Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królik-skacze

starania, ciąża 2013

Polecane posty

hej Agnes 32 ja też czekam jak na szpilkach @ powinna być między 18-23 ale zero objawów ciążowych dzisiaj czuję że @ nadejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik-skacze
No to 3mam kciuki :* Mnie za pierwszym razem bardzo kuło w jednym jajniku odrazu wiedziałam że co się święci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
KiedyśMożeSięUda cz to starania o pierwsze dziecko? Masz jakieś objawy nadchodzącej @? Ja mam jeszcze 10 dni niepewności. Piersi lekko mnie bolą ale z tym to różnie , raz bolą prawie cały cykl raz wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik-skacze
Czy Wasi partnerzy też zajadą folik? My tak zaczynamy dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes 32 tak to starania o pierwszą ciążę na razie nie udane co do objawów to nie mam żadnych kompletnie żadnych jedynie dziś pojawiło mi się dużo kremowego śluzu więc na pewno @ się zbliża i przy dotyku piersi lekko pobolewają po boku ale ja tak mam przed okresem więc na pewno kolejny cykl nieudany niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes32
KiedyśMożeSięUda, TRZYMAJ SIĘ ! Wkrótce się odezwę ale teraz muszę wracać do domu a tam nie mam internetu. Kiedys w końcu doczekamy się tej drugiej kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik-skacze
Razem raźniej i się smucić i cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik-skacze
Może wszystkim się udaje tak hop siup:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, my też się staramy już pół roku. Jak na razie niestety bezskutecznie... U nas przeszkodą raczej jest moja niedoczynność tarczycy, którą odkryłam 2 miesiące temu. Całe szczęście, że tak wcześnie zrobiłam sobie badania, żeby sprawdzić czy wszystko ze mną ok a nie czekałam dłużej. Jak na razie tsh ładnie spada, więc jestem dobrej myśli :) I mam nadzieję, że już bliżej nam niż dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
między 18 a 23 grudnia mam dostać @ mam nadzieję że nie dostanę ale prawda jest taka że nie mam żadnych objawów świadczących o ciąży więc @ się pojawi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kobietki:) Chciałam Wam napisać,że nie wolno się poddawać i na pewno wszystkim Wam uda się zajść w ciążę:* Mi udało się w 25 cyklu starań...byliśmy umówieni na styczeń do Kliniki Niepłodności.A tu w grudniu zobaczyłam II piękne krechy:D Dodam,ze udało się bez żadnego leczenia,wspomagaczy. Powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik-skacze
Kurcze mało komu udaję sie tak na rachu ciachu. W takim razie może wcale nie mam powodu by myśleć że w styczniu się uda :( Może w styczniu ale za rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królik-skacze
nie chce tracić nadziei ale jak pomyśle że znowu się nie uda to mnie cholera bierze wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zaczynałam się starać o dzidzie to wydawało nam się to banalnie proste ale jak się później okazało wcale nie jest to takie proste :( za nami jest jak na razie tylko badanie nasienia mojego M które jest dobre na szczęście ale skoro jego badanie jest dobre to jak nadal nie będę mogła zajść w ciąże to wina będzie po mojej stronie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem dziewczyny przepraszam ja juz mam jedna wiec pisze na luzie ale sama świrowałam kiedyś :P teraz kto wie jak będzie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiedysMozeSieUda życzę Ci żeby @ nie przyszła i żebyście mieli wspaniały prezent na święta :) Ja miałam nadzieję, że my też taki sobie sprawimy, no ale niestety się nie udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie możecie myśleć,że wina leży po Waszej czy partnera stronie...jeżeli nie będziecie mięli pewności:) u nas nie było niczyjej winy,a jednak dopiero po ponad dwóch latach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iska dzięki nie nastawiam się jakoś specjalnie bo zawsze kończy się to wredną małpą :) a tak w ogóle jeśli zostajecie z nami na tym topiku to wpiszcie się do tabelki będzie przejrzyście :) Nick..............OSTATNIA @......WIEK....NASTĘPNA @......WOJEWÓDZTWO KMSU.............20.11.12..........22.......18-23.12..... ......ŚLĄSKIE KRÓLIK S........13.12.12...........24....... ...........ŚLĄSKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się dopisuje :) Nick..............OSTATNIA @......WIEK....NASTĘPNA @......WOJEWÓDZTWO KMSU.............20.11.12..........22.......18-23.12..... ......ŚLĄSKIE KRÓLIK S........13.12.12...........24....... ...........ŚLĄSKIE ISKA997...........05.12.12..........21.......01.01.13............MAZOWIECKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×