Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

kochana ja mieszkam na wsi :-D ale do gina jeżdziłam mniej wiecej do miejscowości oddalonej jakieś 15 km od warszawy i to pewnie dlatego :-) a za to że był przy porodzie moim pierwszym zażyczył sobie 2 tys.:-D głupia byłam że wogóle go o to poprosiłam ale młoda i przestraszona to płaciłam za wszystko byle by przeżyć jakos ten poród:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to szok!! dumna mama -zadzwoń i zapytaj Adaa dobrze mówi. Adaa ja bym chciała rodzić naturalnie, ale wiadomo nie ma co planować, bo różnie się może zdarzyć. Jestem bardzo zainteresowana porodem na kucaka, jednak u nas nigdzie nie da rady w ten sposób....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem pierwszy raz na tym forum i już mi się podoba :-) Od 1.5 roku jestem szczęśliwą mężatką. Na początku tego roku podjęliśmy z mężem decyzje o dzidziusiu :-). W styczniu odstawiłam tabletki...Bałam się, że po odstawieniu tabletek długo będziemy eis starali o dziecko. 10 lutego pojawiła się @ :-( (pierwsza myśl- nie udało się :-( ...) Trzeba dalej się starać. Kolejna @ miała pojawić się koło 10 marca... 13 marca zrobiłam test ciążowy( miałam myśli, że znów się nie uda) po 5 minutach byłam najszczęśliwszą kobietą na świecie :-) Udało się :-D 22 marca poszłam do ginekologa żeby potwierdzić ciąże. Usłyszałam słowa Tak jest Pani w ciąży to 6 tydzień. Maleństwo ma 5.2 mm :-). Jesteśmy tacy szczęśliwi. To najlepszy prezent na święta :-) Pozdrawiam wszystkie przyszłe, szczęśliwe mamuśki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mój dawny ginekolog mi nawet zalecił spać z tymi plemnikami:) a Jak już mam taką chcice żeby się umyć to tylko wodą absolutnie żadnym płynem czy mydłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatam wszystkie starające się! Dołączam do grona starających się o dzidziusia :) We wrześniu poroniłam ciążę i od stycznia moja gin pozwoliła nam ponownie zacząć starania i na samym początku pojawił się problem z drugą fazą cyklu, dostałam Luteinę, po 4 dniach pojawiła sie @. W styczniu nasze starania się nie powiodły w lutym odpuściliśmy i teraz zaczynamy od nowa. Moja gin prowadzi monitoring mojego cyklu, biorę olej z wiesiołka żeby poprawić śluz bo mam wrażenie że jest go za mało, a od początku tego cyklu zaczęłam brać Castagnus :) Boję się, że mam za duże parcie na tą ciążę i przez to nic z tego nie wyjdzie i nie wiem co robić żeby to zmienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witajcie tyneczkaa1@ i birget. Ja tylko na chwilkę zajrzałam a tu widzę że dyskusja w najlepsze. Tyneczka1 tabletki nie utrudniają zajścia po odstawieniu, ja zaszłam od razu po ponad pięciu latach brania, tobie widzę też szybko się udało, bardzo się cieszę i gratuluję. Co do męskich gamet, no to wiadomo, śliska sprawa;-) i u każdej wypłynie, no chyba ze na głowie się będzie stać;-), ja po fakcie podkładałam poduszkę pod pupę i tak leżałam z pół godz. potem dopiero do łazienki, no chyba że usnęłam. Dziś wieczorem mam wizytę, oczywiście prywatną,dojeżdżam 50km, swojego lekarza znalazłam w necie na podstawie opinii. Znam naprawdę wielu dobrych lekarzy, ale chciałam takiego który pracuje w wybranym przeze mnie szpitalu, dodam że w mieście jest 5 szpitali ale tylko jeden mi odpowiada, choć i tak urodzę w prywatnej klinice, to jednak warto mieć odpowiednie "zaplecze" i dobrego zaufanego lekarza. Trafiłam też ze dwa czy trzy razy na takich gburów że sama nie wiem jak takie osoby moga wykonywać taki delikatny zawód. A pobliska przychodnia NFZ to jak wszędzie porażka z terminami i i jak coś to nie ma w kim wybierać , chyba że idzie się tylko po receptę. Dobra,lecę odśnieżyć garaż bo już ze 2 tyg. samochodem nigdzie nie wyjeżdżałam, ciekawe czy odpali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj wśród starających się birget! Castagnus - a co to takiego? Królik - ja z nimi śpię :D tak tylko powirchownie się doprowadzam do czystkośći a reszta nie ruszona :D dziewczyny dopiszczie się do tebelki :) tyneczka - gratuluję :) wielkie szczęście Cię spotkało fajnie że tak szybko się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde facet sobie liczyl niezla kase. Tacy to sobie zyja:) kuzyn mi mowil ze jego lekarka u ktorej sie leczyl jezdzila na wakacje na wyspy wielkanocne i jezdzila porsche- sama widzialam. A on za wizyte placil 180 zl. Tyneczkaa witam i gratuluje:) dopisz sie do tabelki:) fajnie ze tak szybko Ci sie udaleo, ale czesto slysze ze po odstawieniu szybko