Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vene

Facet bez samochodu i z dobrym zawodem

Polecane posty

Gość fdsfsfs
same chcialyscie rownouprawnienia ale oczywiscie tylko tam gdzie wam pasuje hipokrytki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edward,to kolejna forumowa ciota,ktora ma kompleksy,No comment.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha,uczony wymiekacos mu sie przewidzialo,brak slow! Zenua.Teraz ciota z innej beczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co czemu? To nie Do Ciebie Edward,o ile tak zrozumiales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja cos napiszee
a ten twoj praw....nik to co jest wolny? kawaler wdowiec rozwodnik zonaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj polonisto,moim wykszt. Nie musisz sue frasiwac,pamietaj nie uzywa sie nie umie,lecz nie potrafi,poligloto:D Ulzyj sobie lepiej bedzue Ci sie spalo.polonisto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xemina
uważam że przyczynąbraku samochodu w przypadku tego pana może być 1. problemy zdrowotne 2. zostało mu odebrane prawko jazdy [ za punkty itp...] 3. ma lek przed jazda autem Myśle że niektórzy niepotrzebnie reagują na autorkę agresją Auto to owszem wydatek , ale akurat zawód który wykonuje ten pan przyznam szczerze że dziwi mnie iż nie ma auta - chyba gość coś ściemnia ... Ale oczywiście może okazać sie kimś super mimo braku auta Trudno powiedzieć jaka tu prawda na jego temat jest .... Ale ja nie czepiałabym się dziewczyny Ona nie wymaga mercedesa tylko zwyczajnie chciałaby aby miał autko - może nawet jakieś skromne ...[ nie widze nic w tym dziwnego ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xemina
sorry w punkcie drugim miała być lęk a nie lek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xemina,ti tylko kafe,zawsze sie troll zakompleksiony trafi, ale mozna rozumiec takie,ma nudne zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadaj Debilu,bo nawet ze zrozumieniem przeczytac nie ...umiesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Panowie czasy się zmieniły ... a Wy? Prawa jazdy, samochody, wiertarki, młotki itp. zamieniliście na żele do włosów, kremy do rączek i wizyty w gabinetach kosmetycznych. Vene... uciekaj od takiego łosia czem prędzej..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edward,Tu takich miszczuff ortografii jest tysiace,niech sobie chlopek ulzy::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wulgarna jestes
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie pomyślałaś ze
może facet cie testuje? Szczególnie jeśli masz gorszą pracę i możesz lecieć na kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do iogo trzeba to ii Jestem.poczytaj wpis pewnego trolla,pojmiesz.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwestia podejscia, Co Do kasy,to...wole nie pisac o tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i równouprawnienie znów
" hahahha nie no proszę was.... To, że facet nie ma samochodu to jedno... ale to że nie ma prawka to drugie ;/ Dla mnie to jest niewyobrażalne w ogóle... Ja mam prawo jazdy od 18 roku życia...... a jestem dziewczyną. No sorry... facetom się już w głowach popie**oliło.... Kiedyś to mężczyzna dbał o kobietę, adorował ją... przychodził po Nią.. dbał o to, aby miała jak wrócić.. Chciał ją mieć dla siebie.. A dzisiaj co ? Faceci jak pracują, to mają w upie potrzeby kobiet.. społeczeństwo na to przyzwala, bo przecież kobieta która delikatnie by czegoś chciała to materialistka..., mało tego... ślubów też już nie chcą, bo po co ? A jak kobieta dyskretnie coś sugeruje... to od razu, że naciska, nakłania, szantażuje i molestuje psychicznie... Dzisiaj kobieta się nie liczy, a równouprawnienie Nas tylko pogrążyło.. Kiedyś facet był facetem.. dzisiaj w 70% to sknerzy, bawidamki i chodzące c*pki. ' ALE TO JEST WASZA WINA! chcecie równouprawnienia i niezależności? to sobie miejcie, a nie jak paniusie chcecie, żeby za wami latać, jak same wszystko macie. czego wy durne baby chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i równouprawnienie znów
" Vene Takze dam sobie spokoj,nie Jestem materialistka,odpuszczam ...prawnika. Nie bede zasowac aby jemu bylo wygodniej,chlop musi miec portki" Ciekawe, czy twoj facet wie, ze przez kafeterie go zostawisz i ze mu tutaj dupe obrobiłaś:D Pewnie nie będzie wiedział o co chodzi, bo nawet nie jest świadomy, z kim sie zwiazał... ale żyj sobie wygodnie i samotnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja mam tylko JEDNO PYTANIE
Powiedzcie mi, W KTÓRYM MIEJSCU autorka powiedziała, że jej facet nie ma prawa jazdy? Bo widzę, że zaczynacie ujadać, a może ja coś przeoczyłam:) Ja wyczytałam, że on nie ma samochodu, a nie że nie ma prawa jazdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×