Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

Gość kwietniowa staraczka
8,5 mm Ci wyszlo Ada ? ze tyle ma pecherzyk ? az taka rozbieznosc miedzy 2mm a 8, 5 ? cos tu ewidentnie jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwietniowa nie nie. 8,5 mm wyszlo mi ze mial zarodek wtedy jak tetno niby bylo. pozniej jak juz nie bylo tetna wyszlo ze zarodek ma 10mm a na drugi dzien ze 12mm. Tam gdzie zylo jest napisane ze pecherzyk widoczny ale nie ma jaka wielkosc. Na tym usg gdzie tetna juz nie bylo jest ze pecherzyk ma 26mm, na drugi dzien wyszlo ze ma 31mm. I pecherzyk zoltkowy 4mm. Nie wiem jak rosnie pecherzyk ciazowy ale z tymi sprzetami ejst chyba cos nie tak bo az tyle 5mm by chyba nie urosl w 1 dzien? Poza tym nawet jesli to bedzie ten sam facet i bedzie pamietal ze serduszko bilo to tym bardziej bedzie sie staral je wynalezc. A teraz niepotrzebnie gadalam ze nie znalezli tetna i ze przyszlam to potwierdzic. Maz tez mi mowi ze jak pojde teraz zebym nic nie mowila ze nie bylo tetna. A w lux medzie maja mega czuly aparat do usg, japonski:) bedzie co ma byc. Nie ma roznicy czy pojde na zabieg teraz czy za tydzien a tak chociaz bede spokojna ze zaczekalam i jeszcze sprawdzilam. Anuska poczekaj jeszcze do @, ja szczerze nie robilabym zadnych testow pzed @. Czy to z krwi czy to z moczu. Czekalabym do @, nie pzyszlaby wtedy bym zrobila testy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde znowu mi sie posty nie pokazuja. Dla jasnosci: zarodek jak mial tetno to mial 8,5mm zarodek jak juz tetna nie mial mial 10mm i pecherzyk 26mm zarodek jak nadal tetna nie bylo mial 12mm i pecherzyk 31mm i pecherzyk zoltkowy4mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak myslicie powinnam przestac brac ten dufaston czy brak go nadal??? noi kwas foliowy cal czas mam brac tak mi lekarka powiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
nie wiem czy widze najswiezszy post, ale kwas foliowy Ci Ada jie zaszkodzi i bralabym go nie przerwanie jeszcze dluzszy czas. od kiedy bierzesz ten d*phaston czy jak to sie tam zwie? i na co jest ten lek konkretnie, bo co chwile gdzies czytam ze ktos to bierze i mnie ciekawi dosc mocno. wiem ze luteina na wywolanie okresu jest lub dla ironi na podtrzymanie ciazy, a ten d*phaston? mam wrazenie ze moja szwagierka to brala na wywolanie owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
i blagam wiejmy z tej kafeterii albo piszmy skargi, bo to jest nieslychanie denerwujace z tymi postami. spodob Krolika chyba dziala. ale bez przesady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wykorzystuje sposob kroliczka ale tak zakazdym razem szukac tematu w spisie i wpisywac nr wypowiedzi jest troche denerwujace. No to moj J zrobi nowe forum, ktore bedzie hulac:) Kwietniowa kwas foliowy to mi lekarka powiedziala zebym brala do 3 meisiecy nastepnej ciazy, czyli caly czas mam brac tak mi powiedziala. A ten d*phaston ja dostalam na tego krwiaka ktory byl zagrozeniem dla ciazy i zeby ona byla silniejsza mialam brac ten lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby nie to ze pecherzyk ciazowy i zarodek urosly to bym juz byla po zabiegu..... ale ciesze sie ze wczoraj popatrzylam bo gdybym dzis popatrzyla juz po zabiegu to bym sie zadreczala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze jutro moj J ma wolne i nie musi ano wstawac to wlasnie przysiadl do robienia forum:) powiedzialam mu zeby robil bo tu juz nic nie dziala. Nawet jak wkleje nowy numer wypowiedzi to mi sie pokazuje osttani wpis kwietniowej ze 2mm to duza rozbieznosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, moj maz zrobil forum ktore dziala a nie ze trzeba cos kombinowac zeby sprawdzic czy sie dodal post tak jak tutaj ostatnio, mozna pisac anonimowo albo sie rejestrowac, poza tym tak jak tutaj tylko bez reklam :) gorąco zapraszam, jesli sie znajda chetni i beda korzystac to on moze rozwijac tamto forum adres to http://jaco.zz.mu/go/staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skacze
