Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spiderka

Toksopozytywne dawniej i dziś

Polecane posty

Właśnie wrociłam z usg z synkiem jest wszystko w porządku jest duży zdrowy i waży 1,86kg także mam sporego chłopaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze maluch jakoś sie umiejscowil ze Ci ucieka ja powiem Ci ze już od 3 nocy gorzej śpię budze sie w nocy i trochę leze i potem dopiero usypiam znowu niestety przychodzą kolejne dolegliwości :( przed końcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ja tez kiepsko spie,wstaje w nocy przynajmniej ze 3razy to toalety potem ciezko mi zasnac i tak jak bylam strasznym spiochem i o 10:00 ciezko mi bylo wstac tak teraz o 8:00 juz spac nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Natasza a co u Ciebie?jak sie czujesz? termin juz coraz blizej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ciesze się ze chłopak duży i zdrowy :) Co do oddychania i spania to tez nienajlepiej u mnie.. Ja jak postoje za długo to mnie ciśnie u góry jakby żebra się rozsadzały:) No tak w trzy piszemy reszta dziewczyn ucichła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) jestem i na biezaco czytam co piszecie ale obecnie jesem w trakcie malego remontu i czau brakuje a jak juz polegne to zasypiam ze zmeczenia. Wczoraj odebralismy wozek naprawde ladny :) i tak stoi w salonie i juz nie moge doczekac sie kiedy Zuzia bedzie w nim spacerowala:) Jesli chodzi o oddychanie to zobczycie co sie dzieje pod koniec 8 ... dramat przynjamniej dla mnie ... a o stopach rekach jak puchna nie wspomne... kostek nie widac :( a jak miaam 38 39 rozm buta tak teraz 41:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
Agata nie strasz z tym oddychaniem.ja nie wiem jak moze byc jeszcze gorzej jak ja juz ledwo przez to zyje. dziewczyny a macie bol w pachwinach?bo ja od wczoraj chodze prawie ze w rozkroku haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza_82
Cześć dziewczyny, u mnie raz lepiej, raz gorzej, żadnych oznak zbliżającego się porodu nie widzę. Dzisiaj jadę do szpitala na pierwsze KTG więc zobaczymy co tam u małego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bola pachwiny bola a i krocze boli jakby sie kosci rozchodzily:( ile kobieta potrafi zniesc dla takiego cudenka jak dziecko.. co do oddychania to zobaczysz jak brzuszek Ci bedzie sie podnosil i jeszcze bardziej bedzie uciskal a jak dojdzie ci zgaga:(((( naprawde... mam nadzieje ze jak urodzimy to o wszystkim zlym zapomnimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Przeszłam dwie ciąże i albo nie pamiętam tych dolegliwości, albo jakimś cudem mnie ominęły :)) Oczywiście pamiętam pod koniec niezbyt dobry sen ale to tyle. U mnie dobrze, IGM mi spada gwałtownie, więc lekarz twierdzi, że chyba moja immunologia trochę zwariowała w ciąży i te moje horrendalne IGG (2725) to wina właśnie immunologii. W środę mam USG połówkowe, które ma również potwierdzić płeć dziecka. Więc zobaczymy czy będę zmierzała do drużyny piłkarskiej czy jednak trafi mi się dziewczynka. Choć oczywiście najważniejsze jest zdrowie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie pachwiny nie bolą ale zgaga jest i domyślam sie ze moze byc gorzej jeszcze, właśnie wróciłam z wizyty u zakaznika IGM mam 0,73 IGG 33 i oczywiście dalej moja zakazniczka dalej każe mi brać tabletki :) powiedziała tez ze do porodu mogę sie już nie pokazywać bo nie ma po co :) Natasza trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaciunia
Witam Was ponownie. Tydzień temu zrobiłam kontrolne badania Zuzi (igg, igm, iga). Wszystko wyszło bardzo dobrze, a mianowicie igm i iga ujemne, igg spadlo z ok.400 do 50. Dziewczyny, mam takie nietypowe pytanie- przekazujecie swój 1% podatku na jakis konkretny cel czy zostawiacie to miejsce puste?Ja od ok.3 lat przekazuję ten 1 % na konkretną osobę, w tym roku chciałabym przekazać na leczenie chłopca zarazonego toksoplazmozą. Znalazłam taki oto blog : http://ciemnastronasnu.blogspot.com/ . Może, któraś z Was miałaby również ochotę przekazać Szymkowi ten 1 %? Trochę sie naryczałam czytając tego bloga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beaciunia no to super ze Zuzia jest zdrowa :) a jak w ogole sie jak sie czujecie daje Zuzia w kość czy jest spokojna? :) ja juz niestety dawno złozyłam pit :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaciunia
