Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelina z jasla39

jak mozna 2, 3 lata szukac pracy??

Polecane posty

Gość do SAPIENTI SAT
a dzielisz się w ogóle tą wiedzą? I ile to kosztuje? TZN to że się spotkasz , opowiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
powtarzam , reklama lezy w interesie firmy, tak samo jak dotarcie do jak najwiekszej liczby osob, żeby więcej sprzedać. A tu ani reklam, ani strony internetowej. I zemu np nie oglaszają sie na stronach z ogloszeniami o prace itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to MLM
oni działają inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Po trzecie - po co się z tym dzielisz z innymi? tak z dobrego serca? bo chcesz żeby inni też tyle zarabiali? Chcesz mieć konkurencję?" To wymaga bardziej rozwiniętej odpowiedzi. Jeśli chcesz to ci napiszę wszystko po kolei. Po pierwsze - dzielę się bo mnie pytają i nie widzę powodu to ukrywać. Co więcej, dzielić się w tym przypadku, opłaca się. Ta gra najlepiej wychodzi w zespole! Konkurencja tutaj jest praktycznie niemożliwa. Jeśli zechcesz, to bardzo szczegółowo to tutaj przedstawię. Po drugie - czy z dobrego serca? I tak i nie. Psychologowie twierdzą że czegoś takiego jak altruizl nie istnieje. Nawet jak coś robimy bezinteresownie, to tak naprawdę mamy przyjemność moralną. Czyli, i tak chodzi nam o własne dobro! I po trzecie - zdziwisz się, ale chciałbym żeby więcej ludzi dobrze zarabiali! Zwłaszcza w ramach mojego zespołu i w gronie moich znajomych. Uwierz - samemu siedzieć na worku z kasą jest okropnie smutno!!! O wiele lepiej jest mieć naokoło takich, kto również ma środki i czas żeby razem z tobą cieszyć się z życia. Jeśli będą to ludzie dobrze zarabiające na etacie bądź w liniowym biznesie, to z nimi się nie pobawisz, bo nie mają oni czasu na zabawę. Oni muszą pracować, żeby ich biznes czy pracę szlag nie trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do SAPIENTI SAT
jedno pytanie mam - czy to MLM? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Bo nikt nie jest głupi, żeby dawać 2500 zł za prace łatwą, lekką i przyjemną" Nie musi być głupi. Wystarczy że będzie to mu się opłacać! Logiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
No to widać że sciema, bo kazdy chce osiagnać zysk poprzez jak najwieksze dotarcie do klientów, nie bez przyczyny ona tyle kosztuje. Poza tym jak można na rynku działać inaczej, jak nie poprzez dążenie do jak najwiekszej liczby klientów i najwiekszego zysku? Pewnie na takiej zasadzie jak amway - każą kupować swoje i tylko swoje produkty, droższe od produktów na rynku, bo jakby sami weszli na normalny rynek i poddali sie konkurencji to by szybko zbankrutowali. Skoro są tacy świetni jakościowo to niech wejda w konkurencje z innymi i wtedy zobaczymy ile sie utrzymają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a dzielisz się w ogóle tą wiedzą? I ile to kosztuje? " Dzielę się. I nic to nie kosztuje. Ja za rozmowy i konsultacje żadnych opłat nie pobieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do SAPIENTI SAT
to gdzie się można z Tobą spotkać? Bo ja mieszkam niedaleko Katowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"reklama lezy w interesie firmy, tak samo jak dotarcie do jak najwiekszej liczby osob, żeby więcej sprzedać. A tu ani reklam, ani strony internetowej. I zemu np nie oglaszają sie na stronach z ogloszeniami o prace itp?" To proste. Bo bardziej opłacalne i skuteczne jest płacić zadowolonym klientom za polecenia! Jak chcesz to sprawdzić, to pojdź do dowolnej firmy reklamującej się w mediach i zapytaj - czy chcieliby żeby zamiast w mediach reklamowali ich wszyscy ci, kto skorzystał z ich towarów i usług? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
Mylisz się, bo jak firma jest dobra to ludzie sami sobie ją polecają. Jak jakiś produkt jest dobry, i ktos jest z niego zadowolony to poleca innemu . I nie potrzeba tu przymusu z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to gdzie się można z Tobą spotkać? Bo ja mieszkam niedaleko Katowic" Szkoda że nie wiedziałem o tym wcześniej. 24-25.11. byłem w Czeladzi na 2-dniowym spotkaniu w hotelu "Szafran" i moglibyśmy tam porozmawiać. W najbliższym czasie nigdzie się nie wybieram. Zapraszam do Wrocławia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mylisz się, bo jak firma jest dobra to ludzie sami sobie ją polecają. Jak jakiś produkt jest dobry, i ktos jest z niego zadowolony to poleca innemu . I nie potrzeba tu przymusu z góry. " W jakim sensie mylę się? Przecież właśnie o tym mówię, że zadowoleni klienci sami firmę polecają! A firma w podziękowanie za to daje im różne fajne bonusy i nagrody! Na tym właśnie rzecz polega i cały czas o tym tutaj "tłukę"!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do SAPIENTI SAT
