Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelina z jasla39

jak mozna 2, 3 lata szukac pracy??

Polecane posty

Gość singielka_55lat
wnerwiac tez sie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
no tak. z tym że jeszcze jedna sprawa - na początku obecnej dekady mniej więcej, był taki trend w szkolach srednich, że "trzeba isc na studia". I nieważne jakie - papier trzeba mieć. I tak sie to zakodowało w ludziach że "papier trzeba mieć" , ludzie poszli masowo , a potem sie okazało że brakuje fachowców mechaników ,hydraulików, nie ma wykwalifikowanych robotników bo wszyscy poszli na studia. namnożyło się prywatnych szkoł wyzszych ktore dawały mozliwosc zrobienia licencjatu ze stos. miedzynarodowych.. no przepraszam bardzo ale co to za kierunek, jakimi umiejetnosciami charakteryzuje się absolwent tego kier? że zna historie mysli politycznej i stosunkow m-nar? taką wiedze to można sobie posiąść z samego hobbistycznego czytania o takich rzeczach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxrt
o czym wy piszecie? ludzie my chcemy normlanej pracy, fabryk fizycznej , drukarni itp jakie kursy?komu na co po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chodzi ci o zdobywanie pieniedzy w inny sposob niż praca?" Można też tak powiedzieć! Podam przykład chłopaka z rodziny mojej żony. Jakiś czas temu on podpisał umowę z mało znanym w Polsce operatorem komórkowym, gdzie płacą za reklamę zamiast w mediach to samym klientom. Przy czym płacą tak długo jak długo polecony klient korzysta z usług tego operatora. Miesiąc w miesiąc, polecony zapłacił fakturę - on dostał wynagrodzenie. Taki program motywacyjny mają. Jako klient jest bardzo zadowolony, bo ma wyjątkowo niskie stawki i premie za lojalność. Polecać coś takiego to sama przyjemność! Podjął się promowania tej sieci wśród znajomych i po kilku miesiącach ma stabilny dochód ponad 3500 zł. Klienci płacą swoje rachunki, a on dostaje premie. Oni płacą - on dostaje. Ma zapewnione środki do życia i nie tylko i co najważniejsze ma czas, by się dokształcić i poszukać innych źródek dochodu. Ostatnio trafił na ciekawą możliwość zostania współwłaścicielem eko-elektrowni. Musi zainwestować coś koło 500 zł i po jakimś czasie będzie dostawał około 5000 zł przychodu bez chodzenia do pracy. Razem już 8500 zł. No i tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja szukalam pracy ponad 2 lata
i w koncu znalazlam. nie mialam wcale duzych wymagan. a i tak nigdzie mnie nie chcieli nawet do sklepu na zlecenie za 5 zl na h. prace dorywcze typu galerie handlowe-zatrudniaja mlodych,studentow itp a nie kobiety pod 40stke. wystarczy przejsc sie po takich CH to widac kogo zatrudniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
Sapienti, powaga z tym? Bo bez urazy, ale jakoś nie chce mi się wierzyć w to, kojarzy mi się to z reklamami "zarabiaj w internecie" gdzie nic nie trzeba robić tylko klikać i masz pensje 2 tys.. A mozesz podac jaka to sieć? gdyby to bylo takie proste to by każdy tak robił..A poza tym jaki interes ma ta sieć w takich dzialaniach? przecież im wiecej klientów to oni muszą wiecej płacić.. Kojarzy mi się to też także z amwayem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka_55lat
praca za grosze dla 40-latki , to rarytas , ona wcale nie musi sie usamodzielic , tylko mieszkać na zawsze z rodzicami , faceta nie każda chce mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kojarzy mi się to z reklamami "zarabiaj w internecie" gdzie nic nie trzeba robić tylko klikać i masz pensje 2 tys.." Piszę absolutnie poważnie! Sam korzystam z ich usług i nawet w tak zwanym międzyczasie poleciłem kilku sosbom. Teraz mam abonament z głowy. "Opłacają" mi go moi poleceni. Nie napisałem, że nic nie musiał robić. Na początku przecież podjął się działań by wypromować tą sieć wśród znajomych! Ale było to dość łatwe i poszło dość sprawnie. Wiesz, młody ma dużo znajomych, non stop jest w ruchu i co rusz kogoś nowego pozna. No i gra muzyka! A co do - jaki w tym interes siec, to jest to proste. Czy wiesz ile bulą takie Orange z T-mobilami za reklamę? Grube miliony!!! I co? Czy po nowym spocie reklamowym do salonów kolejki się zaraz ustawiają??? A ci płacą klientom za polecenie. I taniej i o niebo skutecznie! Mówisz, że jak takie proste, to kazdy by to robił. I tu jest właśnie polski paradoks!!! W tym kraju jak ktoś zarabia nie tyrając od rana do nocy, to albo złodziej albo Amway!!! :-D A to rzeczywiście jest bardzo proste!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
