsługa, przesyłają diety i porady ;) Znają się na tym, co robią ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamanna
Dużo kupuję przez internet a ostatnio spożywki, na frisco mają bardzo duży asortyment a i ceny są fajne. Dostawa szybciutka a wszystko świeżutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o zakupy internetowe to polecam stronę Euro-Zakupy.pl często zamawiam u nich artykuły spożywcze czy chemie gospodarczą i jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dosyć często zamawiam na Optilux.pl i wszystko jest w porządku,zawsze miła i fachowa obsługa oraz niższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucka m
A robiliście zakupy na selgros24.pl. Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Zrobiłam część zakupów na święta i trochę prezentów zamówiłam i przywieźli pod sam dom następnego dnia. Jestem zadowolona bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczushka
Ja lubię w necie kupować, szczególnie na fasardi bo mają śliczne ubrania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy przez Internet to dziś rzecz absolutnie normalna. Na nieszczęście złą reklamę robią nieuczciwi sprzedawcy. Znakomita większość sklepów działa jednak legalnie i jest godna polecenia. Ja ze swej strony mogę z czystym sumieniem polecić http://dekori.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny - zapraszamy na promocję naszej nowej marki - to jest świeżutka kolekcja, ale specjalnie dla Was przeceniamy ją o 20 % - wystarczy po zamówieniu i realizacji przelewu wysłać do nas maila z Waszym numerem konta oraz podać hasło "Kafeteria styczniowe zakupy" a my odeślemy Wam aż 20% wpłaconej kwoty. Mail do nas: info@moscofashion.com Drugim sposobem jest złożenie zamówienia mailowo z linkiem do produktu i wyborem rozmiaru, a my odeślemy Wam maila z odpowiednią kwotą przelewu do realizacji. NASZ SKLEP:www.moscofashion.com/store/index.php?route=co mmon/home KAMPANIA:www.moscofashion.com FB:www.facebook.com/moscostore ART SETS FREE! LET'S WEAR IT! ZAPRASZAMY! MOSCO FASHION TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sellyo.pl Zaglądam co jakiś czas w poszukiwaniu promocji. Buty można kupić nawet o połowę tańsze niż na innych stronkach, w dodatku wysyłka jest tak szybka, że nawet nie odczułam, że to zamówienie przez internet. Nie robią też problemów z wymianą - przeciwnie, sami zamawiają kuriera - co jest dla mnie bardzo istotne przy zakupie butow (te na obcasie nie jest mi łatwo dobrać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio robię głównie zakupy przez internet, tylko jedzenie kupuję w pobliskim markecie ;) kupuję w sieci ubrania, sprzęt etc. Nigdy nie ma problemu, wszystko przychodzi na czas, nie tracę czasu na łążenie po galeriach. Ostatnio w oko mi wpadł sklep allinside.pl ;) Bardzo niskie ceny mają, wiele najróżniejszych produktów w jednym miejscu, wszystko od producentów, więc cena niższa niż w zwykłych sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkowa
Jesli lubicie wyprzedaze to koniecznie zajrzyjcie na www.modataboo.eu. :) Szybka wysylka na koszt sklepu. Ubrania bardzo gustowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×