Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelina z jasla39

jak mozna 2, 3 lata szukac pracy??

Polecane posty

Co ludobójstwo Polaków na Wołyni ma wspólnego z telefonią PSS, sprzedażą kosmetyków i moim imieniem i nazwiskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
jak ktoś proponuje jakiś biznes i zachwala to powinien poręczyć własnym nazwiskiem. Nie jesteś głupi, tylko po prostu sprytny i potrafisz omotać ludzi wygadaniem. Ale dla mnie jest to oszustwo, są informacje że jesteś obywatelem Ukrainy dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
A Ukraińcy do dzis sie nie poczuwają za te zbrodnie i inne. A mieli gorsze metody mordowania od sowietów i niemców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem historykiem, ale słyszałem że wina za ludobójstwo Polaków, i nie tylko, spoczywa na Stalinie i jego koleżkach. Ani ja, ani moja rodzina ze Stalinym nie mamy nic wspólnego. Dalej... Jak widzę, założycielem firmy "drogich kosmetyków" jest Robert Zmielik, czeski mistrz olimpijski z dziesięcioboju. On raczej też Polaków na Wołyni nie mordował, za młody na to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak ktoś proponuje jakiś biznes" Może jak ktoś proponuje to musi. Ale czy ja coś proponuję? Nie pamiętam żebym jakiś biznes proponował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do czego tam nie poczuwają się Ukraińcy ja nie wiem. Nie jestem Ukraińcem i nie rozumiem dlaczego do mnie to mówisz i dlaczego w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
Ale ja nie mowie że ze Stalinem masz cos wspolnego. I widac nie orientujesz sie w temacie, bo na Wołyniu mordowali Ukraincy - ukrainska armia powstancza,szowinistyczna i nacjonalistyczna UPA. Stalin swoją drogą, ale chodzi mi o ludobójstwo Ukraincow na Polakach, które obejmuje m.in. Wołyń ale też inne miejsca. A dzisiaj wielu Ukraincow ,także duchownych uważa że UPA to byli bohaterowie.. Bohaterowie co mordowali dzieci przybijając je do drzewa, albo kobietom w ciąży rozcinali brzuchy i wsypywali piasek.. To są ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
Toć dlatego pytałem. Wiec twierdzisz ze nie jestes obywatelem Ukrainy, ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"są informacje że jesteś obywatelem Ukrainy" To jest kwestia dyskusyjna. Ponadto, czy bycie Ukraińcem i obywatelem Ukrainy jest tożsame? Czy przykładowo w Polsce mieszkają i są obywatelami tego kraju sami etniczni Polacy? A co ze Ślążakami, Kaszubami, Łemkami itd? Odmawiasz im prawa do obywatelstwa polskiego? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" I widac nie orientujesz sie w temacie, bo na Wołyniu mordowali Ukraincy - ukrainska armia powstancza,szowinistyczna i nacjonalistyczna UPA." OK, masz rację, jestem bardzo słabo w tym zorientowany. Mało mnie to interesowało i interesuje dziś. Ale nawet z UPA nie mam nic wspólnego. Co więcej, mój ojciec w roku 1946 został ostrzelany brzez "leśnych braci". Jakim, więc, bokiem to udowadnia że pod podanym przeze mnie adresem niema biura telefonii komórkowej PSS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiec twierdzisz ze nie jestes obywatelem Ukrainy" Nie tylko Ukrainy ale też każdego innego państwa. Póki co jestem osobą bez obywatelstwa. Tylko dalej nie widzę związku z omawianym tu tematem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
aha. ale leśni bracia to kogo masz na mysli? Bo generalnie uzywa się tej nazwy do antykomunistycznej partyzantki Litwy, Łotwy i Estonii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"generalnie uzywa się tej nazwy do antykomunistycznej partyzantki Litwy, Łotwy i Estonii" Szczerze mówiąc nie wiem, kto to konkretnie był. Ojciec pracowal na wierzy wiertniczej gdzieś w lesie pod Lwowem i pewnego dnia ta wierza została zaatakowana przez - jak on powiedział - leśnych braci i ledwo udało mu się zwiać stamtąd. Wątpie że były to partyzanci z Łotwy czy tym bardziej Estonii. Trochę za daleko musieliby iść!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
