Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

truskaweczka_88

5 kg w dół - odchudzanie nieco inaczej

Polecane posty

na razie koncze bo ide do krawcowej odebrac spodnie bo mialam byc ok 17 to prawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boję się, bo jak osiągne upragnione 50 kg i zwiększe ilosc jedzenia to od razu kupuje karnet w fitness klubie, żeby nie zdążyć sie zapuścic swnowu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba 2razy tak jak dałam wyzej opis bo kawe tez musze wypic z rana a potem herbaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba po nowym roku zaczne jednak te cwiczenia z chodakowska ponoc wymiataja ale czy dam rade ? trudne sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo ludzi chwali ćwiczenia z Chodakowską, tez próbowałam,ale mam za słabe ramiona i nie daje rady;/ co do cwiczen to mam dzisiaj za soba standardowo 30 min hula-hop z masażem. Oprócz zupy pomidorowej zjadłam jeszcze kilka chipsów, bo Mój przyniósł i nie mogłam się oprzeć;/ ale nie było ich za wiele, wiec luz. Obawiam się jutra, chcialabym, żeby ten dzień już minął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja dzis na sniadanko bułka pełnoziarnista z poledwica łososiowa pije kawe potem zaparze yerba mate ja wczoraj zjadłam gorzej niz pare chipsow bo 2 mega twixyy :( te xxl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj przychodzi tesciowa i pz\rzyniesie jak zwylke jakies ciastka albo ciasto z cukierni a ona nie wie ze jestem na diecie bo by gadała i gadała ze jestem chuda itp wiec dzis zjem mniej zeby potem to ciacho zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, u mnie nawet nie najgorzej dzisiaj póki co. zjadłam 2 kromki chleba tostowego pełnoziarnistego z serem hochland light i ketchupem, na drugi posiłek zjem 4 paluszki rybne i surówke z pekinskiej, na 15sta ide do drugiej pracy, mam nadzieję, ze wytrwam juz bez jedzenia do wierczoa, a jak bym zdychala z glodu to najwyzej kupie sobie galke lodów, bo tam obok jest lodziarnia. na cwiczenia niestety nie mam dzisiaj czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zmuliło mnie :) jak fix a ja uwielbiam słodycze .lody i chleb i to jest moja zguba :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moją zgubą jest pizza, białe pieczywo i piwo...:( yerbe mate pojde dopiero w piatek kupic, bo wczesniej nie mam czasu. u nas jest sklep ''herbaty świata'' i powinna tam byc, a jak Twoj apetyt po herbatce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam wogole o herbacie rano pamietalam pozniej poszlam na zakupy i tak zlecialo zaczne od jutra ale na pewno trzeba pare dni pic bo po 1 dniu moze jeszcze nie działac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagietke tez uwielbiam... jak ja nienawidze świąt, ehh mam nadzieję, że szybko zlecą... 6 godzin to jeszcze spoko, tylko najgorzej jest wieczorami ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zaparzylam sobie tą herbate teraz, :) za pol godziny ma przyjsc tesciowa :) uffffff :):):) z ciastem jak pisalam i kawalek musze zjesc moze ta herbata mnie zamuli troche i nie zjem duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zaczne tez pic 1 szklanke zielonej i 1 czerwonej herbaty po zielonej tez trace apetyt pije ja teraz nawet smak ma inny ( bo lisciasta) dawniej piłam expresowa ) smak ma dla mnie nijaki da sie wypic jest dobrze to do jutra bo zaraz mam goscia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam taki zajob w pracy, ze nawet nie mam czasu myslec o jedzeniu...bye do 21szej a potem do domu i od razu ide spac. mam nadzieje,ze jutrzejsze wazenie poprawi mi humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wczoraj wypiłam yerbe potem jeszcze 1 zadnego ciasta nie zjadlam bo nie mialam smaku zjadlam 3 paluszki slone lajkonik nie wiem czy to po wypiiu tej herbaty nic juz nie jadłam tearz nie jestem głodna zaraz parze herabate i pije zobaczymy jak bedzie po paru dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ta herbata to moja ostatnia nadzieja, bo ja już nie daje rady ciągle jestem głodna i co za tym idzie wsciekła, wyżywam się sie wszystkich ehhh...dzisiaj zaczynam 5 dzień Na wadze równo kilogram mniej niż w niedziele, ciesze się, ale jest strasznie ciężko. Obiecałam sobie, ze do konca roku bede wazyc 52 kg, więc zostal mi jeszcze 1,3 do zrzucenia, niby niewiele, ale po drodze pieprzone święta;/ Nie mam kompletnie pomysłu na dzisiejsze menu, teraz siedze w pracy,a po poludniu planuje sie w koncu wybrac w odwiedziny do mojej chrzesnicy, mam nadzieje, ze nie będą mieli ciastek w domu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypiłam herbate nie jestem głodna zaparzyłam na taki kubek wiekszy 2 lyzeczki pełne pozniej zaparze te same fusy wg teo parzenia co wkleiłam chyba na 2 str jeszcze zamierzam pic 1 zielona mocna i czerwona , zobaczymy jak bedzie. w swieta tez bede piła te herbaty kiedys piłam ocet jablkowy ale wole herbaty jednak bo zdrowsze a jak potem zamierzasz wychodzi z diety ? masz pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam odwrotnie dobrze ze zerkłam jeszcze raz 1 raz parzylam 8 minut zamiast 3 a to ma byc na odwrot 1 raz do 3 min a pozniej 8 wczoraj tez taka gafe popełnilam ,ale mysle se nic sie chyba takiego nie stało :) teraz juz bede uwazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bede wazyc 50kg to kupie sobie karnet do fitness klubu i bede sie starala co 2 lub chociaz co 3 dzien chodzić, bede jadla 3 razy dziennie, ale bez przejadania się, na kolacje raczej cos lekkiego, raz w tygodniu dla poprawy humoru pizza lub jakis fast food, no i mam nadzieje, ze to wystraczy, zeby utrzymac wage. Ja w sumie cale zycie bylam bardzo szczupla mimo, ze sie nie odchudzalam, dopiero jakies 1,5 roku temu znacznie przytyłam, bo zaczelam wszedzie jezdzic autem, plus do tego duzo niezdrowego żarcia, no i stalo sie. dzisiaj na pierwszy posilek kupilam sobie mała salatke śledziowa i bulke pelnoziarnista. Super sprawa z ta herbatk,a ciesze sie, ze w ogole nie odczuwasz glodu i mam nadzieje, ze na mnie tez tak zadziala, jutro sie przekonam, oby tylko byla u mnie w miescie do kupienia co ile dni sie wazysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja codziennie sie waze mam taki nawyk :( dzis na wadzen mam 58 kg ale stopki nie zmieniam dopiero w wigile zmienie jesli bedzie co bo ta waga raz taka a raz inna zjadłam teraz jogurt naturalny i lyzke otrab i jestem syta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no ja tez mam taki glupi nawyk wazenia sie codziennie ;p ja jeszcze nic nie jadłam, ale kolezanka z pracy poczestowala mnie malym kubkiem kawy z amaretto, podobno jakies 100 kcal to mialo, oczywiscie jestem glodna, ale musze wytrwac do 12stej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×