Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

staraczki Nick.............Cykl Starań......Ostatnia @.........testowanie Królik skacze......11.............4.03.2013...........3.04.2013 KMSU...............1..............16.03.13.............17 .04.13 dumnna mama....6...................23.02.2013............24.03.2013 nezumi.............1.................10.03.2013.......... ....11.04.2013 Adaa26l.............3..............24.03.2013.........25. 04.2013 Fasolkowe nick.............tydzień ciąży........ ostatnia @..........termin porodu Agnes32...........17tc................OM 29.11.12.........05.09.2013 Mama ...........6tc...........ostatnia @ 05.02.....termin porodu - nieznany jeszcze grace88.........10tc.................15.01.2013........23 .10.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama :-D
dumna mama gratulacje!!!! :-) oby jak najwięcej takich wieści :-D Ja mojemu powiedziałam tak: kupiłam śpioszki i jak wrócił to zapytał "a to dla kogo znowu" :-P bo dookoła pełno dzieciatych znajomych już :-P a ja że to dla nas :-D i mu pokazałam teścior :-) no i było potem cieszenie się cały wieczór :-D achhh :-) trzymam kciuki żeby było wszystko ok! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dumna mama - gratuluję :) Adaa - szykuj się do następnego cyklu ! :D będzie dobrze. grace - super czytać o takich wizytach, ja do mojego wymarzonego gina nie mam szans się dostać przed ciążą bo zapisów do konca kwietnia nie ma, i nigdy nie umiem się wstrzelić, uruchomiłam znajomości może się uda.... ja jestem po intensywnym weekendzie :-p ponieważ remontujemy dom to całą sobotę spędziliśmy na intensywnej robocie więc z przytulanka nici wieczorem, ale za to niedziela cała w łóżku :) mam bardzo dziwną temp. od dwóch dni ok. 35.6 dziś rano 35.0 nie wiem czy mi sie termometr nie zepsuł...ale jak mierzyłam 3 dni temu to było 37.00 :/ nie wiem, mierzyłam w ustach i pod pachą i wyszło to samo wieć raczej nie metoda zwodzi.... poza tym jakoś dziwacznie isę czuję.... straszne wzdęcia plus zawroty głowy a dziś od rana jakoś mi niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jedną paranoję.... boję się że wszstko ze mnie wypłynie.... nigdy mmi to nie przeszkadzało a ostanio zauważyłam że bardzo dużo po stosunku wypływa, aż się boję iść umyć.... jak temu zaradzić? są jakieś pozycje ułatwiające wpływ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nezumi kiedyś też tak myślałam że tam w środku to chyba nic nie zostaje tym bardziej że brałam długi prysznic po baraszkowaniu z M.:-D az któregoś razu zwyczajnie zmęczona poszłam spać bo już nie chcialo mi się maszerować do łazienki i co najśmieszniejsze właśnie wtedy prawdopodobnie splodziła sie fasolka :-D pewnie to głupie ale tak własnie było :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, to teraz już na pewno nie będę się myła :p czasem też nam się zdarza czasem zasnąć zaraz po i tego jest tyle na zewnątrz potem.... zawsze tak było ale tym razem się zwyczajnie martwię czy to jest OK? co z tą pozycją macie jakąś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam że tylko ja miałam taki problem. mnie zawsze strasznie to denerwuje i muszę sie wyszorować tak żeby czuć sie komfortowo:-) a pozycja... hmm ja to leniwa jestem dosyć więć zazwyczaj to M jest na górze :-) swojego czasu to sex mógł dla mnie nie istnieć teraz jest troche lepiej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem leniwa :p a nawet przyjemniej mi być na dole :) wczoraj to już nawet leżałam po z nogami do góry żeby nie wypływało :p męż się ze mnie śmiał że niepoważna jestem :p a to tak miałaś po ciąży? czy w ogóle taka "zimna lodówa" jesteś? ;) ps. mój męż tak na mnie mówi jak nie mam ochoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny myslalam ze tylko ja tak mam:) a tu widze problem ogolny:):) kurcze tez ze mnie duzo wyplywa ale chyba nie wszystko, nie wiem. Ale tez juz tym razem nie bede szla sie myc i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że wypływa tylko płyn a wszystkie plemiki dzielnie płyną do jaja :D co do mycia się - ja się nie myję od kiedy się staramy :) tylko tak się podcieram i tyle - wiadomo trzeba jakąś tam higienę zachować :p ale i tak mam wrażenie że się sporo marnuje. