Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spiderka

Toksopozytywne dawniej i dziś

Polecane posty

Gość moniaszek
jesli chodzi o uniwersalne kolory wozkow to wg mnie oprocz rózowego i fioletowego to kazdy inny jest uni. np szary , bezowy , czerwony , zielony pasuje i dla dziewczynki i dla chlopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anip28
No to Monia super wieści mam nadzieje ze teraz sie trochę uspokoisz :) i czarne mysli odejda na bok mój synek waży 887g :) i przytyłam 12kg i mam nadzieje ze drugie tyle to mi nie dojdzie ;) a wiesz jak ułożony jest synek albo masz napisane na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
a w ktorym tyg tyle u Ciebie ważył?? Aniu jesli chodzi o ułozenie, to mój gin mówi że nie ma co tu okreslac, bo jeszcze ma tyle miejsca ze ułozenie co chwile sobie zmienia, raz jest tak raz inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Jesli chodzi o czarne mysli , to mam nadzieje ze się ich pozbyłam:-) bynajmniej na jakis czas bede spokojniejsza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anip28
Tyle ważył w 24tc 4dniu a co do położenia to masz racje ze jest dużo miejsca tylko u mni po prostu piszą na tym dokumencie co dostaje przy usg dlatego wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dzisiaj poogladalam sobie trochę ciuszkow w internecie i wybrałam chyba zły sklep do tego bo były strasznie drogie i to te na rozmiar 56 i 62 patrzyłam na smyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
oki, rozumiem, u mnie nic o ulozeniu nie pisał ale sama zapytałam to odpowiedzial ze ulozenie na tym etapie to co chwile inne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
smyk jest drogi ale jesli juz mam wybierac to wole ciuszki z H&M , nawet powiem ze je uwielbiam , są cudowne... a takie małe na 56 nie oplaca sie kupowac za duzą cene, bo zaraz maluch z nich wyrosnie, mysle ze taki rozmiar 56 to max na 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tez tak myśle dlatego potem przenioslam sie na Allegro i tam popatrzylam :) i było już trochę lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ogladalyscie kiedyś ciuszki w Tesco? Tam naprawdę są fajne i są w pakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gien ja dopiero zaczynam oglądać i to tylko w internecie jak narazie ale z tego co wiem to w Tesco jest ta firma f&f i ona jest chyba całkiem niezła jak będę kiedy robić zakupy to muszę zerknac na te ubranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę polecam. A ostatnio jeszcze były wyprzedaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdzcie sobie dziewczyny na Endo .pl tam tez fajne ciuszki maja a i sa wyprzedaze :) ja juz z ciuszkow mam wszystko tez kupowalam w h&m naprawde fajne gatunko ciuszki :) tamwlasnie kupilam kilka sztuk 56 a tak reszta 62 :) slodziutkie te ubranka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze strasznie drogie te ciuszki. Wiem, że w większości to wasze pierwsze dziecko i chcecie mieć wszystko naj, ale jak dla mnie to wolałabym tą kasę przeznaczyć na wózek z górnej półki, który posłuży Wam ok. 3 lat, niż na śpioszki które w tym najmniejszym rozmiarze będą dobre przez 2 tygodnie a następne na miesiąc. A co się najczęściej dzieje z tymi body i śpioszkami? Po pierwsze potrzebujemy ich całe mnóstwo, bo dziecko non stop je moczy, jak nie wyleci Wam na początku bardzo rzadka kupka, to poleje się mlekiem, albo się uleje i tak mniej więcej zużywamy 3 komplety na dobę, nie przesadzam. Ja na początku przy pierwszym dziecku nie nadążałam prać choć miałam ubranka po bliźniakach - więc dwa razy tyle. Oczywiście kilka fajnych mieć jest super, ale same się przekonacie, że w sumie można przeznaczyc pieniądze na inne gadżety. Jeśli kogoś stać to nie ma sprawy, ale w sumie po co.. To takie moje poranne przemyślenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gien to sa bardzo trafne przemyślenia i masz racje w tym co piszesz. To jest moje pierwsze dziecko i rzeczywiście chciałabym dla niego wszystko co najlepsze ale myśle po prostu ze do wszystkiego trzeba podejść rozsądnie bo szkoda jest wydawać kasy na drogie brody i pajacyki w których dziecko na 2 tygodnie założy je ze 4 razy po 2 godziny. W pierwszych dniach i tak nigdzie z nim nie będę jeździć wiec pozniej mozna mu kupić jakiej fajniejsze ciuszki, tylko problem w tym ze te malutkie sa takie ślicznie :) Gien jak będziesz miała jeszcze jakieś przemyślenia to pisz bo najlepsze rady sa od doświadczonych mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