No a z tym adresem - nie jest to dziwne że na swojej stronie nie mają wspomniane o jednym z aspektów swojej dzialalności? czemu nie ma tam informacji o tel.komorkowych? No a to że jesteś bezpaństwowcem to też nie budzi u ludzi zaufania, niestety. Nie budzi zaufania w kontekście biznesowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
no być może można też uzyć tego określenia do partyzantów UPA albo innych formacji ukraińskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie jest to dziwne że na swojej stronie nie mają wspomniane o jednym z aspektów swojej dzialalności? czemu nie ma tam informacji o tel.komorkowych? " Po pierwsze mają! Popatrz na stronie głównej. A po drugie - taż żaden z aspektów nie jest omówiony szczegółowo, bo oni nie reklamują się poprzez stronę czy inne media. Ta strona jest wyłącznie do użytku wewnętrznego z minimalną ilością informacji na zewnątrz. Wszystko jest dostępne po zalogowaniu się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a to że jesteś bezpaństwowcem to też nie budzi u ludzi zaufania" A czy ja kogoś proszę zaufać mi??? Poczytaj wszystkie moje wypowiedzi. Tam słowa niema o tym żeby w czymś mi ufać czy wiązać się ze mną w jakikolwiek sposób. Już o tym tu pisałem - nikogo do niczego nie przekonuję i nie namawiam! Ja tylko zadaję pewne pytania i usiłuję otrzymać odpowiedź na od dawna nurujące mnie pytanie. To wszystko! Rozmowa o tej całej telefonii wynikła z tego że wspomniałem o takiej formie inteligentnego zarobkowania i ktoś zapytał o nazwę tej sieci. Uprzejmie odpowiedziałem, a teraz wmawiają mi jakieś dziwne rzeczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męczy mnie od lat jedno pytanie, na które chciałbym znaleść sensowną odpowiedź - DLACZEGO LUDZIE UPARCIE SZUKAJĄ PRACĘ I MIMO WIELU NIEPOWODZEŃ NIE ZARABIAJĄ TAM, GDZIE JEST TO ŁATWE, PROSTE I BARDZO ZYSKOWNE? Jak dotąd, nikt mi tego nie może w sposób prosty i jasny wyjaśnić!!! I do tego chyba nie koniecznie muszą mi ufać, prawda?! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
bo nie ma łatwego zarobku. w sensie mało robić a zarabiać np 2 tys czy więcej. W gospodarce rynkowej nie ma nic za darmo, trzeba włożyć troche pracy, a i tak zysk nie jest pewny. Ale wolny rynek jest uczciwy bo wiele zależy od wkładu pracy, konkurencja wymusza dbanie o jakość itp. Ale nikt nie obiecuje pewnego zysku. natomiat tutaj obiecujesz każdemu pewny zysk, i duże zarobki. charakter proponowanej przez ciebie dzialalnosci jest mało przyszlosciowy - mało prawdopodobne jest ze ludzie bedą nagle zmieniać swoje sieci komórkowe na tą właśnie. dzis każdy ma komórkę i jest zadowolony z własnej, szczególnie jak wszedł Play na rynek. Po co ludzie mają zmieniać swoją sieć na sieć ktora ma takie same ceny, ale jest niepewna, nie ma info w internecie o tym. Przecież dzisiaj internet to świetne miejsce na reklame, dziwne że ta sieć nie korzysta z tego, by dotrzeć do jak najwiekszej ilosci klientów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do SAPIENTI SAT
"W wyniku tych działań samochód mam za darmo, paliwo do niego za darmo, opiekę zdrowotną za darmo, kosmetyki i środki pielęgnacji ciała za darmo, część ubrań za darmo. Teraz pracuję nad tym żeby dom i drugie mieszkanie mieć za darmo. Mam też wstępne informacje jak żywność mieć za darmo! Stopniowo z pewnością dojdę do tego żeby wszystko co potrzebuję do zycia mieć za darmo. " czekam nadal na odpowiedź - jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W gospodarce rynkowej nie ma nic za darmo, trzeba włożyć troche pracy" Ok, ja też twierdzę że trochę trzeba, ale czytam tu, że niektórzy przez lata walczą z takimi trudnościami i tak ciężkimi trudami, że dziwię się że jescze żyją!!!!!!!! I co znaczy ŁATWY zarobek? Co jest łatwiejszę, po 8-12 godzin pracować gdziekolwiek, nieraz użerać się z szefem, konkurować ze współpracownikami za miejsce w firmie, kombinować żeby nie uznaliże jesteś "gorszym modelem" i nie wyrzucili i przy tym zarabiać do ręki 2500 zł czy wykonać 10-12 telefonów tygodniowo i otrzymać te same 2500 zł? Czy to nie jest oczywiste???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do SAPIENTI SAT
