Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

Gość kwietniowa staraczka
kurcze, ale czy tenzel sie nie skumulowal w organizmie? glupia chyba jestem i sie doszukuje:/ nic nigdzue nie pusze na ulotce. w sumie przeciez to tylko krem. ilez tego moze przeniknac do organizmu. niewiele i pewnie tylko w momencie stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
do przychodni sie nie da.. bo prywatnie on przyjmuje :)... poczekam do 28 i sie zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
dni plodne bd miala od okolo 3 kwietnia, a sama owulacja pewnie okolo 6-7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj o tym żelu w internecie zobacz przeciwskazania z ulotki albo nawet powinien być temat: ciąża i karmienie piersią, ja bym jednak nie panikowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czytalam troche o braniu roznych witamin w ciazy i o ile lekarz nie zaleci to samemu nie brac. wiec nezumi ostroznie z kupowaniem preparatow ktorych nie znasz np tej firmy co mami podala bez konsultacji z lekarzem bo moga zaszkodzic. Korneli mysle w takim razie ze jestes w ciazy skoro lekarz zalozyl Ci juz karte:) ja znam oba testy i oba sa dobre, ale moranny mocz jest lepszy niz popoludniowy Olaalee nasz to bedzie 3 cykl. ale wczesniej zawsze sie wycieralam dokaldnie albo mylam i szlam siku a tu wyczytalam ze dziewczyny zadzieraja nogi do gory wiec i ja w tym miesiecu tak zrobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuntekate, ja jakoś tydzień przed @ poczułam dość silne kłucie w okolicy jajnika, a później czułąm że boli mnie podbrzusze tak jak przed @ i ciągle biegałam do łazienki sprawdzić, ale nic nie było. Dzień po spodziewanym terminie @ zrobiłam test i były II :) w ciągu dnia miałam takie momenty, że zasnęłabym na stojąco i nawet zdania nie byłam w stanie powiedzieć nie przerywając go ziewaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
dziekuje bardzo za odpowiedz :) mam nadzieje ze jak juz to tym razem synek jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
dziekuje bardzo za odpowiedz :) mam nadzieje ze jak juz to tym razem synek jest :) zreszta nie wazne najwazniejsze aby bylo zdrowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwietniowa staraczka widze my mniejwiecej w tym samym czasie mamy dni plodne i jeszcze Olaalee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
królik-skacze przytylam raptem 2kg, ale w pierwszym cyklu jego stosowania - nie kontrolowałam się w jedzeniu, a teraz zamiast słodkiego jem np. jabłko :) Pytasz kiedy miałam owulke ... hehe historia była smieczna, bo poszlam na monitoring a nie miałam ani jednego pęcherzyka, lekarz widział cykl bezowulacyjny (był to 15dc), wypisal mi skierowanie na hsg, a po tygodniu doszło do zapłodnienia :D owulke miałam 21dc ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację Adaa :) zostanę przy mim foliku bo to pewne na 100 % bezpieczne. poza tym normalnie Mg i cynk :) bez kombinowania, nie lubię takich kombo suplementów które mają wsyzstko i nic. wolę łykną 4 tabletki ale przynajmniej wiem co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe z tą ksiażeczką... U mnie był pęcherzyk ale nie było zarodka i nie miałam założonej. Myślałam, że nie zakładają tak wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzień właśnie zaczynam od foliku, magnezu i żelaza. Nic więcej nie potrzebuje. Żelazo ważne przy zagnieżdżaniu:) Ale wy szybko piszecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
własnie wiem.. ale ten lekarz nigdy sie nie pomylil przy nikim!! tylko nie dopytalam co to jest ta "zachowana szyjka" i po tym powiedzial ze zakladamy ksiazeczke.. hmm nie wiem poczekam do tego 28mego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuje najlepiej zrobić betę. U mnie niestety taka opcja nie wchodzi w grę. Ale ja również bardziej bym wierzyła bobo testowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozecie mi coś napisać na temat tego zagnieżdżania? Przez cały czas odkąd się leczę nie miałam podstaw aby myśleć ze to własnie nastąpiło u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
bete moge dopiero po swietach.. bo remontuja i tylko nagle przypadki .. ehh .. polska sluzba zdrowia.. masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