ale to wyglada na jakas piramide finansowa.. Poza tym polecanie komus sieci komórkowej, w sytuacji gdy niemal każdy ma dziś komórke swoją, na zasadach ktore mu odpowiadają, itp to troche lichy interes.. Dzis ludzie mają komórki i sa zadowoleni z takich operatorów jakich sami wybrali, po co mają zmieniać operatora, który na dodatek może być droższy? i trzeba polecać koniecznie opcję "na abonament"? wielu ludzi woli na kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u1tra naz1 kozak
SapientiSat czy raczej Viktor Folomoyev gadasz puste frazesy i głodne kawałki dla naiwnych. Skończ z tym i weź się wreście do jakiej uczciwej roboty zatrudnij a nie opowiadaj bajki o jakimś tam wyimaginowanym zarabianiu wyimaginowanej kasy bo to już przestaje być śmieszne. Kim Ty jesteś właściwie i co robisz że takie brednie wypisujesz, pewnie jesteś zwykłym fizolem albo jakimś cieciem w markecie, a tu na forum strugasz się na wielkiego rekina biznesu, dowartościowujesz i wierzysz w to że może być inaczej, ale nie jest, bo masz kompleks bycia nikim tak jak ja, nie mylę się !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ale to wyglada na jakas piramide finansowa.." No właśnie! Jak coś co nie polega na ciężkim tyraniu od rana do nocy, to zaraz piramida!!! Tak jakoś dziwnie ludzie myślą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
uzylem skrótu myslowego - kupowanie czegos a potem polecanie go komuś i jesli wciśniemy ów kit komuś, to wiecej zarobimy. jakaś pieprzona akwizycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
nie ma nic za darmo, ale ludzie od wieków nabierają na łatwy zarobek - amber gold, amway.. Jak ktoś gwarantuje pewny zysk, to na 100 proc oszust, bo na rynku nie ma czegos takiego jak pewny zysk.. A ma ta sieć jakąś stronkę? bo nie moge coś znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, mozliwe, na obecnym rynku pracy wybiera sie glownie mlodych i ladnych,ja sama skonczylam UJ i pracuje jak robol po podstawowce, ale jestem zadowolona, z tym ze tez szukalam tej pracy 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Skończ z tym i weź się wreście do jakiej uczciwej roboty zatrudnij" II No i 50 % Polakow tak juz zrobilo. I zarabiaja teraz 1100 zl miesiecznie i tak sobie wegetuja od pierwszego do pierwszego. Normalnie zyc nie umierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze trudno prace znalezc i to bardzo, ale wkur... mnie ludzie ktorzy w takiej sytuacji wybrzydzaja, ze nudna, malo ambitna, za malo kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"polecanie komus sieci komórkowej, w sytuacji gdy niemal każdy ma dziś komórke swoją, na zasadach ktore mu odpowiadają, itp to troche lichy interes." Czy ja wiem? Jak mi ktoś oferuje niskie taryfy, a wewnątrz sieci za darmo i pełny zwrot abonamentu, to czemu miałbym kurczowo trzymać się tego, gdzie mam płacić rachunki i za połaczenia? Nie wiem jak kto ale ja zmieniłem PLAY-a na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akwizycja to sprzedaz i ty chodzisz i szukasz potencjalnych klientow MLM to polecanie produktow a klient przchodzi do ciebie i kupuje II Taka malutka roznica II Piramida finansowa, szukasz frajerow zeby wplacali kase na jakies konto i obiecujesz im zysk 1000 % . Zarabia tylko kilku łebkow u samej gory a reszta (setki lub tysiace jeleni) traci na zawsze kase. II Proste jak budowa cepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u1tra naz1 kozak
Odnoszę dziwne wrażenie że SapientiSAT i Zwolennik MLm to jedna i ta sama osoba, też tak macie ? Nie dajcie się nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
ale to się często łączy - np amway - tez sie chodziło po znajomych i polecało. poza tym jeden ch.. i to i to niewiele warte..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
i co , nikt nie moze podać strony tej sieci PSS? (nie ,nie chodzi o PSS Społem) Co to za firma, gdzie ma siedzibę, jaki NIP, REGON?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u1tra naz1 kozak
tymczasowo bezrobotny wyglądasz mi na inteligentnego gościa więc wpisz se w google "NWO" oraz "darknet" - miłej lektury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ludzie od wieków nabierają na łatwy zarobek" A co złego jest w tym żeby zarabiać łatwo i przyjemnie, zamiast ciężko i mękach? (Nie kojażyć z prostytucją z przekonania!) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
ultra-kozaku, dzięki za miłe słowa. tematem new world order sie interesowalem swego czasu. a darknet to chodzi o ten "podziemny" internet tak? w sensie ciemna strona internetu itp trzeba miec specjalny program żeby tam wejsc itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sapienti Sati, taka mentalnosc ludzi. Tego nie zmienisz. Ludzie rodza sie nieswiadomi, zyja nieswiadomi i umieraja nieswiadomi. Nic nie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×