szkoda bo blisko mnie byłeś bardzo :) może zatem kiedyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
poza tym skoro takie firmy działające w MLM są takie świetne, tak dobrej jakosci mają produkty , to czemu nie wejdą na normalny rynek i nie konkurują ? Bo by nie wytrzymały konkurencji, mieliby przede wszystkim za wysokie ceny, bo sorry ale w tej wspomnianej PSS starlife - żel 50 zl, jakis suplement z witaminą c 50 zł :D Nosz kurna, dobry żel pod prysznic kupisz za kilkanaście zł już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
no ale widzisz tu jak gdyby musisz polecać ją innym, bo jestes przedstawicielem tej firmy także. NAwet jak po skorzystaniu z produktów tej firmy uznasz że inne na rynku są lepsze, to i tak musisz je polecać bo inaczej nic nie zarobisz. to jest sztuczne. Z kolei inne osoby tez muszą polecać te produkty innym, mimo wysokich cen i nie takiej jakości. Bo bez tego by sie zawaliła cała sieć. Niech wejdą z takimi cenami na rynek, bez Marketingu wielopoziomowego to zobaczymy jak dlugo sie utrzymają z takimi cenami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano można....
To mnie byście chyba zabili, bo mam prawie 30 i nigdy nie pracowałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
e tam, skoro nie musialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"skoro takie firmy działające w MLM są takie świetne, tak dobrej jakosci mają produkty , to czemu nie wejdą na normalny rynek i nie konkurują ? " Dlaczego nie nie wychodzą? Wychodzą! I konkurują! Przecież każdy może wybrać gdzie kupić taki choćby abonament, w Play czy w PSS? Jakoś nie słyszałem o ustawie, która obligowałaby kogokolwiek do zakupu tylko tam albo tu! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
ale jakos w sklepach ich nie kupisz, nie przeczytasz nigdzie ich oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sorry ale w tej wspomnianej PSS starlife - żel 50 zl, jakis suplement z witaminą c 50 zł" Sorry, ale PSS Starlife żadnych żeli pod prysznic nie sprzedaje! :-D PSS Starlife to sieć telefonii komórkowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giinnniaz worsow
ja jak bylam bezrobotna to trwalo to max 2 tyg ciagle cos szukla i chwytalam sie wsyzstkiego ulotki, odsniezanie,sprzatanie,zbieranie smieci nad anem, zamiatanie, spozywczak wszystko!!!!!!!!!!!!! bo kazdy dzien bez pracy to blizej ulicy:( jakbym nie pracowala miesiac to bym an ulicy byla glodna, bo nei mam mieszkania ani oszczednosci:(dlatego ja zawsze musze miec prace i mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
na swojej stronie mają. przecież sam widziales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tu jak gdyby musisz polecać ją innym, bo jestes przedstawicielem tej firmy także." NIKT NICZEGO NIE MUSI!!! Zrozum proszę, tutaj tylko i wyłącznie możesz. A jak nie chcesz to nikt ci słowa nie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" NAwet jak po skorzystaniu z produktów tej firmy uznasz że inne na rynku są lepsze, to i tak musisz je polecać bo inaczej nic nie zarobisz." Trochę nie łapiesz istotnych niuansów. Jeśli uznam że na rynku są lepsze, to nie będę współpracował z firmą, która ma gorsze. Przecież to byłoby bez sensu! Pójdę tam gdzie mogę zarobić na lepszych i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasowo-bezrobotny
ale żele sprzedają, i suplementy. mozesz isc do innej firmy z MLM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Niech wejdą z takimi cenami na rynek, bez Marketingu wielopoziomowego to zobaczymy jak dlugo sie utrzymają z takimi cenami" Jeśli by wyszli na rynek bez marketingu to musieliby ceny mieć wiele większe niż inni. Bo to są rzeczy bardzo wysokiej jakości i podobne w sklepach kosztują o wiele więcej. Taki żel pod prysznic o podobnych arametrach w sklepie kosztuje około 100 zł. A o tej jakości witamin w aptekach wogóle nie znajdziesz! Koncerny farmaceutyczne czegoś takiego wogóle nie produkują, bo tanie zrobić coś sztucznego i za pomocą lekarzy wcisnąć kit, że jest to to samo albo i lepsze od naturalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABI 678, bo
skonczcie pindolic o tym gownie,boo szkoda pisania nkt was nie czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale jakos w sklepach ich nie kupisz, nie przeczytasz nigdzie ich oferty" O tym właśnie mowa. W sklepach sprzedawać to jest zadrogie. Ludzie nie będą latać po sali w hiper-markecie szukając konsultanta, który wytłumaczy im dlaczego ten żel kosztuje 100 zł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×