Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spiderka

Toksopozytywne dawniej i dziś

Polecane posty

Spiderka super ze wszystko jest ok ja tez mam juz straszne problemy z koncentracja taki nasz stan :) a Tobie zasłuzenie nalezy sie odpoczynek a co do przecen w smyku potwierdzam dzis ogladalam tylko nie znalazlam zadnych 3-paków body zapinanych na przodzie wszystkie sa wkladane przez glowe a ja na pierwsze chce zeby byly rozpinane bedzie mi latwiej ubierac malego chociaz na poczatku. U mnie tez pewnie 3/4 pensji pojdzie na nianie przy stawkach warszawskich i tez mi sie to malo co oplaca ale niestety w innym wypadku moge nie miec pracy za rok a zalezy mi na niej wiec wole bardzo nie ryzykowac. A co do badan to dobrze Beaciunia mowi po porodzie trzeba glosno krzyczec zeby zrobili dziecku jak najwiecej badan i wszystko posprawdzali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beaciunia gratki ogromne :)))))) szkoda ze nie sa sie wkleic zdjecia malej Zuzi bo z chcecia bym zobaczyla takie malenstwo:) Spiderka a moze Bebetto Luka>???? to nowszy model od solarisa .. ja kupilam .. :)))) A i LUka ma pompowane duze kola ;) uwazam to za duzy atut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Beaciunia nareszcie!!! gratuluje i życze dużo zdrówka dla Zuzanki i dla Ciebie:-) czekamy teraz na wiesci od Secret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Agata ile Bebetto u Ciebie kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ładny nawet tylko kolorystyka średnio mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solarisy wyszły teraz z nową wersją stelaża i kół chyba, koła są też pompowane,kolory rzeczywiscie troche ograniczone, ale i tak jak wezme to szary albo bezowy. Albo granat. Dla mnie nr 1 ZRESZTA juz TO pisałam są bebecary, ale mnie na nie nie stac. Co dla mnie jest wazne w wózku: ładny wygląd, skrętne koła przednie, pompowane chociaż tylne, jak najbardziej zabudowana spacerówka i jej montaż przodem i tyłem. Bebetto te wymogi spełniaja i kosztują od 1189 w smyku za 2w1, do 1500 na allegro za komplet 3w1. Jedynie co to opinie w necie mają niecekawe, ale tak na prawde to o kazdym wózku cos piszą, jak mówiła monia jedni cos chwalą inni to ganią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja czytałam o tym solarisie na internecie opinie to kurcze strasznie kiepskie były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
u mnie sporo znajomych ma wozki Tako ,rozne modele ale naeet nie wiem co o nim pisza w necie.trz ma duze pompowane kola i w miare lekki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaplacilam 1200 za gondolke i spacerowke.. fotelik kupowalam osobno bo zalezalo mi na dobrej firmie i zeby mial isofix takze sam fotelik kosztowal nas 800 zl ... Kolory reczywiscie nic superowego dlatego wzielam rozowy ( bo nie byl wsciekly)z bialym stelazem prezentuje sie fajnie a i dla Zuzi oki :)* choc nie przepadam za rozem Mysle ze bezowy taki uniwersalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie tez chce zeby fotelik byl maxi cosi i z systemem isofix bo mam ten system w samochodzie a co do wozka to jak patrze na te wszystkie o ktorych piszecie to rzeczywiscie nie mam zielonego pojecia co wybrac i to juz nie chodzi nawet o to ile kosztuja tylko o to ktory jest najlepszy te o ktorych Monia pisala TAKO wydaje mi sie ze niezle wygladaja maja fajnie zabudowana spacerowke choc znowu pisza ze maja malo miejsca w spacerowce i sa ciezkie. Kazdy ma cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już Wam pisałam ja mam Mutsy Urban Rider mieszkam pod lasem i nie wyobrażam sobie innego wózka. Spacerówka na pierwsze wczesne miesiące wydaje sie za płytka. Ale mieliśmy fotelik z Casual Play i jest to jedyny fotelik w którym dziecko na początku leży a potem w miarę upływu czasu można go podnieść do pozycji półleżącej i siedzącej. Także tego fotelika na początku uzywalam jako spacerowki. Ja niestety o tych polskich nie mam dobrego zdania. Non stop coś skrzypi (mam drugą spacerowkę z Coneco) a o kołach wole nie mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RACH79
