Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bezimienna@

Wchodzi mi tylko na ciepło

Polecane posty

Gość acordeon
ale co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię lody
To znaczy ciepło w kroku ? Do tego mokro ? Czy tylko ciepło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
na ciepło wiele rzeczy lepiej wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na twardo, ciepło i mokro ;) dlatego oddalę się na sekundę co by nie zachlapać monitora :) zachowujcie się ... niegrzecznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
to ja mam teraz twardo i ciepło,a ty mokro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boond
witam ja też wolę jak jest miło ciepło i wilgotne a nie socho i twardo ale nie raz po dobrej minecie moja żonka odlatuję i nie chce więcej sexa ratujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a potem sie obudzilem
twoja zona twoje minety i twoje rybki kup se akwarium a co do tematu to powinien ie glosnic jakis palacz, albo gornik fedrowy???, czy jak to sie to nazywa (slazaki, nie bijcie, za indolencje) bo najwyrazniej ma byc cieplo aa i mokro to przepraszam, to na pewno operatpr wezla cieplowniczego z zerania, by byl idealnym kandydatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teee, Wrzoood, jeśli życie Ci miłe, to na mojej doopie się nie zadomowisz, bo ja mam siedzącą robotę :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a potem sie obudzilem
to dobrze, tylek rosnie, a fajne tylki sa fajne choc moze nie jakies przesadne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki :) chłopcy :) bardzo przepraszam za nieobecność, ale mam kumulację, stąd pomimo szczerych chęci ni jak nie mogę zdążyć i nie rozwijam myśli ;) a przerwać nie mogę, przerywanie jest niezdrowe i źle wpływa na psychikę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jestem maupa ;) wredna i siedzę i czekam ... albo najpierw wezmę prysznic i będę czekać na leżąco :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimna i mokra posadzka... nie, raczej odpada, przecież ... jak w tytule :P no chyba, że jako spełnienie czyichś fantazji to co innego ;) doczekałam się w łóżku, na ciepło :) dzień dobry w czwartek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maratńczk w ...
Robi się już ciepło :) To i może wejdzie,a jak jeszcze wibruje co za rozkosz.Ja muszę ruszać skórą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×