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jak sie zrobi cieplej bedzie latwiej zajsc w ciaze:) ja mam w sumie swietna ginekolog, przyjmuje prywatnie ale ja nie place bo meza firma ubezpiecza w tej przychodni i ja tez jestem tam ubezpieczona. Jest bardzo mila i ja przed wyborem ginekolog czytalam o roznych z tej przychodni. I kawalek do niej mam bo ok 30 minut jade ale warto, mimo ze tej sieci przychodnie mam 4 minuty od domu ale tam zle opinie czytalam. I za zadne badanie nie musialam placic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace caly czas mam napisac ze sie ciesze ze trafilas do takeigo fajnego lekarza, bo ja duzo opini czytalam i niektore byly bardzo zle, trafic na milego fachowca to skarb taki lekarz:) nezumi nie mam pojecia jak est z tymi plemnikami, czy one tez nie wyplywaja, mam nadzieje ze nie ale na wszelki wypadek zaprzestane brac jakies prysznic po;) wezme nogi do gory :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaa to jesteśmy już dwie :p :D ja jeszcze nie wybrałam lekarza. dopiero od niedawna mieszkamy w naszym miasteczku (po długiej przerwie na rzecz studiów) dlatego muszę na nowo się zapisać do gina, co sięokazało niezłym wyzwaniem bo nie ma terminów.... ciężko mi będzie wybrać gina, na szczęście lekarzy, przychodni i szpitali ci u nas dostatek i to wszystkie w promienu 5-20 km :D szkoda tylko ze nie mam rozeznania który jest dobry a któego omijać z daleka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to sprawdz nazwiska tych lekarzy i poczytaj opinie, moze jakies beda. Ja w tej samej sieci przychodni poszlam do dentysty i nie czytalam opinioi kobiecie do ktorej mnie zapisano i zalowalam:/ a poszlam tylko na konsultacje. ja mam troche krzywy zgryz:( (nie rzuca sie to w oczy) ale o tym doskonale wiem i ta dentystka zamiast mowic mi czy mam jakies ubytki to zaczela mi mowic o aparacie, ktory kosztuje 5 tysiecy. Mysle ze chciala dac zarobic kolezance. Wkurzylam sie bo skoro ide do dentysty to do dentysty a nie do ortodonty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przestałam mieć ochotę na seks po urodzeniu dziecka i tak to sie jakoś ciągnie chociaż widzę pewne zmiany.:-D teraz mam problem z ubezpieczeniem bo ogolne byłam ubezpieczona razem z mężem w jego firmie ,ale od stycznia M. nie ma umowy:-/ więc i ubezpieczenia niby ma go zatrudnić od nowa ale kiedy to będzie ...:-/ i tak sie rozglądam za jakimś prywatnym żeby wykupić sobie ale kompletnie nie mam pojęcia co i jak :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przestałam mieć ochotę na seks po urodzeniu dziecka i tak to sie jakoś ciągnie chociaż widzę pewne zmiany.:-D teraz mam problem z ubezpieczeniem bo ogolne byłam ubezpieczona razem z mężem w jego firmie ,ale od stycznia M. nie ma umowy:-/ więc i ubezpieczenia niby ma go zatrudnić od nowa ale kiedy to będzie ...:-/ i tak sie rozglądam za jakimś prywatnym żeby wykupić sobie ale kompletnie nie mam pojęcia co i jak :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przestałam mieć ochotę na seks po urodzeniu dziecka i tak to sie jakoś ciągnie chociaż widzę pewne zmiany.:-D teraz mam problem z ubezpieczeniem bo ogolne byłam ubezpieczona razem z mężem w jego firmie ,ale od stycznia M. nie ma umowy:-/ więc i ubezpieczenia niby ma go zatrudnić od nowa ale kiedy to będzie ...:-/ i tak sie rozglądam za jakimś prywatnym żeby wykupić sobie ale kompletnie nie mam pojęcia co i jak :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przestałam mieć ochotę na seks po urodzeniu dziecka i tak to sie jakoś ciągnie chociaż widzę pewne zmiany.:-D