Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Wally

Zakupy internetowe

Polecane posty

Gość gość
Dosyć często robię zakupy w sklepach internetowych,ostatnio zamawiałam nawet artykuły do domu na stronie MaxQ.pl akurat mieli fajne promocje i wszystko było w porządku,polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbacha
Ja często robie zakupy w internecie, najczęściej kupuję ubrania - to co preferuję do dobra jakosć i najlepiej ubrania produkowane w Polsce- dosć mam trochę tych ciuszkó z siecióek Bardzo fajny sklep z polskimi ubraniami wam mogę polecić BIALCON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne sklepy dodajecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia z wa wy
Ja sklep mam tylko jeden sprawdzony.Nigdy mnie nie zawiedli do tego są importerem ,więc ceny mają bardzo niskie .Kupuje tam bieliznę erotyczna oraz odzież i muszę przyznać ,że jestem bardzo zadowolona dlatego polecam z ręka na sercu.Z reszta sprawdźcie i przekonajcie się samihttp://allegro.pl/listing/user/listing.php?us _id=34194945

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często robię zakupy przez internet :) Moim ulubionym sklepem jest allinside. Jestem badzo zadowolonym klientem tego sklapu, obsługa jest świetna a rzeczy które tam kupowałam są rewelacyjne. Bardzo dużo rzeczy tam kupuję, od kosmetyków, przez ubrania i akcesoria dla dzieci, po elektronikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez internet kupuje akcesoria do kuchni,szczególnie polecam NozWidelec.pl mają szybką przesyłkę i niższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często robię zakupy przez internet :) Moim ulubionym sklepem jest allinside. Jestem badzo zadowolonym klientem tego sklapu, obsługa jest świetna a rzeczy które tam kupowałam są rewelacyjne. Bardzo dużo rzeczy tam kupuję, od kosmetyków, przez ubrania i akcesoria dla dzieci, po elektronikę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję np. książki, bo w tych księgarniach internetowych, np. czytam.pl jest znacznie taniej i mają czasem asortyment jakiego nie znajdzie się w zwykłych ksiągarniach i tak samo na czytnik też w internecie kupuję. Ubrania czasem mi się zdarza, ale tylko jak mają dokładnie zmierzone wymiary, parę razy kupiłam w fasardi, ale strasznie długo czekałam na przesyłkę, ostatnio kupiłam w toproom.pl i całkiem szybko przyszła, więc pewnie się tam przeniosę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila G
Ja ostatnio przez internet kupiłam odkurzacz w sklepie: http://euro-mop.pl/ Nie jestem zwolenniczko zakupów przez net bo zawsze jest ryzyko , że np dostaniemy śmieci zamiast towaru ale z tego zakupu jestem bardzo zadowolona. Odkurzacz spisuję się rewelacyjnie i chociaż zaoszczędziłam czas nie latając po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez internet często zamawiam perfumy,tutaj moge polecić strone EsencjaPerfum.pl zawsze szybka i bezpieczna przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Tosia
Zakupy internetowe zawsze robię tam, gdzie mam już sprawdzone miejsca - najczęściej przez znajomych. :) Ostatnio polecono mi www.fairsquare.com/pl - oferty sprzedawane są z dość dużymi rabatami. Realizacja ekspresowa, jakość pierwsza klasa. :) Chyba się uzależniłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię zakupy spożywcze przez internet. :) Nigdzie blisko mojego domu nie mam takiego sklepu jak http://biofarma24.pl/ - a tam wszystko mam w jednym miejscu i nie muszę nigdzie biegać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela_ruda_81
ja mam małe dziecko i zakupy robię wyłącznie przez internet. Wczoraj na przykład kupiłam buty na www.riccardo.pl a dziś dostałam info, że jutro będzie jakaś promocja. Wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja korzystam ze sklepu partnershop.pl, co prawda nie kupowałam ciuchów tylko gry, ale po zapłacie miałam natychmiast dostęp do kupionych gierek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez kupuje tylko przez net, brakuje mi czasu na wszystko, trzeba ugotowac obiad, posprzatac, isc do pracy, odebrac dziecko z przedszkola szkoda zeby jeszcze znalazl sie czas na latanie po sklepach. Kupilam ostatnio buty z zary i jestem z nich zadowolona :-) i torebeczke Franco Morenzo o taka http://francomorenzo.com/pl/torebki/164-torebka-skorzana-damska-rustica-r07-09p5s.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakupy przez Internet to jak dla mnie idealne rozwiązanie. Nie lubie chodzic po sklepach bo wiem ze w nich nie znajdę ciekawych ubrań dla siebie. A w tym sklepie http://www.gaba-fashion.pl/ jest wszystko czego potrzebuje i jeszcze mogę wybierac kolory i fasony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli moge cos doradzic - to zajrzyjcie moze na http://impresje24.pl - maja tam naprawde wielki wybor wszelakich dodatkow do domu, mebli i nie tylko. I to nie takich 'sklepowych' ale oryginalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli macie dosc szablonowych mebli i szablonowych rozwiazan urzadzania domu, to sklep http://impresje24.pl bedzie dla Was idealnym wyjsciem! Maja tam naprawde szeroki wybor roznego rodzaju klasycznych mebli, takich, ktorych nie dostaniecie w marketach czy tez sklepach meblowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajg pl
Polecam www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka. www.gajg.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio w pracy mam tyle obowiązków, że nawet nie mam kiedy iść na zakupy, dlatego zostaje jedynie alternatywa kupowania w internecie. Jakiś czas temu natknęłam się na fajny sklepik: www.dip24.pl i mimo tego, ze jeszcze nie mają zbyt dużo ocen (same pozytywy) to zaryzykowałam i nie żałuję. Kupiłam u nich buciki, a mąż wybrał dres i jakiś drążek do podciągania się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×