Ania, Zuzia jest bardzo grzeczna, potrafi nieraz w nocy przespać 6 godz. W dzień za to mało śpi. Ogólnie muszę napisać, że mam bardzo grzeczne dziecko:) Ja czuje sie bardzo dobrze, martwi mnie tylko, że moje igm w ciagu 4 miesiecy spadło tylko z 1,05 do 1,03, czyli prawie w ogóle. Co do bólu pachwin, to mnie pod koniec ciąży tak bolały, że miałam problemy z chodzeniem, do tego dochodziło kłucie w pochwie jak mała napierała główką, że to była jakaś masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie ze Zuzia grzeczna :) nie przejmuj sie tymi igm najważniejsze ze nie rosną a z tego co mi mówiła lekarka to igm potrafią utrzymywać sie pare lat mi tez strasznie słabo spadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beaciunia najważniejsze że Zuzia ma ujemne, a Tobie spadną IGM,tak jak wspomnialą Ania. CO do podatku to ja tez wpisuje zawsze jakąś konkretną osobę,przeważnie jakieś chore dziecko z mojej okolicy. Zanim wejde na ten blogtopowiedz czy ta mama napisała czy w ciąży miała wykrytą, czy leczyła czy nie wiedziałą nic? Mnie za to żebra rozsadza u góry, uciska mi tam chyba coś, pewnie macica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wiecie ktore zele pod prysznic, balsamy do ciala czy dezodorant sa bezapachowe ktora firma produkuje take kosmetyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaciunia
Spiderka, ta mama zarazila sie w trakcie ciązy, z tego co mozna wyczytać to prawdopodobnie dowiedziala sie o tym i była leczona. Jednoznacznie z tego tekstu nie mozna wywnioskować od kiedy dokładnie wdrozono leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beaciunia
Ania, wiem że z Musteli balsam przeciw rozstępom jest dostępny w wersji zapachowej i bezzapachowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
ja nie mam odwagi zeby czytac ten blog.juz jestem przestraszona:-(:-(:-( nie wiem jakie kosmetyki by Ci tu Ania polecic a co musisz uzywac bezzapachowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
tak sie jeszcze zastanawiam nad tym dzieckiem.ciekawe czy ta kobieta wiedziala zr urodzi chore dziecko czy np wyszlo cos z usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stwierdziłam ze nie będę czytać tego bloga żeby sie nie dolowac nie muszę ale piszą żeby po porodzie używać kosmetyków bezzapachowych i tak sobie pomyślałam ze jak by nie było problemu z dostaniem ich to bym kupiła i używała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
A jak zakupy Ania u Ciebie,wybralas sie juz? ja dzis kupilam pare drobnostek,nozyczki do pazurkow,termometr do wody,szczoteczke i grzebyczek do wloskow-mam nadzieje ze synek bedzie mial bujną czuprynke.kolejne zakupy zrobie po swietach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak już pierwsze ciuszki mam ale tylko to co lekkie i mogę kupić sama męża muszę tylko wyciągnąć żeby wybrać łóżeczko i materac tzn obejrzeć bo wybrałam już no i wózek bo to temat otwarty ale powolutku zaczynam kompletowac rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
slodkie to wszystko,moge na te rzeczy patrzec caly dzien. zastanawiam sie jaki tu kupic termometr porzadny,chce taki na podczerwien tylko nie wiem z jakiej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez myslalam o jakims porzadnym bo przeciez przyda sie nam ale tez mam jeszcze zaden nie wybrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyb u Was tesciowe i mamusie wierzą w przesądy ze np wozka i łozeczka nie powinno sie kupowac przed porodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaszek
znam taki przesad ale nie tylko dot.wozka i lozeczka a ogolnie wszystkiego dla dziecka,ze nie powinno sie kupowac przed porodem... tylko niby kiedy to wszystko kupic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×