Dziewczyny dajcie znać czy zostajemy wszystkie czy wszystkie się przenosimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skacze
Maniek tabelka się nie dodała. Nie używajcie polskich znaków bo źle się czyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skacze
Dziewczyny czuje powoli że czas zrobić test. Pójdę dziś kupić ale tak się boje. Już się tak nakręciłam że serduszko mi pęknie jak będzie jednak krecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowa staraczka
nie wiem co robimy, trzeba sie bedzie przyzwyczaic do nowego forum, ale to tez jest wnerwiajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja sie chcialam przeniesc na to nowe forum ale nie chce mnie zarejestrowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam prośbe-czy moglaby ktoras mi podac po kolei co wpisac w tabelki na tym nowym forum zeby sie zarejestrowac.Klikam zarejestruj i wyskakuja 4 czy 5 tabelek ale puste sa(nie ma napisane co po kolei wpisac)zeby sie zarejestrowac. A tak zgadywac to nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik skacze
anibas po kolei: login, hasło, powtórz hasło, email, powtórz email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
królik mam przeczucia że na teście wyjdą ci II kreski, uwierz mi bo moje przeczucia z reguły się sprawdzają!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez przechodzie na to nowe forum. Odezewe sie wieczorkiem tam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaa bierz dalej ten d*phaston. D*phaston i luteina to jest syntetyczny progesteron, czyli hormon który powoduje przyrost endometrium i podtrzymuje ciąże, podaje się je też na wywołanie okresu, bo czasem pojawia się jakieś zaburzenie drugiej fazy cyklu, endometrium nie przyrasta i nie ma co się złuszczyć. Co do tych różnic w pomiarach na usg to faktycznie czasem mogą się one zdarzyć, bo każdy aparat ma inna rozdzielczość, kiedy ja idę do mojej gin do gabinetu pomiar jest inny i w szpitalu tez inny, ale te różnice nie są aż tak duże. Uważam, że w Twojej sytuacji lepiej zrobić jedno badanie więcej niż później się denerwować. W moim przypadku to nie było konieczne bo było plamienie, po d*phastonie ustało i po kilku dniach wróciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Widzę że przenosicie się na inne forum, w sumie nie dziwie się bo po tym tuningu Kafeteria zeszła na psy. Nie wiem tylko czy ja też tam mogę się przenieść,bo do staraczek nie należę, ale bardzo nie chciałabym z Wami tracić kontaktu. Na tym topiku co prawda nie pisałam często ale byłam obecna od pierwszej strony,a wkrótce po urodzeniu będę chciała starać się o drugie dziecko i wolałabym być wśród "swoich" a z Wami już trochę się zżyłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja w wolnej chwili odezwe sie na nowym forum. Jak najbardziej trzeba stad uciekac.zajrzalam tylko szybko zobaczyc co tam u Was. Agnes jak najbardziej przenos sie z nami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kobietki z przyczyn technicznych koniecznie trzeba się przenieść na nowe forum i moim zdaniem nie ma znaczenia czy jesteśmy na etapie starań, czy już zafasolkowane, razem zawsze raźniej, a i wymiana doświadczeń będzie lepsza :) myślę, że każda staraczka zostanie przyjęta z otwartymi ramionami :) http://jaco.zz.mu/go/staraczki/?www=posts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessska
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×