teraz mam problem z ubezpieczeniem bo ogolne byłam ubezpieczona razem z mężem w jego firmie ,ale od stycznia M. nie ma umowy:-/ więc i ubezpieczenia niby ma go zatrudnić od nowa ale kiedy to będzie ...:-/ i tak sie rozglądam za jakimś prywatnym żeby wykupić sobie ale kompletnie nie mam pojęcia co i jak :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze do lux medu. I jestem zadowolona, tylko ta dentystka taki niewypal mi sie trafil:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super że już masz ochotę :) w końcu bez seksu nie ma dzieci :D ja pracuję na umowę zastępstwo więc mam ubezpieczenie, jeżeli nie uda mi się utrzymać pracy to szybko pójdę się zarejestrować jako bezrobonta żeby mieć ubezpieczenie - mąż ma umowę na okres próbny do maja ale jego ubezpieczenie mnie nie obejmuje. masz rację Adaa muszę poczytać poszukać powęszyć :) ale wiesz - ile ludzi tyle opini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaa czasem się zdarzy jakiś partacz. bywa i tak ze lekarz super a i on ma jakąś ciemną stronę :p może być super specjalista ale nieprzyjemny... ciężko wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiadomo, ze nie kazdemu podpasuje to samo. Ale patrzylam kto ma najwiecej dobrych opini i do tej babeczki poszlam. Do faceta absolutnie nie chcialam:) wiec patrzylam tylko na kobiety. A kiedys chodzilam na nfz do kobiety do ktorej moja siostra chodzila prywatnie i nie bylo zadnej roznicy, tu i tu byla sympatyczna, kompetentna i uprzejma. Ale to bylo w innym miescie bo ja zmienilam miasto ze wzgledu na meza. Ale gdybym zostala tam to napewno bym do niej chodzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie przejrzałm sobie opinie i jestem zaskoczona. bo lekarz do którego nie chciałm iść ma bardzo dobre opinie. jako nastolatka jeszcze do niego chodziłam i w sumie mnie leczył dobrze tylko sprawiał wrażenie oschłego i niedostępnego - nie wiele mi tłumaczył. z kolei ten do którego chciałam iść ma kilka negatywnych opini... nie wiem. znalazłam jeszcze jednego muszę popytać co to za jaki bo wydaje mi się ze moja mam do neigo chodziła (rodziła rok temu) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miałam jesczze napisać że mnie z kolei tylko faceci interesują :) u kobiety byłam, było ok, ale to nie to samo, czułam się dziwnie skrepowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam się zarejestrować w urzędzie dla bezrobotnych ze względu na ubezpieczenie ale weszło tam teraz coś takiego że trzeba 10 godzin w miesiącu odpracować społecznie ... chodniki zamiatać i takie tam więc DZIĘKUJE :-Da powiedzcie mi bo pobolewa mnie jajnik z prawej strony to tak ma być na początku ciąży czy trzeba sie zgłosić do lekarza:-)??? przede mną też wybór lekarza :-/ w pierwszej ciąży chodziłam do ordynatora szpitala w którym rodziłam ale wizyty u niego spooooooro kosztują:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo pierwsze słysze o zamiataniu... no mam nadzieje że to zależy od urzędu, bo też nie zamierzam :D jak często się chodzi do gina w ciąży? raz na trymestr? co miesiąc? licząc że wizyta ok 100 zł to faktycznie można się zrujnować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do tego ordynatora chodzilam co 3 tygodnie a wizyty brał 250 do 300 zł MASAKRA. tym razem nie mam zamiaru tyle kasy wywalać poszukam innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurka! baaaardzo dużo. domyślam się ze mieszkasz w duzym mieście... u nas w Aglomeracji są dużo bardziej przystępne ceny.... co 3 tygodnie? jest to konieczne? czy on tak wymyślił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo jezu to faktycznie kupa kasy:O:O ale ordynator to nie ma co sie dziwic ze tyle bral. Dziewczyny a bedziecie rodzic naturalnie czy przez cesarke?? Dumna mama a bolacy jajnik w ciazy to ja pojecia nie mam. Chyba bym zadzwonila do przychodni i bym sie spytala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×