Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aroniiia

W jakich kolorach planujecie ubrać choinkę?

Polecane posty

Gość aroniiia

Ja mam dylemat 3 lata pod rząd moja choinka była czerwono złota rok temu fioletowo złota w tym roku myślałam o złocie i fiolecie oraz srebrze ale nie wiem czy nie za dużo tego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od kilku lat stawiam na takie bardziej hmm... rustykalne klimaty, tzn. mam słomkowe dekoracje (w tym również słomkowy łańcuch), czerwono-złote bębenki, czerwone kokardki, szyszki i orzechy. Jedyne czubek choinki mam szklany, bo na razie nie znalazłam fajnej słomkowej gwiazdki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucccy ye
A ja mam wszystkie kolory tęczy :) i tak mi się najbardziej podoba - mam sporo ozdób które przechodzą z pokolenia na pokolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie będzie wielokolorowa
do tego od dołu do połowy drzewka ciut tandetna bo w plastikowych ozdobach - małe dzieci. ale górna część należy do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w tym roku ubrałam w kolorz
e fioletowo srebrnym z fioletowymi lampkami ;) Jest piękna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cirrusik
Ja natomiast kupię zielone lampki, dodam fioletowe łańcuch i bombki we wszystkich kolarach, jakie mam :) najbardziej lubię te stare bombki jeszcze po mojej babci albo te w kształcie grzybków, szyszek, mikołajów czy domków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolin..
Bombki fioletowe i złote, złote kokardki lampki neutralne-bezbarwne. Choinka rok temu po raz pierwszy tak była ubrana i pięknie wyglądała (trochę nieskromnie ale co tam :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolin..
Ja też lubię bombki z dzieciństwa i te po babci ale mam je schowane w szafie i tylko je oglądam,bo wywołują piękne wspomnienia :-)Kiedyś moda była na kolorowe choinki,wieszało się słodycze (cukierki czekoladowe) a teraz drzewka stroi się skromnie i prosto :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze miala srebrna
ale moj maz powiedzial ze choinka nie moze byc jak w biurze jednokolorowa, ale.rodzinna wiec maja byc rozne kolory:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie mysle ze ....
choinki ubrane w jednym, dwoch kolorach kojarza mi sie ze sklepem albo biurem. owszem, potrafia wygladac pieknie, gustownie, modnie, nowoczesnie. ale brakuje im tego czaru niewinnej, dzieciecej radosci, ktora ma symbolizowac choinka, raczej niz tegoroczne trendy z magazynow dekoratorskich ;) do polski i tak troche pozno dotarla ta moda na jednokolorowe choinki, no ale nic, macie to cieszcie sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie było dzieciaków to zwykle robiliśmy choinkę jedno- lub dwu-kolorową (złoto-czerowoną, granatowo-srebrną itp.), od kilku lat jest tęczowa :):):). Z dzieciakami pleciemy łańcuhy z kolorowego papieru, robimy papierowe bombki, wieszamy cukcy, więc na choince jest wszystko, jak leci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raszpl
miałam mieć perłowo fioletową, ale jednak bedzie jak w tamtym roku - kolorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zejdi
ja będę miała kolorową z kolorowymi lampkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaWszędobylska
Moja jest bardzo eklektyczna ;P Od lat każdy kupuje jakieś bombki w różnych kolorach, więc mamy wszystkie rodzaje i wszystkie kolory, ale światełka mamy czerwone i złote łańcuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze (z jednym wyjątkiem) miałam wielokolorową, z ozdobami z ostatnich 50 lat - i taka bardzo mi się podobała, ale chyba chcę jakiejś odmiany, dlatego w tym roku choinka będzie taka jak jakieś trzy lata temu, główna ozdoba to suszone pomarańcze, wyglądało to tak :) http://piekielnie.blogspot.com/2012/11/choinka-choinkachoinka-ma.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeee da rady
roznokolorowa i jarmarczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość googl, kasza bez goryczy
moja wygląda prawie identycznie jak ta, którą wkleiła ...może...Mam jeszcze lampki pomarańczowe i białae i wielkie robione na szydełku białe bomby i pomarańczowe kokardy. Wszystkim się podoba więc chyba jest ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu problem :/ ma ktoś jakieś inspiracje nowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chciala perłowo fioletową stożkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
na mojej choince najwięcej jest udzierganych przeze mnie białych ozdóbek, ale wieszam tez aniołki, bombki, szyszki, gwiazdki z mojego dzieciństwa, które pieczołowicie przechowuję i które uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w tym roku będę miała najbardziej kolorową jak się da :) to pierwsze święta z moją córeczką, która właśnie odkrywa kolory i je uwielbia :) chociaż ta z linka od może... te mi się bardzo podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×