Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spiderka

Toksopozytywne dawniej i dziś

Polecane posty

Zartowalam z tym powietrzem na slasku :) naprawde nie jest zle :) ja mieszkam na obrzezach gdzie mam stawy i duzo lasu takze naprawde bede miala gdzie spacerowac :))) powietrze nawet w Kraku nie jest dobre .. jak zapala w kamienicach w piecach tazke nie ma regoly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ja mieszkam na warmińskiej wsi takze u mnie miejsca do spacerów dostatek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza_82
Dziewczyny, a ja miałam kilka dni słabości, martwiłam się, że tak będzie już do końca, ale na szczęście minęło, strasznie mnie mały uciskał w dół brzucha i krocze, że zwykłe chodzenie sprawiało mi ból. Do tego mega zgaga, więc leżeć też nie było można, bo mi zawartość żołądka wracała, koszmar jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza_82
Dla poprawy humoru kupiłam dzis wózek ;) Jednak skończyło się X-landerem X-move

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach dziewczyny, znów mi IGG wzrosło,na szczęście IGM nie. Wystraszyłam się ale Bywalec mnie uspokoił że IGG w ciąży może tak sie zachowywać, nie wiem dziwnie tak, raz opada raz rosnie.. znów milion mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza ja mam to samo.. ten sam bol krocza i zgaga ale to czasem na kila dni przechodzi ale po kilku wraca.. na kiedy masz termin??/chyba jakos niedlugo... Spiderka napisz do tego wykoszynskiego..on powinien Ci odpowiedziec przestaniesz sie i malenstwo stresowac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza a jaki kolor kupiłas wozka bo ja sie zastanawiam albo nad X-landerem albo nad Bebecarem. Z tego co pamietam to Natasza ma termin na 25 marca wiec juz coraz blizej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spiderka przeczytałam Twoj post na tamtym forum i wcale Ci się nie dziwie ze jestes cala w nerwach ale dlatego ze po prostu tak niewiele wiadomo o tej chorobie i jak ona potrafi sie zachowywać. Dobrze ze mamy Bywalca, który potrafi nas troche uspokoic i wyjasnic przebieg choroby. Moze tak jak radzi Agata napisz do tego lekarza to moze jeszcze bardziej sie uspokoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Tak ja tez slyszalam ze Igg moga szalec w ciazy wiec mysle Spiderka ze nie ma sie czym denerwowac.ale wiem jak to jest,ja tez mam schize przez ten moj twardy brzuch i naszczescie wizyty za tydzien. musze sie pochwalic ze tez juz mamy wozeczek ,mial byc x lander bo tak mi sie marzyl ale rodzinka kupila Nam w Holandii Mutsy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie chociaż nie masz już problemu z wybieraniem i szukaniem a rozumiem ze to prezent wiec oczywiście zawsze sie przyda ;) ja mam jutro kontrolną wizytę u gina bo już mija mi 4 tyg zwolnienia i muszę isc zobaczymy co powie ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ja mam wizyte w nastepny piatek,juz sie nie moge doczekac. a co do wozka to prezent,bardzo ladny.wstawie linka jak znajde taki w internecie. Spiderka a jak Twoja poduszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oswajamy się z poduszka ;) tylko nie wiem jak z nią leżec na boki, ma iść pod brzuch, głowe i między nogi? Czy za plecami? wypróbowujemy sie :) A jaki masz ten Mutsy? Rider,transporter,Evo? pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja często śpię z nią tak ze mam pod głowę brzuch i miedzy nogi tak mi jest najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Spiderka to jest Mutsy Mutsaerts , jakos tak , ciezko go znalezc w necie ale to napewno nie rider i nie evo , to chyba starszy typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
chcialam wstawic linka i sie nie da:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza_82
co do koloru wózka wybrałam Europa, na zdjęciach w necie kolor pack wydaje się szary, w rzeczywistości to jakby szary zmieszać z fioletem. Ja od początu chciałam ciemny wózek. Zresztą wszystkie kolory trzeba obejrzeć w sklepie, na żywo wyglądają inaczej. Tak termin 25 marzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza_82
Co do badań na tokso ja już je odpuściłam, łykam rova i więcej już zrobić nie mogę po co się dodatkowo stresować. Niedługo Kuba będzie na świecie i na pewno będzie zdrowy i zapomnę o tym koszmarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
i tego Ci Natasza zycze i Nam wszystkim zeby nasze skarby byly zdrowe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez myslalalam wlasnie o ciemnym wozku i tez wybralam ten sam kolor Europe ale stwierdzilam ze wlasnie musze go zobaczyc na zywo bo jednak moze inaczej wygladac a chcialabym miec cos w miare uniwersalnego. Natasza napewno bedzie wszystko w porzadku z dzieckiem Kubuś to tak jak u mnie a chcesz mu dać na imie Kuba czy Jakub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia znalazlam jakies zdjecia w necie ale rzeczywiscie ciezko znalezc ale wyglada fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
dziewczyny weszlam na stronke sklepu C&A, fajne ciuszki dla niemowlaków mają. www.c-and-a.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w sklepie i jest ich o wiele wiecej a ceny wydają mi sie bardzo przystępne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ja wlasnie bylam w sklepie to było pare rzeczy na krzyż a na stronce jakos duzo ... no nic trzeba sie wybrac jeszcze raz do sklepu aczkolwiek mam juz tych ciuszków b. duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze nie masz wszystkich w jednym rozmiarze bo nie zdazysz ich założyć wszystkich chociaż raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ja nosze soczewki ,mam spora wade. jesli chodzi o ciuszki to sporo na 56 i 62 i czuje ze nie zdaze wszystkiego ubrac...ale zobaczymy ,zalezy jaki synuś bedzie duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie wszystko zalezy jaki duzy sie urodzi :) a pytałas juz lekarza czy mozesz w soczewkach rodzic? Bylas w ogole na konsultacji u okulisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
tak mialam szczegolowe badania u okulisty,nie ma zadnych przeciwskazan. a lekarza teraz bede pytala na wizycie ale tak czy siak bede wyrabiala sobie jeszcze okulary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×