w ciaze sie zaszlo:D krolik skacze od tego cyklu tez bede tak spac. zadnego mycia i wycierania hehe:) Birget tez sie dopisz do tabelki. Milo widziec nowe dziewczyny. Spokojnie tu kazda chce miec juz dzidziusia wiec i jakies parcie na ciaze ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj birget. Założyłam ten wątek ponieważ także od stycznia zaczęliśmy się starać i również we wrześniu byłam w ciąży... Tak jak ty mam monitoring cyklu i biore wiesiołek. Z jedną różnicą że przepisano mi clostilbegyt. Za wszystkie staraczki 3 mam kciuki. Sama zauważysz że co miesiąc zafasolkowanych przybywa i nam sie uda!. Strone lub dwie wstecz jest tabelka. Zapraszam do wpisania się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes32 ja lekarza zmieniłam kiedy jak byłam w ciąży i zaczęły się problemy nie mogłam się do niego dodzwonić, teraz chodzę do kobiety mimo, że przez długi czas nie chciałam ginekologa kobiety. Nezumi, Castagnus to tabletki ziołowe, które stosuje się w zaburzeniach cyklu i w PMS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie parcie, że nawet święta mnie za bardzo nie interesują tylko czekam do tego 4 kwietnia.... Najlepiej bym zasnęła na tydzień. :) Z drugiej strony przynajmniej trochę można pożyć tą nadzieją co nie? Dziś były u mnie dwie kuzynki w ciąży... Wcale się specjalnie nie starały o dziecko a ja tu takie cyrki już odprawiam żeby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
birget...11.03.13..28(ale zaraz będzie 29)...6-7.04.13...wielkopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczki Nick.............Cykl Starań......Ostatnia @.........testowanie Królik skacze......11.............4.03.2013...........3.04.2013 KMSU...............1..............16.03.13.............17 .04.13 dumnna mama....6...................23.02.2013............24.03.2013 nezumi.............1.................10.03.2013.......... ....11.04.2013 Adaa26l.............3..............24.03.2013.........25. 04.2013 Fasolkowe nick.............tydzień ciąży........ ostatnia @..........termin porodu Agnes32...........17tc................OM 29.11.12.........05.09.2013 Mama ...........6tc...........ostatnia @ 05.02.....termin porodu - nieznany jeszcze grace88.........10tc.................15.01.2013........23 .10.2013 O to nasza tabelka. Wpiszcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes a ja nie pamietam czy to Twoja pierwsza ciaza?? Poza tym ja moja gin tez wybieralam z opini i jak mi sie spodobaly to sie jeszcze okazalo ze pracuje w szpitalu ktory mnie interesuje wiec sie ucieszylam. Tez myslalam zeby urodzic w prywatnej klinice ale zobaczylam ceny w klinice np u Damiana (ja w warszawie mieszkam) to mi sie odechcialo i wole ta kase wydac na cos innego. Tam sa ceny 16 tysiecy, wiec to ogromne pieniadze sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
królik-skacze ja mam dokładnie to samo, teraz to już chyba na głowie bym stanęła gdybym wiedziała że to przyniesie efekt, ale boję się tego że tak bardzo chcę że tylko stresuję swój organizm i nic z tego nie będzie dopóki nie odpuszczę. W pierwszą ciążę zaszłam bez najmniejszego problemu, w maju odstawiłam tabletki a na początku sierpnia dowiedziałąm się o ciąży, ale niestety we wrześniu ją straciłam. Teraz łapie się każdego sposobu i mam nadzieję, że na następną @ będę musiała długo poczekać :) Czytałam bardzo dobre opinie o Castagnusie, więc mam nadzieję, że znajdę sie w grupie której też on pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczki Nick.............Cykl Starań......Ostatnia @.........testowanie Królik skacze......11.............4.03.2013...........3.04.2013 KMSU...............1..............16.03.13.............17 .04.13 dumnna mama....6...................23.02.2013............24.03.2013 nezumi.............1.................10.03.2013.......... ....11.04.2013 Adaa26l.............3..............24.03.2013.........25. 04.2013 Fasolkowe nick.............tydzień ciąży........ ostatnia @..........termin porodu Agnes32...........17tc................OM 29.11.12.........05.09.2013 Mama ...........6tc...........ostatnia @ 05.02.....termin porodu - nieznany jeszcze grace88.........10tc.................15.01.2013........23 .10.2013 tyneczkaa Ostatnia @ 10.02.2013 Termin porodu (wstępnie)17.11.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczki Nick.............Cykl Starań......Ostatnia @.........testowanie Królik skacze......11.............4.03.2013...........3.04.2013 KMSU...............1..............16.03.13.............17 .04.13 dumnna mama....6...................23.02.2013............24.03.2013 nezumi.............1.................10.03.2013.......... ....11.04.2013 Adaa26l.............3..............24.03.2013.........25. 