Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gierginna

Inhalacje solą fizjologiczną pomogą na katar i mokry kaszel?

Polecane posty

Gość gierginna

Mam inhalator, a dziecko męczy straszny kaszel i katar. Leki przepisane na razie nie przynoszą żadnej ulgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapijonka
pomogą. Szkoda, że lekarz nie zalecił jakiegoś leku do nebulizacji właśnie. ale przy samym przeziębieniu pomogą. nie wiem ile lat/miesiecy ma dziecko, ale warto zaparzyc majeranek i kilka kropel dodac do soli i wtedy ihalować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gierginna
4lata jak zaparzać ten majeranek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto poinhalować, bo na bank to nie zaszkodzi a może pomóc. Mi przy pierwszym katarze lekarz kazał inhalować solą fizj. rozrobioną w przegotowaną wodą do samej wiosny. Na katar to możesz też smarować pod nosem maścią majerankową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie ja tez wzięłam udział w tym konkursie i licze na to ze rzeczywiscie uda mi sie wygrać naprawde coś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba musze sie zgłosić do tego konkursu. Jednak czasami warto własnie spróbować swoich sił bo mozna wygrać coś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martakaro
Ja jakiś szczególnych wymagań co do inhalatora to nie miałam, chciałam żeby po prostu działał i się nie psuł. Taki na pewno jest Pro Sanity. Powiem szczerze, że jestem mega zaskoczona trwałością. Korzystam regularnie i jeszcze do tego dzieci, a jak na razie żadnej usterki, żadnych problemów z kompresorem, czy z przewodami, nic się nie zatyka. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj spamerkooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffera
powiem wam ze ja kupujac inhalator zrobilem to b. swiadomie – dzieki stronce inhalacja.pl wiedzialem jaki dla mnie będzie najleszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MI się świetnie sprawdza zestaw inhalator Baby + rozgrzewający Jednorożec który zamówiłam od Sanity. Przy moich wiecznie przeziębionych dzieciach to często albo robię inhalację albo właśnie takie ciepłe okłady żeby rozgrzać ciało i wygrzać gorączkę chociażby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest teraz moda na inhalacje w domu i to widać chociażby po tym jak dużo można znaleźć w sklepach inhalatorów. Jak kupowaliśmy nasz pierwszy sprzęt tego typu do domu to bazowałam w dużej mierze na rankingu http://rankinginhalatorow.pl i jak na razie nie żałuję, sprzęt chodzi szybko cicho i bezawaryjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam Simple już rok temu i po tych 12 miesiącach korzystania z aerozolu powiem że było warto zainwestować w sprzęt. Wygodna i skuteczna terapia przy problemach z drogami oddechowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Bardzo mi pasuje inhalator Novama Familino Pro. Świetny dla całej rodziny, można korzystać też przy dzieciach. Najczęściej korzystamy z inhalacji przy przeziębieniach, można o niebo szybciej wrócić do zdrowia i pozbyć się infekcji. Druga rzecz to irygator który super udrażnia nos i tak samo zatoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamuil
Dnia 18.10.2018 o 16:28, Gość gość napisał:

Kupiłam Simple już rok temu i po tych 12 miesiącach korzystania z aerozolu powiem że było warto zainwestować w sprzęt. Wygodna i skuteczna terapia przy problemach z drogami oddechowymi.

Tak samo kupowaliśmy  Simple  bo żonka dużo się naczytała w internetach o nim dobrego. Zdaje egzamin, inhalacja jest wygodna szybka i widać efekty takiego leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraa

My z żoną też się edukujemy nt. Inhalacji głównie dzięki kampani Akcja Inhalacja. Gdyby nie ten projekt to tak naprawdę nie mam zielonego pojęcia skąd mielibyśmy wynajdować jakiekolwiek info na temat inhalatorów, techniki, stosowania terapii u dzieci i tak dalej. Tych zagadnień które warto znać jest naprawdę dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaa

Faktycznie inhalatorów w sprzedaży jest teraz więcej jak termometrow....ja postawiłam też na Pro i nie żałuję. Bardzo wygodna i praktyczna jest możliwość regulacji tempa tutaj. Drugi taki większy plus która ja sobie chwalę to te zawory chroniące przed stratami aerozolu. Ekonomiczny w użyciu model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata

też mi się w Pro podoba ta końcówka do oczyszczania dróg oddechowych zwłaszcza że sama mam duże problemy z zatokami które mi się zawalają ruznym dziadostwem co miesiąc..a już najgorzej zimą to wygląda. Tak samo nos, też jak wejdę z podwórka do ciepłego to zaraz mi leci pełno kataru...blee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renataa

Dla mnie tak samo Akcja Inhalacja była od samego początku najlepszym źródłem informacji. To właściwie dzięki ich poradom udało mi się fajnie dopasować urządzenie dla niemowlaka. Gdyby nie ich wskazówki to dziś pewnie kupowałabym już trzeci model inhalatora i wciąż by mi coś nie pasowało i przeszkadzało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek

Fajne w Pro jest to ze moge sobie regulowac predkosc z jaka leci aerozol. W innych modelach czegoś takiego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska

Na pewno dużym atutem Baby jest też jego mobilna forma. Mały lekki poręczy bez jakiś ostrych wystających krawędzi, więc też bardzo bezpieczny dla małego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara
Dnia 16.04.2019 o 15:20, Gość marek napisał:

Fajne w Pro jest to ze moge sobie regulowac predkosc z jaka leci aerozol. W innych modelach czegoś takiego nie ma.

Też polecam ten inhalator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba

Miałem okazję kupić inhalator Sanity mini Clip w Niemczech, właściwie przypadkiem, zainteresowała mnie jego nietypowa fora i jak za takie pieniądze to od początku mnie swoim działaniem zaskakiwał, oczywiście w pozytywny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×