28 marca wypada jakbym miala dostac @..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczki Nick.............Cykl Starań......Ostatnia @.........testowanie Królik skacze......11.............4.03.2013...........3.04.2013 KMSU...............1..............16.03.13.............17 .04.13 dumnna mama....6...................23.02.2013............24.03.2013 nezumi.............1.................10.03.2013.......... ....11.04.2013 Adaa26l.............3..............24.03.2013.........25. 04.2013 birget.............2................11.03.2013........... .6-7.04.2013 Fasolkowe nick.............tydzień ciąży........ ostatnia @..........termin porodu Agnes32...........17tc................OM 29.11.12.........05.09.2013 Mama ...........6tc...........ostatnia @ 05.02.....termin porodu - nieznany jeszcze grace88.........11tc.................15.01.2013........22 .10.2013 Przesyłam tabelkę aby się lepiej orientować i dla chętnych by się dopisywały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korneli ty jesteś jeszcze przed okresem???? Teraz już w ogóle nie rozumie tej książeczki. Ale ok. teraz widzę, że dostałaś okres w tym samym dniu co ja:) Ten sam dzień cyklu jesteśmy Kuntekate. Mnie od początku bardzo jajnik bolał ból promieniował do uda i pośladka ale to nie wina pustego pęcherzyka. Oprócz niego w tym samym czasie miałam ciąże pozamaciczną. Cały szpitał był postawiony na nogi bo nikt się nie spodziewał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwile mnie nie było a tu taka konwersacja:-) suuuper że tyle nas jest :-) ja chodzę i śpie zwyczajnie nie mam na nic siły:-) oo wiecie co mój synek był dzis w przedszkolu i ku mojemu zaskoczeniu wrócił zadowolony :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
oficjalnie tak.. 2 dni do @ zostały.. ale tak jak mowie jeden test rano wykazal dwie druga taka blada kreska, popoludniowy nic, poczekam i zobacze.. a teraz mnbie jeszcze w krzyzach zaczelo bolec.. hmm nie wiem co myslec.. mozliwe zeby tak wczas bolay?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tym co piszecie zastanawiam się, czy zacząć brać żelazo... chociaż już i tak mam tego wszystkiego tyle, że szkoda gadać. Do owu biorę wiesiołek, codziennie rano Mg + B6, kwas foliowy i Castagnus, jeżeli ten cykl będzie nieudany to zastanawiam się jeszcze nad tym żeby dołączyć siemie lniane na poprawę śluzu...ale zaraz będę w domu miała aptekę, a nie chcę przesadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dziewczyny, jesli mi lekarka zalecila tylko folik to powinnam tez brac zelazo?? mimo ze o tym nic nie wspomniala. Korneli a w necie nic nie ma na temat co to znaczy ze szyjka zachowana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dumna mama ciesze się ze ci się układa, Oby jak najmniej stresów teraz. Królik skacze faktycznie niespodziewane połączenie. Ciekawa jestem co się u mnie dzieje :/ Powiedzcie jak ja mam się wpisać na ta tabele skoro nie wiem kiedy powinnam dostać miesiączkę? Mozę wpisze jak by to wyglądało gdybym tej laparoskopii nie miała? Bo wtedy to powinnam dostać dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
właśnie szukałam.. ale nie bardzo.. tak nie dokońca jedni pisza o szyjce zachowanej przed okresem inni ze chodzi o swoj caloksztal w ciazy.. takie na dwoje babka wrozyla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczki Nick.............Cykl Starań......Ostatnia @.........testowanie Królik skacze......11.............4.03.2013...........3.04.2013 KMSU...............1..............16.03.13.............17 .04.13 dumnna mama....6...................23.02.2013............24.03.2013 nezumi.............1.................10.03.2013.......... ....11.04.2013 Adaa26l.............3..............24.03.2013.........25. 04.2013 birget.............2................11.03.2013........... .6-7.04.2013 kuntekate........3,5 r..............----------.............29-03-2013 Fasolkowe nick.............tydzień ciąży........ ostatnia @..........termin porodu Agnes32...........17tc................OM 29.11.12.........05.09.2013 Mama ...........6tc...........ostatnia @ 05.02.....termin porodu - nieznany jeszcze grace88.........11tc.................15.01.2013........22 .10.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×