Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Wally

Zakupy internetowe

Polecane posty

Gość gość
Ja ostatnio zakupiłam sobie trzy sukienki w sklepie danvera i jestem bardzo zadowolona z zakupów spokojnie mogę polecić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mad about you
jak ciuchy to tylko na domodi.pl ;-) ostatnio znalazłam tam przepiękny płaszcz i to sporo przeceniony :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep internetowy www.alkapask.pl paski skórzane wysokiej jakości: damskie, męskie, dziecięce w wielu fantastycznych kolorach, szeroka gama klamer, dostawa gratis przy zakupie 3 szt. profesjonalna obsługa i szybka wysyłka jesteśmy również na allegro nick: jumbo440 idealny pomysł na prezent, możliwość zakupu pudełek prezentowych, sprawdź naszą ofertę już dziś, zapraszamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania54l
W sklepie http://www.embros.pl/ mają bardzo fajne bluzki, często tez robią różne Promocje, sprzedają też rożne dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie oryginalnego i sprawdzonego prezentu na Boże Narodzenie dla Waszych Najbliższych pasjonujących się winiarstwem to polecam zestaw win sklep-wina. pl/3097,u-stlp-nnieznej-g-ry.html. Klasyczny i elegancki podarunek przypadnie do gustu każdej osobie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kupuje na www.Euro-Zakupy.pl i jestem bardzo zadowolona,mają szeroki asortyment z artykułami do domu i nie tylko,do tego niskie ceny i szybką przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momento meri
ja też lubię zakupy internetowe, teraz właśnie oglądam stronę www.puchatkolandia.pl i materace dla dzieci, bo musze coś mojej małej wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo często korzystam ze strony www.e-kwiaty.pl polecam bo to dobra i uczciwa firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to na allegro najczęściej kupuję, ostatnio fotelik samochodowy dla dziecka maxi cosi, który upolowałam w dobrej cenie, także jestem jak najbardziej za zakupami w Internecie, często kupuję też kosmetyki np. lancome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamierzam wyposażyć się przez internet w fotelik samochodowy dla bobaska Graco coast. Ogólnie co do zakupów internetowych zachowuję dużą ostrożność i kupuję tylko u poleconych przez znajomych osobach lub sprawdzonych przeze mnie sklepach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_Monika1
Sprawdzony sklep - www.homus.pl - z wyjątkowymi akcesoriami i wyposażeniem dla domu!! Nigdzie nie znajdziecie tego co tu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luty zbliża się ku końcowi, podobnie jak zimowe promocje w Toys”R”Us. To już ostatnia szansa na skorzystanie z mega promocji tj. namiot z 30 piłeczkami o wymiarach 112x112x94 cm kosztuje teraz 70 złotych taniej, chodzik interaktywny o wysokości 50 cm aż 140 złotych tajniej a pościel w różne wzory jest teraz tańsza o 50 złotych. Dlatego pędźcie do najbliższego sklepu Toys”R”Us i skorzystajcie z ostatnich, lutowych promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy online to mega oszczędność czasu... ja się nauczyłam takiej metody robienia zakupów w ciązy i teraz kontynuuję, bo przy dziecku czasu mało. Ostatnio odkryłam www.babyshopwawa.pl ale ciągle myszkuję w necie i szukam nowych miejsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od lat kupuję środki do impregancji i pielęgnacji drewna w http://osmo-polska.pl/. Dostawa zawsze na czas, cenowo - dosyć drogo, ale jakość - doskonała. Kupując na stronie, mam gwarancję, że to dobry zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez internet można kupić już prawie wszystko, nie ukrywam, że to bardzo wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka1512
Zakupy w sklepach internetowych są po prostu oszczędnością czasu i pieniędzy. Ostatnio kupiłam eleganckie serwety w krainie obrusów, które były aż 30 proc. tańsze niż w sklepie stacjonarnym! A produkty były identyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oligardia
ja ostatnio zrobilam po korzystnej cenie zakupy w agatahome. Kupilam posciel i kilka rzeczy do kuchni i jeszcze dostalam do tego rabat. Moja siostra ma niedlugo urodziny i tez zamierzam jej cos tam fajnego kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośkawawa
ja też dużo kupuję przez internet, ostatnio zrobiłam trochę droższy zakup w rtv euro adg i również przez internet załatwiłam sobie kredyt w sygma, podobno mają fajny program na zbieranie punków i wymianę na nagrody, ale jeszcze nie skorzystałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla334
Ja raczej często szukam jakiś ciekawych portali zakupowych, np. ostanio fotolab.pl gdzie można wywoływać zdjęcia lub nokaut.pl gdzie w jednym miejscu jest wiele sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość festina
Ja robię sporo zakupów w sieci. Często kupuję coś na allegro. W księgarniach internetowych jestem częstym kupującym. Za to liquidy do e-papierosa kupuję tylko w Ciggerze www.cigger.pl żadne z allegro mi nie podpasowały. Ostatnio też kupiłam buty na www.1but.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sieci najczęściej kupuje kosmetyki na www.GrotaBryza.pl i jestem zadowolona,nigdy nie miałam kłopotów z przesyłką oraz obsługą. Wszystko zawsze na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość recepcja34
ja w necie zamawiam w zasadzie wszystko - tak jest szybciej i nierzadko również taniej. Ostatnio zamówiłam sobie nawet fotel obrotowy, taki do biurka, a obecnie zastanawiamy się z mężem nad zakupem mebli ogrodowych tą drogą - znalazłam świetny sklep z meblami www.ergoexpert.pl (meble biurowe, ogrodowe, duży wybór). O butach, torebkach, ciuchach czy dużych zakupach z marketów nie wspomnę, bo to już raczej norma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie profesjonalnych kosmetyków do włosów to polecam sklep - www.goldenlook.pl . Szybko,sprawnie i bez problemów;) Kupiłam tam ostatnio szczotkę Tangle Teezer na promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez internet kupuję bardzo dużo zabawek, zwłaszcza tutaj: http://kupzabawke.pl/index.php . Jest to o tyle wygodne, że nie muszę wychodzić z domu i martwić się o to czy w danym sklepie zastanę asortyment jaki mnie interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metka456
ja robie zakupy np. chemii gospodarczej przez internet z bardzo prostego powodu aby... NIE DŹWIGAĆ! nie mam samochodu, a tu kurier przywozi mi pod dom, i to nawet za darmo, jeżeli sklep ma darmową wysyłkę. Mogę polecić, bo regularnie kupuję w drogerii internetowej www.bexpress.pl jeżeli chodzi o chemię i pojedyncze kosmetyki. Oczywiście jak mi braknie czegoś drobnego, to idę do sklepu, no ale ciężkie proszki czy płyny to musiałabym się namęczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×