Witam i prosze o pomoc !!!!!!! Złapałam infekcje wirusową i od wczoraj gorączkuje. Do 38 stopni nic nie robie ale powyżej mam zalecony Apap najlepiej 3 razy na dzien , ale niestety w mojej sytuacji taka dawka obniża mi temp. na ok 3-4 godz. Czy któraś z was przyjmowała Apap w większych dawkach???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Rach , ja bym bardziej stawiała na paracetamol w ciazy a nie Apap, mysle ze jest skuteczniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaden Apap tylko paracetamol jest bezpieczny dlaCiebie i przed wszystkim dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
dokladnie ja tez mialam przepisany paracetamol, napewno jest bezpieczny , Agata twierdzi tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RACH79
Ale Apap to właśnie paracetamol , biorę w dawce 500.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Gien czytałam troche o wózku Mutsy i wszedzie piszą że ma strasznie małą, wąską gondole. rzeczywiscie tak jest? jaki masz kolorek wózeczka?'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Secret urodziła czytałam na tamtym forum i wszystko jest ok:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się zastanawiam nad mutsy albo jane muum ale własnie nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nie jest duża niektórzy nawet mówią, że jest najmniejsza na rynku. Aczkolwiek wy rodzicie na wiosnę, lato więc nie potrzebujecie wciskac 10 koców. Mój starszy jest dzieckiem listopadowym więc całą zimę przejeździł w niej i spokojnie sie mieścił. Poza tym małe dzieci lubią ciasnote :). A poważnie to kto czego oczekuje. Jak widzę ile bibelotów mają niektóre dzieciaczki w wózkach to mnie krew zalewa, poduszeczki, kocyki, maskotki - przy takim asortymencie napewno w Mutsy sie nie zmiescicie. Ale jak wcześniej pisałam, troje dzieci w nim jeździło i chodzi jak ta lala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zobaczcie wszystko z maluchami jest ok i tak bedzie dalej teraz mala przerwa w rodzeniu i czekamy na Natasze 25 marca. Beaciunia i Secret cieszcie sie swoimi pociechami po tych wszystkich trudach ktore przeszłyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wozka Mutsy to ja tez czytalam ze jest maly ale kurcze kazdy ma cos i niby ze zaden nie wydaje sie idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza_82
Gratulacje dla wszystkich nowych mam na forum. No to faktycznie wychodzi na to, ze ja następna :) Już nawet dzisiaj zaczełam pakować walizkę :) Co do wózka to mój typ X-lander X-move, zastanawiam się jeszcze nad Mutsy Transporter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza tak Ty następna, rozumiem ze juz cala wyprawka dla malucha kupiona? A jak tam samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
kurcze dziewczyny ale mi dzis brzuch twardnieje,zawszr bylo tak z raz dziennie.a dzis twardnial mi 3 razy przecoagiem dwoch godzin.czy to normalne?ma ktoras takie twardnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Natasza u mnie tez faworytem jest x-movie,szaro-turkusowy albo z zielenią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Natasza jest taka stronka gumtree.pl tak nowy x-move za tysiaka.obejrzyj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia a gdzie w jakiej czesci brzucha Ty masz takie twardnienia? Mi brzuch tez sie zrobil ogolnie twardszy w zwiazku z tym jest wiekszy, jakis czas temu bolał mnie dół brzucha tak jakby ciagnely mnie miesnie ale teraz mam wrazenie ze jak wiecej leze i odpoczywam to jest ogolnie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sorki nie doczytalam napisalas ze nowy to troche dziwne ze w sklepie sa 2razy drozsze az taka promocja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×