Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

truskaweczka_88

5 kg w dół - odchudzanie nieco inaczej

Polecane posty

szejka czyli wracając jeszcze do tej herbaty to powinnam robic tak, ze rano wypije, zostawiam fusy i wieczorem na nowo je zalewam? a nie mozna po prostu nowej herbaty zaparzyc wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna ale ona pobudza bardziej niz kawa i dlatego ta 1 raz zaparzona daje kopa a ta druga mniej ale tez dziala ale jak chcesz to mozesz zrobic druga a fusy z 1 i z 2 zalc na wieczor bedzie slabsza na noc lepiej nie pic takiej 1 raz parzonej bo dziala jak mocna kawa wiec mozna nie moc zasnac itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie planuje bo potem zmieniam i zjem co innego jak na razie zjadłam ten jogurt i otreby , i nie wiem co dalej jak na razie nie mam smaka na nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mi sasiadki powiedziały ze powinnam przytyc bo jestem za chuda :( małpy :)ja pewnie wiec ja im odpowiedzialam grzecznie - ze im by sie przydalo schudnac co nie co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah ale to miłe, ja bym chciała takei cos uslyszec :) mi z takich przyjemnych sytuacji to tylko raz kolezanki na uczelni powiedziały, ze duzo schudlam:D super takie coś uslyszec :) szejka ile mas lat, jeśli mozna wiedziec? jestem juz po pierwszym posilku, tez nie mam kompletnie pomysl co zjesc na drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie mowie ile hehe minelo 4o chco na tyle nie wygladam . ty pewnie masz z 20 pare zgadłam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 24 ,myslalam, ze jestes mniej wiecej w moim wieku :D to z taka waga jak masz napewno super wyglądasz, kobiety po 40tce to zazwyczaj utyte :D a Ty laska i to jeszcze wysoka w dodatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam , mnie mowia ze jestem za chuda a ja wciaz z tym brzuchem sie zmagam , wolałabym wazyc przy moim wzroscie 65 kg ale zeby tej oponki nie bylo ' ale tak sie nie da ;) niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okey ja spadam odezwe sie pozniej mam nadzieje ze te ostatnie kg nam zleca i juz nam nie potrzebna bedzie dieta zadna jade do rossmana i biedronki na razie ;) zaraz wypije przed jazda zielona herbatke a pozniej jak wroce czerwona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupy zrobiłam teraz pije 2 mate wypiłam tez zielona herbate pozniej jeszcze czerwona mam zamiar wypic zjadlam jeszcze 4 mandarynki, goracy kubek zupke( bo zmarzłam strasznie) kawy dzis nie piłam chyba przez mate nie mam smaku na kawe a zawsze jzu druga pije o tej porze i pare sztuk pierogow z borowkami na pewno 1000 nie przekroczyłam , po tej herbacie jeszcze zjem serek wiejski moze a moze juz mnie zamuli i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem roztrzepana bedac w miescie zjadłam w samochodzie w drodze powrotnej10 dag poledwicy łososiowej surowej ( nie am duzo kcal i jest chuda wedlina)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja odwiedziłam chrześnicę, zjadlam niewielki kawalek sernika :/ a w ramach mojego 2 posilku dwie kromki pelnoziarnostego chleba tostowego z serem light, polędwicą łososiową ( uwiebiam :)), jajkiem i pomidora. na bank przekroczylam dzisiaj 1000kcal;/ no trudno...ale najwazniejsze to to, że kupilam yerbe mate:D wstapilam do herbaciarni i byla na wagę do kupienia. od jutra startuje z nia, bo dzisiaj na wieczór nie chce pic, skoro moglabym potem nie zasnąć. nie chce mi sie cwiczyc, ale moze potem podczas oglądania ''na wspolnej'' skocze na rowerek;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza miłość oglądam na ipli, ale z opznieniem, jestem co najmniej tydzień do tyłu Nie kupuj nigdy gotowej mieszanki warzyw bonduelle o nazwie ''salatka jarzynowa tradycyjna'' większego gówna jeszcze nie widzialam, nie wiem jak w ogole mogli to nazwac tradycyjna salatka, wylądowalo w kiblu;/ kupilam na próbę, bo myślalam, ze sobie ułatwie i na świeta ominie mnie krojenie warzyw, ale niestety nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dzieki za informacje:) i musialam wyjsc z psem siła wyzzsza wiec przyszłam na koniec filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zmarzłam z e zrobiłam sobie latte 100 kcal plus 20 kcal lyzeczka cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie po co hihi musze konczyc bo zaraz na wspolnej i maz wrocul z racy wiem obiad naszykowac do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje sniadanie to obwarzanek ( na pol z psem) :) weic nie duzo [pozniej mate mam zamiar wypic dzis znowu zagoniony dzien musze dla zwierzakow kupic karme na jakies 2 tygodnie co najmniej jedziesz na swieta? ja jade jednak i wracam po nowym roku chyba . dopiero wyjezdzam juz w niedziele rano zimno na dworze pogoda mrozna nic mi sie nie chce tylko spac :) napisz jak tam po herbacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja tylko na wigilie jade do teściowej, a potem na sylwestra do Krakowa, nie obawiam się zbytnio o świąteczne menu, bo z calym szacunkiem, ale moja teściowa nie potrafi gotowac, wiec nawet nic mnie nie bedzie kusilo w wigilie :)a w sylwestra odpuszczam sobie diete, jedna noc szalenstwa nie powinna zaszkodzic :) zaraz lece do pracy i zaparze sobie yerbe, nie mam pomyslu na dzisiejsze menu, ale peirwszy posilek bedzie dopiero ok 13;30-14stej, bo dzisiaj jestem krotko w pracy, wiec nic nie biore do jedzenia i dopiero jak skoncze to cos wykombinuje;) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede jadla 3 razy w ciagu dnia wtedy: rano, ok. 14stej i ok. 18stej, ale to dopiero gdy osiagne wage 50kg wlasnie pije druga yerbe dzisiaj, nawet mi smakuje:) zjadlam tortille z kurczakiem i jedno ciastko, bo kuzynka do mnie wpadla. Nie jestem glodna, wiec chyba juz nic dzisiaj nie bede jadla, ale moze piwo sobie wieczorem wypije. Mój za chwile choinke przywiezie, wiec bede miala zajęcie ze strojeniem jej :) choinka to dla mnie jedyny pozytywny aspekt świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szejka wyjechalas juz? dzien zaczelam od yerby, potem jakis jogurt sobie wypije, bo odkad malo jem zaczely mi sie problemy z toaleta;/ mimo tego waga ladnie spada, oby tak dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jutro planuje wyjazd ale chyba dopiero poznym wieczorem ja tylko kawa jak na razie , przez te 3 dni chce jesc mało ale nie wiem czy mi sie uda ;) byłam juz w sklepie 3 razy to teraz sasiadka mnie prosi zebym jej cos kupiła i znowu musze zaiwaniac a rano mnie widziala bo była na balkonie i nic nie mowiła ale ona ma 88 lat i jest sama wiec pojde bardzo ja lubie zreszta odezwe sie pozniej milutkiego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×