04.2013 birget.............2................11.03.2013............6-7.04.2013 Fasolkowe nick.............tydzień ciąży........ ostatnia @..........termin porodu Agnes32...........17tc................OM 29.11.12.........05.09.2013 Mama ...........6tc...........ostatnia @ 05.02.....termin porodu - nieznany jeszcze grace88.........10tc.................15.01.2013........23 .10.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolik skacze trzymam bardzo mocno kciuki zeby byly II :D A to tak jest ze jak sie czlowiek nie stara to sie zachodzi w ciaze a jak sie chce to ciezko jest:/ Tyle moich kolezanek doslownie wpadlo a tu czlowiek sie stara i bardzo chce i nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babsztyl))
witam was,mi spoznia sie okres od tygodnia,jestem senna i mam mdlosci,dzis robie sobie test,staramy sie z partnerem od sylwestra,szczerze mowiac z tego co slyszalam nie jest takie proste i moze to trwac rok albo dluzej ale widze po waszych wpisach ze roznie bywa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie słyszałam o tych tabsach a są dostępne bez recepty? ja też się stresuję, to będzie (oby) moja pierwsza ciąża i nie wiem czego się spodziewać, wiec napięcie jest duże. i mówienie "nie ma sie co spinać' na mnie nie działa niestety :p jestem spięta jak cholera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babsztyl poczekaj z testem do jutra rana- poranny mocz ma większe stężenie hormonów wynik będzie bardziej wiarygodny :) normalnie mnie roznosi. nie potrafię wysiedziec w zwiazku z tym planowaniem :) jestem pełan energii i chyba właśnie czuję bół owulacyjny - ostre kłucie w okolicy jajnika? dobrze myśle? nigdy wcześniej nie zwracałam na to uwagi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nezumi, Castagnus jest bez recepty, bo to lek ziołowy, ale jeżeli nie masz potrzeby to nawet nie zawracaj sobie nim głowy, bierz tylko kwas foliowy i magnez z wit b6 :) ja mam cichą nadzieję, że teraz jak będę testować to pojawią się moje upragnione dwie kreski :) a co do tego spięcia to doskonale wiem co czujesz, ja codziennie rano obiecuję sobie że nie będę o tym myśleć i im bardzoej się staram tym bardziej mi to nei wychodzi. babsztyl)) ja jak byłam w ciąży to miałam takie same objawy jak Ty, dodam jeszcze to że czułam sie tak jakbym miała zaraz dostać @. 3mam kciuki za pozytywny wynik!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nezumi, to może być owu, ja tak miałam w sobotę :) i dzisiaj rano byłam u mojej gin na ocenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam bo mam nieregularne cykle :) biorę kwas, mam też żelazo muszę kupić jeszcze magnez bo nie mam ( a kawę piję :/) też myśle że to owu bo dziś wypada 15 dc :) oj mężowi dziś ine odpuszczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według moich wyliczeń owu wypadała mi na sobotę, więc starania zaczęłam od czwartku, później sobota i w niedzielę była powtórka :) jeżeli masz nieregularne cykle to możesz sprawdzić czy Castagnus pomoże, tylko podobno pierwszy cykl jak sięgo bierze może być jeszcze bardziej nieregularny, ale od drugi jest już jak w zegarku. Ja mam problem z druga fazą cyklu, więc postanowiłąm sprawdzić czy mi pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada to ty ''niedaleko'' mnie mieszkasz tzn szału nie ma ale ja mieszkam jakieś 45-50 km od warszawy :-) często do stolicy jezdzimy z M na zakupy :-Daaa w tabelce zmienię rubrykę jak tylko będę pewna na 100% tj jak zrobię 2 test :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
birget- w takim razie na razie nie kombinuję, zobaczę do konca tego cyklu. ja się staram od piątku, była też niedziela :) dziś być moze jest owu choć temp na to nie wskazuje ale są bóle (nic z tego nie rozumiem) w każdym bądz razei postaram się też dziś :) dumna mama kiedy drugi test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle że w tym tygodniu może jutro :-) teoretycznie wczoraj powinnam mieć @ a nie mam ciągle jestem zmęczona i śpiąca :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i II ci wyszły na teście :D trzymam kciuki i koniecznie pisz jak test jak tylko zrobisz :D jeszcze chwila i koncze pracę :) zarejestruję się też na tej stronie http://ovufriend.pl/ wydaje się być ciekawa :) co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×