Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

Gość ulajowy
Spokonjnie ja przy zadnej ciąży nic nie czułam ;) dopiero brak okresu wskazywal na ciąże ;)))))) mocno trzymam kciuki ;) będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Ciesze sie ze juz konczy mi sie krwawienie po zabiegu....tylko delikatne plamienia....i czekam z niecierpliwością na @ i zaczynamy dzialac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć piękne:-) myślę że za około tydzień zrobię test bo teoretycznie powinnam mieć @ 1 lutego (teoretycznie) bo to nigdy nic nie wiadomo! wydaje mi się że wcześniej byłam tak nakręcona na 2 dziecko że właśnie dlatego nie udawało się tj zaraz po nocnych przytulankach z mężem już miałam w głowie myśl ''teraz to na pewno się uda itp'' niczym wariatka:-D a testami ciążowymi to sobie mogłam łazienke wyklejać :-D teraz już się ogarnełam i spokojni czekam :-) nie wiem czy wy też tak świrowałyście :-D???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
Hej. Każda z nas dawała się ponieść emocjom. Ja też zaopatrzyłam się w większa ilość testów i pierwszy zrobiłam bo nie mogłam już wytrzymać w 21dc no i niczego się nie dowiedziałam, ale już w 24dc ukazała się nieśmiało blada upragniona kreseczka i myślałam że zawału dostanę z radości. Potem jeszcze co 2-3 dni robiłam następne, chyba bardziej po to żeby zafundować sobie kolejną dawkę szczęścia patrząc na coraz czerwieńszą kreseczkę. dumna mama podziwiam cię i każdą inną staraczkę za cierpliwość;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dumnna mama ja też robię test w przyszłym tygodniu, z tymże w środę. Tak mniej więcej wypada data kolejnej miesiączki. Już się nie mogę doczekać, ale czekam cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam u siebie kolejny objaw,a mianowicie straszne wzdęcia i zaparcia! Aż mnie jelita bolą! ałaaa Nie za wcześnie na takie objawy? W pierwszej ciąży mnie męczyły straszne zaparcia. W drugiej na szczęście mnie to ominęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam powiem że w 1 ciąży poza większymi cyckami to nie miała żadnych objawów :-) zero mdłości napadów jedzenia czy coś kompletnie nic:-) mam nadzieje że druga ciąża będzie taka sama a przynajmniej podobna :-) ojjjj mi też się nie chce sprzątać :-D ale jak mus to mus :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dumna mama. Ja też mniej więcej 1 lutego spodziewam się @. Tego dnia mam zamiar zrobić test. Chociaż ciągnie mnie by już jutro spróbować ale może sie nie skusze. To się w przyszłym tygodniu będzie działo:) U mnie nadal zupełnie żadnych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
Hej dziewczyny.Mroźny poranek ale przepiękny,że na duszy tak weselej. Z całego serca życzę wszystkim by posypały się lawinowo podwójne czerwone kreseczki bo w ciąży to sama jedna tu jestem, i czuje się trochę niezręcznie. Trzymam kciuki za wszystkie: królik-skacze, ulajowy, aaaaanuśkaaaaa, dumnna mama i wszystkie które przewineły się od początku przez nasz temat. Czekam z niecierpliwością na wiadomości od Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! U mnie ból brzucha i jajnika ustaly wczoraj. Świadczy to chyba o tym, że jeśli się udało to dzidzia się zadomowiła. Jeśli chodzi o objawy to tak jak wcześniej straszne zaparcia, nerw straszny, a i dzisiaj popłakałam się na Lekarzach :-) A jak tam u Was? Ja odliczam dni do testu,ale jakoś tak wewnętrznie czuję, że się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:-) jakoś cicho się zrobiło:-) każda w weekend mężem zajęta :-D tak jak i wy mam jakieś dziwne przeczucie że tym razem się nam udało aaaa tak mnie korci żeby test zrobić:-P ale poczekam jesio bo niedługo to kolekcje z nich zrobię solidną :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu taka cisza:-) ja właśnie sie rozgrzewam byłam z synkiem na sankach :-) wrrr:-/ zimno .... a co tam u was??? jak weekend???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
Hej.Zima, zima i w końcu się przeziębiłam. Ma któraś z Was jakieś domowe metody na przeziębienie? Wiem że w ciąży raczej nie można wiele, w aptece cóż mogą mi dać, oprócz wit.C i wapnia a do lekarza z bólem gardła nie opłaca się iść.Trzeba przeprosić babciowe sposoby, tyle że babci dawno już niema. Jak któraś zna jakieś metody to niech pisze, z góry dziękuję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatka z sokiem malinowym i cytryną albo mleko gorące z miodem :-) pomaga jak najbardziej:-0 oczywiście do tego kuperek pod kołderkę i tak ze dwa dni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
Dzięki dumna mama, sok malinowy i cytryny mam i tym się leczę od wczoraj, koleżanka polecała też kurację czosnkowa ale tego nie dam rady przełknąć, bo na samą myśl mam mdłości. Może jeszcze spróbuję ten miodzik , napiszę sms do męża żeby kupił wracając z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mamuśka sie tym leczyła bo ona mimo że może brać leki to od lekarzy trzyma się z daleka:-) i dlatego zawsze się ''leczy sama''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! A co tu taka cisza się zrobiła? Jak tam Wasze samopoczucia? Ja od wczoraj śpię. To jeszcze bardziej daje mi nadzieję, że się udało. Jutro rano robię test. Dam znać co i jak! Miłego wieczorku wszystkim! :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaanuśkaaaa 3mam mocno kciuki za Ciebie i czekam na wiadomość. Ja dam znać w piątek bo w czwartek na bete. Dalej nie mam najmniejszych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Zazdroszczę ;) ale bardzo mocno trzymam za was kochane kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
aaaaanuśkaaaaa. Trzymam kciuki, mam nadzieję że test wyszedł pozytywnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test zrobiłam z samego rana! Niestety wyszedl negatywnie. Ale nie martwię się bo okres nie przyszedł a w drugiej ciążyć też tak nialam, że wyszedł dopiero drugi test, więc w piątek robię powtórkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
aaaaanuśkaaaaa:-) na pewno się uda,życzę Ci tego z całego serca, nawet nie wiesz jak bym chciała mieć tu ciążowe towarzystwo,było by mi "raźniej" .Sama jedna tu jestem w ciąży,postanowiliśmy z mężem nikomu na razie nie mówić bo jedno poronienie już przerobiłam i bardzo boję się powtórki i cały świat mojej ciąży jest tutaj. Dlatego wyczekuję od Was dobrych wieści. W najbliższych dniach powinno już być wiadomo czy Ty, dumna mama i królik-skacze dołączycie do mnie:-) Z niecierpliwością tego wyczekuję. ulajowy, nie dawno byłam w podobnej sytuacji do Twojej i oczekiwanie na kolejne starania wydawały mi się wiecznością, a tu nawet się nie obejrzałam i jestem już w 9tc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja głupia nie wytrzymałam i zrobiłam dziś test mimo, że jestem 4 dni przed @. Oczywiście wyszedł negatywnie. Ale przyjęłam to spokojnie bo w piątek przejdę się na bete. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Mocno mocno trzymam kciuki za was ;) i za ciebie Agnes 32 żeby dzieciatko sie zdrowo dalej rozwijało ;))))))) jestem pewna ze tak bedzie trzeba tylko pozytywnie myśleć ; ) dziewczyny jak myślicie dobrze robie ze zaczęłam brać kwas foliowy ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
To dobrze ;) bo juz sie bałam ze przesadzam ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×