Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelina z jasla39

jak mozna 2, 3 lata szukac pracy??

Polecane posty

" PSS to telefonia komorkowa jak ich strona mowi co innego" A czy ty rozumiesz, że niema czegoś takiego jak strona telefonii PSS? Może jest to dziwne, ale tak już jest - telefonia jest a strony tej telefonii niema! Czego ty się uczepiłeś tej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
Bo adres i nazwa firmy sa takie same, jak podaleś - czyli PSS i adres we Wrocławiu. Tylko z tej strony wynika że oni handlują jakimiś drogimi kosmetykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżyk z jabłuszkiem
Odwalcie się od pedagogów - u nas akurat praca jest. W warszawskich szkołach 1 etat to ok 2,300,- może nie są to kokosy, ale na chleb jest. I czasu tyle, że można się realizować na innych płaszczyznach. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"adres i nazwa firmy sa takie same, jak podaleś - czyli PSS i adres we Wrocławiu. Tylko z tej strony wynika że oni handlują jakimiś drogimi kosmetykami." I co? Czy to oznacza, że wszystko co napisałem o tej telefonii nie ma prawa być prawdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
No skoro podałeś adres i nazwe tej telefonii a okazuje się że pod tą nazwą i adresem funkcjonuje sprzedaż jakis kosmetyków to znaczy że nie piszesz prawdy. Powtarzam- podales ADRES i NAZWE FIRMY , ktora miala rzekomo zajmowac się telefonią kom. a tymczasem pod TYM ADRESEM i NAZWĄ widnieje sprzedaż kosmetyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Powtarzam- podales ADRES i NAZWE FIRMY" Ok. Spróbuje wyjaśnić prościej... Jakiej firmy podałem nazwę? O ile dobrze pamiętam podałem nazwę operatora telefonii komórkowej, nie firmy. Dostrzegasz różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym, wyraźnie napisałem i to kilkakrotnie, że NIEMA STRONY TEJ TELEFONII!!! Ty cały czas odwołujesz się do jakiejś strony i coś próbujesz na tej podstawie udowodnić. Ale powtórzę raz jeszcze - strony tego operatora niema!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
ty nie rozumiesz po polsku? podales nazwe PSS jako nazwe telefonii i ulice we Wrocławiu , a pod tą nazwą i na tej ulicy funkcjonuje firma zajmująca czym innym niż telefonami? udajes idiotę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponad to wszystko, odwołałem się do tej telefonii jako do przykładu możliwych zarobków. Czy napisałem, że wszyscy teraz muszą tam iść i zarabiać? Chyba nie. Jeśli uważasz, że to nierealne, niemożliwe, nieprawdziwe, to nie korzystaj! Kto cię zmusza? Poszukaj innych możliwości. Ja wiem, że tam zarabiają i zarabiają dobrze. Zechcesz też z tego skorzystać - napisz. Skontaktujemy się osobiście i wszystko ci pokażemy. A póki co, nie wierzysz - nie korzystaj! Proste, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
jesteś imbecylem? pisze ci wyżej że żeś podał nazwe PSS jako nazwe telefonii i adres we Wrocławiu, a pod tą nazwa i adresem jest firma sprzedająca kosmetyki? w ogóle Polakiem jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ty nie rozumiesz po polsku? podales nazwe PSS jako nazwe telefonii i ulice we Wrocławiu , a pod tą nazwą i na tej ulicy funkcjonuje firma zajmująca czym innym niż telefonami" Raczej ty nie rozumiesz po polsku! Przecież napisałem nazwe telefonii a nie firmy, tak?! Znasz nazwe PLUS GSM? Co to wg ciebie jest, nazwa firmy czy nazwa telefonii? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"podał nazwe PSS jako nazwe telefonii i adres we Wrocławiu, a pod tą nazwa i adresem jest firma sprzedająca kosmetyki" A czy pod jednym adresem nie może być prowadzone kilka działalności? Widziałeś kiedyś Galerię handlową? Zauważyłeś że z reguły jest tam mnóstwo sklepów? Jak myślisz - te sklepy to jedna firma czy różne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
ale żeś podał adres też. i weż nie wkurwiaj ludzi . Jestes Polakiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgfd hxj
Mozecie sobie zalozyc nowy topik albo licytowac sie na gg, a nie k...a tutaj. Bo nikt tych waszych wypocin, co jest prawda, a co nie, czytac nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
ale on oszukuje ludzi. Nie bede gadał z oszustem i niezrównoważonym psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
I nie ja zaczalem pieprzyc glupoty. Jak ktoś jest ukraińskim oszustem to niech spierdala stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgfd hxj
ok. wszyscy wiemy, ze jest oszustem i nikt sie juz tym nie podnieca. A ty jakbys mial wiecej oleju w glowie, to przestalbys juz prowokowac ta denna gadke. Wiadomo, ze jak ktos pisze o latwych zarobkach itd, itp to takie ogloszenia nalezy omijac szerokim lukiem. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Napiszę jak do nadzwyczaj umysłowo obdarzonych... Czasami tak się zdarza, że pod jednym adresem pocztowym znajduje się kilka podmiotów, które prowadzą zupełnie odmienne formy działalności gospodarczej w różnych branżach (jako przykład została wspomniana Galeria handlowa). To jest jedeen wariant! Drugi... Czasami zdarza się również, że ten sam podmiot ma kilka kierunków działalności, co również powoduje występowanie jego nie związanych bezpośrednio ofert z odwołaniem do tego samego adresu. Trzeci przypadek... Czasami nazwa oferty handlowej różni się od nazwy podmiotu gospodarczego, który tą ofertę przedstawia na rynku (PLUS GSM od strony firmy nazywa się Centertel). Czy teraz rozumiesz mój przekaz informacyjny? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
dobra skoro nie rozumiesz po polsku to wracaj na Ukraine do swoich pobratymców z UPA i tam oszukuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa... czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną. Napisałem już jak krowie na rowie, a ty dalej nie możesz chwycić, co do ciebie się mówi... Przykro mi, nie mogę ci pomóc. Musisz sam sobie jakoś poradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
wracaj do Kijowa, a nie na polskim forum spamujesz, rozumiesz co to UPA, Wołyń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny dowód na jakieś trudności z właściwym zrozumieniem treści jest twierdzenie, że firma sprzedaje jakieś drogie kosmetyki. O drożyźnie nie będę dyskutował, bo to rzecz względna. Ale dlaczego kosmetyki? Ja tam widzę suplementy! A konkretnie - harmonizatory komórkowe. Jeśli już, to kosmetyków znalazłem kilka pozycji, a suplementów kilkadziesiąt! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
I nie odpowiedziales na pytanie - jesteś Polakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
tak, żel do kąpieli za 50 zł. niech spadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
a chuj mnie obchodzi co oni sprzedają, kosmetyki napisalem ogolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
to się przedstaw z imienia i z nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym, Kijów od Wołyni znajduje się w oległości ... jakieś 400-500 kilometrów. Tak mi na mapie wygląda. Jak chcesz to zmierzę bardziej precyzyjnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
a słyszaleś o ludobójstwie na Polakach na Wołyniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×