Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

Gość królik-skacze

Witajcie kochane:) Mam 24 lata i w październiku byłam w ciąży ale niestety bez happy endu. Od stycznia zaczynamy starania ponownie:) Już się nie mogę doczekać. Która z Was też planuje??? Macie jakieś wspomagacze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate6789
my sie staramy 3 miesiace, ale niestety bez rezultatu, mam nieregularne okresy i cos mi sie wydaje ze bez badan i wspomagaczy ciezko mi bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik-skacze
3 miesiące to jeszcze nie jest źle. Chociaż jak się już decydujemy to pewnie chciałybyśmy na już :) A folik jesz? Ja miałam robioną drożność jajowodów ponoć pomaga. zobaczymy w styczniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede podchodzic do kolejnej iui i mam nadzieje ze ten rok bedzie dla mnie prElomem bo czekam juz swoje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik-skacze
Może w święta lub w sylwestra życzenia się spełniają...Trzeba o tym wcześniej pomysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja staram się teraz 8 cykl ale nadal nic :( ale nie poddaję się :) tera jestem po owulacji okres powinnam dostać między 18 a 24 grudnia fajnie by było gdybym jednak nie dostała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik-skacze
Jaka cisza ? :) zbieramy ekipę:) Ja jeszcze biorę tabletki anty bo tak ginekolog zalecił że niby po 2 paczkach jest łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik-skacze
Trzeba próbować wszystkich sposobów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik-skacze
Jestem jestem:) Właśnie stanęła mi w gardle tabletka z folikiem :) To chyba nie za dobry znak, gdybym w takowe wierzyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik-skacze
Przed tamtą ciąża brałam wiesiołek ale teraz omijam go z daleka. Może źle go stosowałam że tak się wszystko przykro potoczyło. W każdym razie następne robótki będą bez niego :) Muszę się przyznać, że przytulania są dla mnie o niebo lepsze jak wiem że coś może się z nich wykluć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witaj a jak stosowałaś ten wiesiołek ? bo jego się bierze od pierwszego dnia cyklu tylko do owulacji bo w przeciwnym razie działa wczesnoporonnie też niedawno się o tym dowiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witaj a jak stosowałaś ten wiesiołek ? bo jego się bierze od pierwszego dnia cyklu tylko do owulacji bo w przeciwnym razie działa wczesnoporonnie też niedawno się o tym dowiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik-skacze
Z tego co pamiętam to jakoś do połowy cyklu ale ja mam owulacje dopiero koło 22 dnia. A jak zaszłam to 24 !!! Bardzo późno ale też cykl trwa zazwyczaj 33-35 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik-skacze
Dokładnie wiedziałam kiedy mam te dni i w ogóle... Teraz po tych tabletkach nie wiem czy będe jeszcze taka zorientowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksennnaaaaa
do Krolik-Skacze----- tez w pazdzierniku, ale w zeszlym roku, poronilam pierwsza ciaze. Odczekalismy 2 miesiace i od stycznia zaczelismy sie starac. W nastepna ciaze zaszlam w marcu:). Teraz moj synek ma dokladnie 2 tygodnie:). Mi wlasnie pomogl wiesiolek i castagnus, do tego codzienne mierzenie temperatury i wyznaczanie dni plodnych komputerkiem clearblue. Zycze ci powodzenia, zeby sie tym razem udalo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik-skacze
Wielkie dzięki!!! Głupie ale z całych sił wierze, że uda się za pierwszym razem. Obym się nie przejechała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik-skacze
A jak się bierze tabletki anty to wiesiołek ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksennnaaaaa
Jesli sie nie uda teraz, to trudno, tak mialo byc. Na wszystko przyjdzie czas. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frynka
melduję się jesteśmy po 1 cyklu starań teraz przerwa bo musiałam wyeliminować pewne problemy zdrowotne łykam Folik od miesiąca teraz męczy mnie kaszel strasznie i nie wiem czy szukać przyczyny czy już dać sobie spokój z tymi schizami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik-skacze
Witaj. pierwszy cykl bezoowocny czy jeszcze nie wiadomo? Wiesz kiedy masz dni płodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lannka85
hej, ja długo nie mogłam zajsc w ciaze - 1,5 roku stran. Mam zespol policystycznych jajnikow o czym dowiedzialam sie po cesarskim cieciu. A jak zaszlam w ciaze? jak juz pisalam latwo nie bylo, cykle długie (czasem ok. 50dni) nieregularne, wypadanie wlosow, zwłaszcza na skroniach, guzki w tarczycy i piersi (niezlosliwe). W 2009 roku z powodu grzybicy przewodu pokarmowego zainteresowalam sie zdrowym odzywianiem - i tak po kolei odstawilam slodycze, biala make, potem mieso, potem byla dieta weganska az w koncu raw food - tak przez 2 lata. W końcu trafilam na diete dabrowskiej, maz rowniez. lekko nie bylo, ba wrecz bardzo trudno- trwała 6 tyg. listopad-grudzien 2011.Schudlismy duzo (ja 5kg, maz 20kg przez 6 tygodni), potem czekalam na miesiaczke i nic, zaczelam w styczniu wymiotowac, poszlam do lekarza i diagnoza - helicobacter(no bo ja przeciez w ciazy nie jestem :-) ), dostalam recepte na antybiotyki,ale maz mowi zrob test (unikalam tego jak ognia, balam sie kolejnego rozczarowania) 2 lutego 2012 - 2 kreseczki :-) czyli zaszlismy zaraz po diecie dabrowskiej, jeszcze w grudniu, a we wrzesniu urodzil sie nasz cud-Sebastian. Pisze to wszystko bo wiem i widze po sobie jakto co jemy ma wielki wplyw na nasz organizm, dieta dabrowskiej reguluje hormony wiec polecam. sorry za brak polskich znakow, Bastus wlasnie spi na moich rekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik-skacze
Gratuluje, że się udało i tego że to wszystko przeszłaś by mieć to co masz dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co powiecie na założenie tabelki? :) Nick..............OSTATNIA @......WIEK....NASTĘPNA @......WOJEWÓDZTWO KMSU.............20.11.12..........22.......18-23.12...........ŚLĄSKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik-skacze
Jestem jak najbardziej za:) ale kto się tym zajmie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik-skacze
nick- królik-skacze ostatnia @- 13.12.2012 Województwo Śląskie Wiek 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..............OSTATNIA @......WIEK....NASTĘPNA @......WOJEWÓDZTWO KMSU.............20.11.12..........22.......18-23.12...........ŚLĄSKIE KRÓLIK S........13.12.12...........24....... ...........ŚLĄSKIE A kiedy masz mieć następną @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
Hej. Ja również staram się o dziecko, pierwszą ciążę poroniłam we wrześniu, teraz jestem w 17dc i głowa mi już pęka od myślenia, uda się czy nie uda, wcześniej niespodziewanie zaszłam od razu. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik-skacze
Może i tym razem nie będziesz musiała długo czekać:) Ja do stycznia poprostu wegetuje i czekam aż będe mogła działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×