dziewczyny a Wy kupujecie nowke wozek czy myslalyscie o uzywanym?bo ja tak sie zastanawiam nad tym.mam strpnki z wozkami,ceny niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat wózek to chce kupić nowy bo chciałabym żeby wystarczył mi dla 2 dzieci a resztę to sie zastanawiam tak jak ciuszki to myśle ze niektóre to spokojnie moga byc używane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
a masz już Ania jakis typ wózka na oku? bo ja nie mam pojecia co tu kupic, mam jeszcze opcje zeby wziac wozek X- Lander od rodzinki i tak sie bije z myslami... sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
pRZESLEDZIŁAM KILKA STRON NASZEGO DRUGIEGO FORUM , TZN PIERWSZEGO I OPROCZ BEACIUNI JESZCZE NA TEN SAM TYDZIEN TERMIN MIALA SECRET.MAM NADZIEJE ZE DZIEWCZYNY SIE NIEDLUGO DO NAS ODEZWA Z DOBRYMI WIADOMOSCIAMI:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam Monia jeszcze nic konkretnego na oku tez sie zastanawiam na X-landerem ale jest drogi pewnie w sklepie jak pojadę to cos na miejscu wybiore jak zobaczę jak sie składa czy jest ciężki i czy dam radę sama go złożyć i rozłożyć bo na tym zależy mi najbardziej. Ja znalazłam ze Secret ma termin na 6 wiec ciekawe jak tam u niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny,leże sobie i odpoczywam, bo wczoraj miałam gości wyprawiałam urki synkowi,cały dzien na nogach a dzis odpoczywam :) Co do ciuszków to ja oglądałam tez fajne w Pepco - nie wiem czy macie taką sieciówkę pod ręką,mydło i powidło,ale dużo fajnych rzeczy do ubrania i do domu można znaleźć.trzeba z ubraniami uważac,wziąć do ręki bo nie wszystkie są miękkiej bawelny, ale większość super. kosztują około 6-12zł można wziąć więc więcej. Co do wózków to albo Bebecar IpOp (ponad 3tys) albo Bebetto Solaris nasz polski za 1300. Chce z mężem podjechać do sklepu zeby obejrzał oba modele i ocenił od strony technicznej. ciesze sie że z waszymi bąblami wszystko dobrze u lekarza, ja jade we wtorek, juz mam stresa.. czekam tez na wiesci dziewczyn po porodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wózka Bolder i Xlanderto tez je oglądałam ale dla mnie spacerówka jest dosć "przewiewna", za mało zabudowana,osłoniona, a jeśli będe miała dziecko ktore bedzie rosło tyle co starszy syn to już koło 7mca życia bede musiała się przesiąść w spacerówkę, a to bedzie zima w pełni, dlatego zwracam na to uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
faktycznie w pepco mozna kupic fajne ciuszki,zupelnie wylecial mi ten sklep z glowy ale tesco tez polecam. ja w wiekszosci pokupuje body cale rozpinane zeby nie nakladac przez główke;,bynajmniej na poczatek,tak bedzie wygodniej.jak macie u Was Smyka to tez jest/bylo sporo przecen,ja pokupowalam tak skarpeteczki za 5zl:-) do h&m warto zagladac bo czesto maja jakies przeceny,tylko trzeba trafic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze właśnie styczeń to taki m-c przecen wszędzie pozniej wejdzie jak gdyny nowa kolekcja wszędzie i ceny bedą droższe przynajmniej w smyku. Tez tak sobie pomyślałam ze te na pierwsze to potrzebuje dobrych gatunkiem pajacykow. Jeszcze trochę i sie zacznie szał zakupów u mnie :) jutro mam zamiar jechać do Tesco na zakupy to zerne sobie na te ubranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
to daj znac Aniu czy skusilas sie na jakies ubranka w tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec tak wrociłam z zakupów ale niestety w tesco do ktorego pojechałam wlasnie zlikwidowali dział z ubrankami pozostały resztki wiec nic sobie nie obejrzalam bylo mniejsze tesco ale takie mialam tuz pod domem, dobrze ze zrobilam chociaz zakupy spozywcze ;) Nie miałam w planach w sumie nic kupowac ale myślałam ze sie chociaz rozejrze troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ja tez bylam dzisiaj na malych zakupach,kupilam pare pajacykow i kaftaniki a pojechalam tak naprawde obejrzec wozki i powiem wam ze dramat.dobrze ze nie musialam dzis go kupic bo bym nie kupila zadneho.kazdy sklep co inneg proponowal.jak w jednym chwalili to w drugom odradzali i odwrotnie... a ogolnie nic mo nie wpadlo w oko tak naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak myslalam ze z wozkami bedzie najwiekszy problem zeby cos wybrac jest tyle modeli ze czlowiek sam nie wie co wybrac, Monia a jaki rozmiar ubranek kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×