Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

truskaweczka_88

5 kg w dół - odchudzanie nieco inaczej

Polecane posty

siedze właśnie w pracy i jak to zwykle w pracy jestem głodna :/ ehh nie wiem jak to jest, że w domu mogę nie jeść nawet do 13stej i jakoś mi to przeleci, a w pracy o 9tej już nie moge wytrzymac;/ no, ale muszę chociaż do 11stej wytrwac, potem zrobię sobie przerwe i pojde do sklepu czegos poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy posiłek spożyty o 12stej, chleb tostowy pełnoziarnisty, szynka z indyka, surówka porowa i capuccino. Na drugi posiłek prawdopodobnie zupa pomidorowa, ale to dopiero ok.18stej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szejka zapraszam :) jednak nie było zupy pomidorowej, bo po pracy miałam dużo załatwien na mieście i dopiero wróciłam, więc juz nie bede gotowac. skusiłam się na mini twistera z kfc, malutki był, więc może być, oczywiscie jestem głodna, ale postaram się już nic dzisiaj nie jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem głodna, nie mam nawet siły na ćwiczenia dzisiaj :( piję caly czas wodę i przez to czuję się jeszcze bardziej głodna, do dupy to wszystko; ale nie moge sie poddać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje:):):) ja zjadłam dzis pol pizzy giuseepe a od jutra juz sie pilnuje ok 600 kcal i tylko tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede jesc 3 razy dziennie sniadanie , obiad kolacje zeby sie zmiescic w tych 600 bede jutro na necie a teraz zmykam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc na sniadanie zjadłam pol obwarzanka na obiad bedzie gołabek lub dwa kolcja jogurt i otreby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja wlasnie spozywam pierwszy posiłek: bułke z pieczarkami, malo dietetyczne, ale jestem w pracy i nic innego po drodze nie zdazylam kupic. dzisiaj zamierzam jeszcze zjesc tylko zupe pomidorowa, waga powolutku spada, jak to sie mowi małymi kroczkami, byle do przodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zjadłam kawalek obwarzanka bo mnie skusilo ;) reszte zjadł piesek z masełkiem bo tak lubi gdyby nie on pewnie bym zjadła całego :P) liczysz kalorie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee, juz nie licze kalorii, kiedys liczylam, teraz jak spozywam 2 posiłki to raczej nie ma nasz zeby, 1000 przekroczyla, chyba ,ze w dni, kiedy pozwalam sobie na alkohol no to mial piesek uczte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to u mnie na 2 posilki nawet bym zjadłam z 1500 :( 1000 kcal to pizza giuseppe tyle ma cała i potem 500 naa pewno bym wszamiła :) ale ze mam diete ograniczam sie :) a zjadłam jogurt mały jeszcze z łyzka otrab za to zjem potem tylko 1 golabka ja wstaje po 4 rano wiec 2 posilki to mało w parcy mam sporo ruchu wiec cos musze zjesc jednak :):):) dzis mam wolne to siedze na necei dłuzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pisze z tableta dlatego z błedami , na laptopie sciagam cos i mi muli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kilo wiecej niz na poprzednich stopkach :) masakra bo nie wiem czy waga mi tak wazy codziennie inaczej dzis mi wskazal wiecej o kilo jutro pewnie bedzie inna zobaczymy dlatego chyba zrobie jutro pomiary i bede sie nimi sugerowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niedawno tak mialam, ze jak zjadłam na kolacje 3 kawałki pizzy, to rano tez mialam prawie kg więcej niz poprzedniego dnia;/ wiem,ze wazenie się codziennie jest głupie, ale jakos nie moge sie powstrzymac :P szkoda, ze pizza ma aż tyle kalorii...ehh pizza i spaghetti to moje ulubione dania i oba mega kaloryczne :( współczuje wstawania o tak wczesniej porze, ja 2 razy w tyg wstaje o 6stej i wlasnie najbardziej obawiam sie tych dni, bo wiem, ze o 9tej juz bede glodna;/ a ten dzien juz jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam z głodu :(:(:( gotuje mi sie pomidorówka, ale pewnie i tak się nią nie najem ehhh a i tak muszę jeszcze z godzine poczekać...a na samą myśl o jutrzejszym dniu już mi całkiem słabo...ehh ile jeszcze tej męczarni przede mną :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam sobie herbate yerba mate i zaczynam od jutra pic kiedys pilam i mialam mały apetyt wiec sprobuje kupiłam sobie taka oryginalna z paragwaju sypana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam w zielarskim sklepie ale na necie tez mozna zamowic tylko trzeba koszt wysyłki zaplacic ja zapłacilam za pol kilo niecałe 20 zl ale to lisciasta i na długo starczy tylko nie pic na noc bo ona pobudza jak kawa ( kwae ogranicze do 1 z rana I jak bede pic herbate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napar Yerba Mate: Napar Yerba Mate ma wiele sposobów parzenia. Proponowany przez nas sposób to dwukrotne wykorzystanie listków ostrokrzewu paragwajskiego. Temperatura wody do 80 stopni. Pierwsze parzenie od 2,5 do 3 min. ( mocno pobudzające ), drugie parzenie 8 min. ( uspokajające). Od 1,5 do 2 kopiastych łyżeczek od herbaty, na szklankę wody (250 ml.). znalazlam taki opis jak ja parzy w szklance lub zwyklym kubku ja od jutra zaczne ja pic bo dzis jeszcze 2 kawe chce wypic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kup sobie lisciasta jest najlepsza bo te w torebkach sa słabe i nie maja 100 % składu yerba mate mam nadzieje ze apetyt mi sie zmniejszy ja ja piłam z 5 lat temu tez mam mega apetyt ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie odchudzałam a schudłam 10 kg... wystarczy się zdrowo odżywiać i jeść do wszystko co nie zawiera glutaminianu sodu i ograniczyć sól - a dzisiaj co zjadłaś parówkę- ohydne świństwo co nie zawiera żadnych składników odżywczych...i do tego ten nieszczęsny glutaminian sodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GrzecznaAga27 każdy się odchudza jak chce, ja tez schudłam 10kg moim sposobem. A jak mam jeść coś co jest bez soli czyli jednoznaczne z tym, że jest bez smaku, to wole nie jeść w ogóle. aa i nie jadłam dzisiaj żadnej parówki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×