Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

Gość Elmary
Radosnych swiat Bozego Narodzenia! Rodzinnych, cieplych, spokojnych. Wymarzonych podarkow pod choinka! :) przypuszczam, ze wiem, o czym marzy wiekszosc z was;) trzymajcie sie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik-skacze
Rodzinnych i radosnych świąt oraz spełnienia najskrytszych marzeń!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
Dziewczyny, radosnych, spokojnych Świąt, spełnienia marzeń... Zrobiłam test, jest kreseczka, taka blada, aż boję się cieszyć. KiedyśMożeSięUda, co u Ciebie? udało się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z własnego doświadczenia wam..
powiem, że to prawda z tymi tabletkami anty. Ja osobiście brałam tyle że prawie 4 lata, odłozyłam na początku września i tego samego miesiąca zostałam zapłodniona :P A najważniejsze nie myślcie o tym w kółko!! bo nic z tego nie będzie. U nas było w pierwszym cyklu po odłożeniu na chybił trafił, seks 2 razy w tygodniu i pomogło :) Życzę owocnych starań i pozdrawiam przyszłe mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawarawaaaaaaaaaaa
Dziewczyny, ja tez zycze wam powodzenia. Sama tez sie staram z mężem, na razie byl nasz pierwszy cykl i sie nie udało, ale sie nie poddajemy. Tez mam problemy z tarczycą- niedoczynnosc, ake biore leki od dłuższego czasu. Mam nadzieje ze nam sie uda i wam tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
Ja brałam tabletki ponad 5lat i po odstawieniu zaszłam w pierwszym cyklu, niestety poroniłam w 13 tyg. Teraz też udało się od razu. No i cieszę się bardzo ale i 100 razy bardziej się boję że znów się nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
hej nie wiem co robic ....moze ktos mi pomoze co robic. ostatni okres mialam 5.11.2012 . zrobilam 2 testy i wzszly pozytywnie . Do gina poszlam 7.01.2013 .Stwierdzl ze jest to ciaza ale nie wyglada to na 9 tydz jak wychodzi z obliczen tylko 5 i ze widzi pecherzyk ale nie widzi zarodka powiedzial mi ze mam przyjsc za tydzien i zrobimy jeszcze raz usg a w potem do szpitala na czyszczenie . Ja sie czuje super nie mam boloe brzucha zadnych plamien . Czy mozliwe jest ze zeby lekarz sie pomylil ? dlaczego tak szybko zdecydowal o czyszczeniu czy nie mozna jeszcze poczekac ? tak bardzo sie boje tej nastepnej wizyty co robic ...moze isc jeszcze do innego lekarza sprawdzic ?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Jestem tu nowa i można powiedzieć, że starająca się powoli, bo planuję ten rok poświęcić na przygotowania czyli dobre odżywianie, spokojne odchudzanie, zamknięcie zawodowych spraw i zacząć starania o bejbika w przyszłym roku. Przy okazji - przygotowywałyście się jakoś do starań o dziecko? Trzymam za was kciuki i mam nadzieję, że jak zajrzę następnym razem, to będzie do świętowania duuuuużo kresek:D. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
Coś cicho tutaj się zrobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!Z ogromną chęcią dołączę do Waszego wątku dziewczyny. Jest to mój pierwszy cykl starań. Ostatnią miesiączkę miałam 31 grudnia. Właśnie jestem w trakcie dni płodnych. Mam nadzieję, że się nam uda. A jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
Witaj aaaaanuśkaaaaa . Mam nadzieję że uda ci się tak jak mi czyli w pierwszym cyklu. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Agnes32! Jeżeli się uda to będzie moja trzecia dzidzia. Przy drugiej udało się za pierwszym razem. Ale wtedy była trochę inna sytuacja. Teraz jestem w trakcie drugiego cyklu po odstawieniu krążków antykoncepcyjnych. I tak na prawdę nie da się wyliczyć miesiączki a co za tym idzie i owulacji. Ale po obserwacji organizmu wiem, że to ten czas. Mam nadzieję, że się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Agnes32! Jeżeli się uda to będzie to moja trzecia dzidzia. Ostatnio udało się za pierwszym razem, ale była trochę inna sytuacja. Teraz jestem w trakcie drugiego cyklu po odstawieniu krążków antykoncepcyjnych,a co za tym idzie ciężko określić kiedy miałabym @. Więc i z owulacją może być różnie, ale obserwując ciało mam teraz płodny śluz więc próbujemy. Mam nadzieję, że się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jestem tu nowa i nie bardzo ogarniam jeszcze tą kafeterię Napisałam post i się nie pojawił. Napisałam ponownie a tu nagle i tamten się pojawił. haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
To moja druga ciąża w którą zaszłam w pierwszym cyklu, pierwszą poroniłam we wrześniu w 13tyg. Samopoczucie chyba dobre, w miarę bez mdłości ale ten ból piersi daje się we znaki, mam wrażenie że zaraz eksplodują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
aaaaanuśkaaaaa uda Ci się, zobaczysz. Poza tym masz już dwie pociechy, aby pozazdrościć... W jakim są wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
ulajowy, co u Ciebie, wszystko w porządku? Napisz co i jak z tą diagnozą. agawarawaaaaaaaaaaa jak tam staranka, jest druga kreseczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Niestety w piatek 18.01 mialam czyszenie ; ( ale juz dzien wczesniej zaczelam krwawic i w sumie na zabieg szlam tylko na sprawdzenie i ewentualne poprawienie tego co zrobil moj organizm sam ; ( przykre to ale lekarz powiedzial ze nic nie stoi na przeszkodzie starac sie o nastepne po pierwszej @.....nie wiem bardzo bym chciala alw nie chce przejsc drugi raz przez to samo ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Niestety w piątek 18.01 mialam zabieg ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
ulajowy bardzo mi przykro, ale jak lekarz mówi ze nie ma przeciwskazań to głowa do góry.Wiadomo, ze po niepowodzeniu jest sto razy więcej obaw ale może następnym razem się uda. Ja,chociaż jestem w ciąży ,a to dopiero 8tydzień to boje się nawet kichnąć.Nikomu z mężem nie mówiliśmy bo wszystko może się zdarzyć i tylko tutaj mogę się tym podzielić. Zaglądaj tu i pisz co u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
aaaaanuśkaaaaa ,fajnie, masz już parkę dzieciaczków i trzecie w planach, naprawdę, pogratulować i pozazdrościć;-) Ja od zawsze chciałam mieć co najmniej troje tyle ze to chcenie dość długo odkładałam. Daj znać czy staranka się powiodły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes32 na pewno dam znać co i jak. Pomimo, że to starania o trzecie, to mam świadomość, że każda ciąża jest inna i wsłuchuję się w każdy możliwy objaw. To czekanie jest najgorsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Dziękuję dziewczyny :* to tez bylaby moja trzecia ciaza . Mam dwie dziewczyny 9 i 13 lat :) i mam nadzieje ze nam sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Trzymam za was kciuki kochane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Tak juz sa prawie samodzielne :-) mam nadzieje ze nam sie uda ;-) maz bardzo mnie wspiera wiec jestem coraz pozytywniej nastawiona :) juz nie moge sie doczekac pierwszej @ i zacząć starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×