Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

Dobrze, że jesteś pozytywnie nastawiona. To najważniejsze. Ja mam dzisiaj delikatne pobolewanie w dole brzucha. Mam nadzieję, że to nic innego jak tylko nasza Dzidzia się zagnieżdża i "wije sobie gniazdko" na następne 9 miesięcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Bardzo mocno trzymam za ciebie kciuki ;))))))) napewno sie uda ;) mysl pozytywnie a zdaza sie rzeczy pozytywne ;)))) tak zawsze mowi mi mama ;) i cos w tym jest ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję ulajowy!jestem cały czas dobrej myśli. Jeszcze tydzień i zrobię pierwszy test. Ale jakoś tak mam przeczucie że się udało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Napewno :-D czekam na wynik ;-) i bardzo mocno trzymam kciuki ;) my zaczynamy w za miesiac ;) i tez jestem pewna ze sie uda ;) chociaz moja mama nie będzie zachwycona jak sie dowie .....och te jej poglady ;) najważniejsze ze my dwoje tego chcemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
Pierwsze koty za płoty! Właśnie doświadczyłam gwałtownego napadu mdłości. To było gorsze niż trzęsienie ziemi o sile 10 w skali Richtera. Dobrze ze byłam w domu a nie "w ludziach" bo nie miałabym nawet czasu na ewakuację. Miałam nadzieje ze te objawy mnie ominą, ale niestety. aaaaanuśkaaaaa trzymam kciuki za Ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Agnes32 współczuję ; ( w którym to tygodniu jestes ;) ? Ja dzięki bogu w zadnej ciazy tego nie mialam i mam nadzieje ze teraz jak mi sie uda to tez mnie to minie ;)))) trzyma za ciebie kciuki kochana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulajowy a czemu mama miałabym mieć coś przeciwko? Przecież to Wasze życie! Wasza rodzina! Ważne żebyście Wy tego chcieli! Ja tak podchodzę do tego bo jestem w sytuacji, że żyje w tej chwili bez ślubu, bo oboje z partnerem jesteśmy rozwiedzeni. Ale jesteśmy ze sobą szczęśliwi i chcielibyśmy mieć Dzidzie i nie zwazamy na to co powiedza inni, nawet najblizsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes32 ja też wspolczuje!!! To chyba najgorsze ze wszystkiego! Mnie na szczęście w obu ciazach to ominęło! Mam nadzieję że tym razem będzie tak samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki. Niby założyłam ten wątek a jestem tu najrzadziej... Poprostu u mnie nie ma żadnych rewelacji. Powiem tyle: za 7 dni robie test:) Przypominam, że to już mój chyba 9 cykl starań tym jedno poronienie niestety. Mam ogromną nadzieje, że sprawie sobie i mężowi wspaniały prezent na walentynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
Dziewczyny mam problem, zauważyłam plamienia na wkładce, na krew trochę za jasne, ale za ciemne na upławy. Dodatkowo to pobolewanie w podbrzuszu , zmieniłam termin wizyty na dziś wieczorem ale strasznie się boje ze znów coś będzie nie tak. Aż sie cała trzęsę:-( Królik-skacze witaj ponownie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Agnes32 co tam u ciebie ???? Co ci powiedział lekarz ?? Aaaaaanuskaaaa i królik-skacze trzymam kciuki za wasze 2 kreseczki ;))))) Aaaaaanuskaaaa co do mnie i mojej mamy to wiesz. ....mieszkamy nie daleko siebie widzimy sie często i wiem jakie ona będzie miała zdanie....ona uważa ze 2 to już i tak duzo ze im musimy zapewnic przyszlosc.....wiem to moje życie i tak dalej i w sumie ki to wisi .....ale same te słuchanie .......męczy. .....teraz i tak juz decyzja zapadla i zrobie wszystko i wytrzymam wszystko dla mojego dzidzi ;))))) a moje curcie napewno sie ucieszą i to jest najważniejsze ;)))) Królik-skacze....bardzo cie podziwiam za optymizm .....brawo.. .i bardzo mocno trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
Cześć dziewczyny . Przez niedopatrzenie zamieściłam mój wpis pod innym pseudonimem, no ale z tego komputera korzysta jeszcze pare innych osób.Wczoraj wróciłam po 21 i nie miałam już sił włączać komputera. Strachu się najadłam,ale wszystko w porządku,po prostu spanikowałam jak zobaczyłam te plamienia ale lekarz powiedział żebym się nie martwiła bo niema niczego niepokojącego.Dostałam Duphaston i magnez i za miesiąc do kontroli. To już 8tyg. i moja kruszynka ma18mm, usłyszałam też jak serduszko pięknie bije mojemu maleństwu, mąż na korytarzu jak siedział to mówił że też słyszał :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Agnes32 super ciesze sie kochana razem z toba :******* trzymam za was mocniutko kciuki :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulajowy doskonale Cię rozumiem w kwestii mamy. Ja od swojej mamy i babci uslyszalam kiedyś że jak będę miała 3 dziecko to sama je będę wychowywać (przy dwojce mi dużo pomogly bo musialam wrócić do pracy ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
Dziękuje ulajowy. Mam nadzieje że będzie ubywać wśród nas staraczek na rzecz brzuchatek:-) Masz już odchowane córki i wiesz, ja jak miałam 12lat to urodziła się moja najmłodsza siostra. Boże co to było za święto! Kłóciłam się z młodsza siostrą o to która z nas ma się nią opiekować, przewijać a wyjście z wózkiem na spacer zawsze poprzedzała bitwa bo każda z nas chciała ten wózek pchać... Oczywiście babcia nie podzielała naszego entuzjazmu bo to było już czwarte dziecko w rodzinie. Mysle że Twoja mama może troche kręcić nosem ,ale jak przyjdzie co do czego ,to kto jak nie babcie kochają swoje wnuki najbardziej na świecie. Córki ucieszą się na pewno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
Dzięki aaaaanuśkaaaaa, życzę abyś i Ty jak najszybciej usłyszała tę muzykę najpiękniejszą na świecie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Jestem pewna ze dziewczynki sie ucieszą zwłaszcza ta mlodsza....od roku prosi żebym byla w ciąży :) co do mamy to mam nadzieje ze tak będzie :) bardzo bym jux chciała usłyszeć bicie serduszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :-) mam 25 lat (prawie) 5 letniego synka i razem z mężem staramy sie już około 4 miesięcy o drugie bobo :-) mam nadzieje że tm razem się uda bo bardzo już bym chciała sie dowiedzieć że jestem w ciąży :-) mój synek strasznie chce mieć siostre a ja zwyczajnie zapragnełam 2 dziecka. chyba mogę do was dołączyć???:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
Oczywiście, zapraszamy dumna mama, witaj wśród nas. Jesteś w trakcie starań, czy to już pora na teścik czy jeszcze niepewne oczekiwanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulajowy
Dumna mama ....trzymamy kciuki za ciebie ; ) chcialabym zeby teraz byl u nas synus ;) najwazniejsze zeby bylo zdrowe ale fajnie by bylo ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulajowy trzymam kciuki za synka. Ja mam już parkę więc jest mi wszystko jedno co będzie. Tak jak napisałaś, najważniejsze aby było zdrowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle jak się dzisiaj czujecie dziewczyny? Ja kolejny dzień mam kłócie po lewej stronie. I piersi mnie bolą po bokach. A nigdy tego nie miałam przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaanuśkaaa objawy interesujące. U mnie niestety zupełnie nic. Nigdy wcześniej tak dobrze się nie czułam. Wolałabym coś czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×