"W wyniku tych działań samochód mam za darmo, paliwo do niego za darmo, opiekę zdrowotną za darmo, kosmetyki i środki pielęgnacji ciała za darmo, część ubrań za darmo. Teraz pracuję nad tym żeby dom i drugie mieszkanie mieć za darmo. Mam też wstępne informacje jak żywność mieć za darmo! Stopniowo z pewnością dojdę do tego żeby wszystko co potrzebuję do zycia mieć za darmo. " czekam nadal na odpowiedź - jak to zrobić? ignorujesz moje pytanie już 2 raz więc pytam TRZECI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"natomiat tutaj obiecujesz każdemu pewny zysk, i duże zarobki. charakter proponowanej przez ciebie dzialalnosci jest mało przyszlosciowy - mało prawdopodobne jest ze ludzie bedą nagle zmieniać swoje sieci komórkowe na tą właśnie." Zacznę od tego że nikomu nic nie obiecuję, tylko stwierdzam fakt, że młody człowiek z rodziny mojej żony tak zarabia i bardzo dobrze mu idzie. Jak dotychczas zyski ma pewne, zarobek dość przyzwoity. A co do przyszłości tej działalności, to skąd wiesz jak to wygląda? Masz jakieś wyniki odpowiednich badań czy coś w tym stylu? A z drugiej strony - czy praca na etacie zawsze zapewnia bezchmurną przyszłość? Czy firmy nie padają? Czy urzędy i inne instytucję budżetowe nie likwidują, restrukturyzują i jeszcze jakoś nie zmieniają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do SAPIENTI SAT
"W wyniku tych działań samochód mam za darmo, paliwo do niego za darmo, opiekę zdrowotną za darmo, kosmetyki i środki pielęgnacji ciała za darmo, część ubrań za darmo. Teraz pracuję nad tym żeby dom i drugie mieszkanie mieć za darmo. Mam też wstępne informacje jak żywność mieć za darmo! Stopniowo z pewnością dojdę do tego żeby wszystko co potrzebuję do zycia mieć za darmo. " czekam nadal na odpowiedź - jakich działań? ignorujesz moje pytanie już 3 raz więc pytam CZWARTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
no sorry, ale od widać że ściema - za wykonanie 12 telefonow tygodniow 2500 zł :D Nikt nikomu nie da tyle za wykonanie kilkunastu telefonów. I po drugie - obiecujesz pewny zysk, to od razu widac ze oszustwo, na rynku nikt nie moze byc pewien zysku na 100 proc. Po trzecie - po co się z tym dzielisz z innymi? tak z dobrego serca? bo chcesz żeby inni też tyle zarabiali? Chcesz mieć konkurencję?powinieneś raczej dążyć do posiadanie jak najmniejszej konkurencji..Po czwarte - czemu ta świetna siec komórkowa nie oglasza sie nigdzie? przeciez podstawą działania na rynku jest reklama, producenci zabijają się żeby ich produkt dotarł do jak najwiekszej liczby ludzi a tu co? Zadnej strony w internecie, zadnych reklam. przecież to w interesie firmy leży żeby dotrzeć do ludzi=miec wieksza liczbe klientów=miec wiekszy zysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czekam nadal na odpowiedź - jak to zrobić? " Omawiać takie rzeczy na forum??? :-D Mimo ż jest to wszystko w pełni legalne, nie sądzę że to jest rozsądne! Poza tym, mało pożyteczne. Coćby z tego powodu, że tok działań ustala się indywidualnie i podawanie jakichś konkretów na forum bez rozeznania warunków osoby może więcej zaszkodzić niż przynieść korzyści. Tylko osobiście w 4 oczy i nijak inaczej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"za wykonanie 12 telefonow tygodniow 2500 zł Nikt nikomu nie da tyle za wykonanie kilkunastu telefonów." Jak to sprawdziłeś? Skąd wiesz że tak właśnie nie jest? :-D Ja twierdzę że jest to nie tylko możliwe ale i wielokrotnie sprawdzone w praktycę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"obiecujesz pewny zysk, to od razu widac ze oszustwo, na rynku nikt nie moze byc pewien zysku na 100 proc." Znowu powtórzę że nikomu nic nie obiecuję! Ale nawet jeśli, to powiedz proszę - czy i jak to sprawdziłeś? Skąd wiesz że tak właśnie nie jest? Jak możesz być pewien, że jak coś nie jest wykonalne w jednym miejscu to obowiązkowo tak samo nie jest w jakimś innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
Bo nikt nie jest głupi, żeby dawać 2500 zł za prace łatwą, lekką i przyjemną. Natomiast jest sporo naiwnych którzy wierzą w to, że nie posiadając żadnych kwalifikacji i wykształcenia mogą sobie lekko łatwo i przyjemnie zarabiac 2500 zł. No i co z tymi reklamami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×