Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bezimienna@

Wchodzi mi tylko na ciepło

Polecane posty

noooooooo teraz ten topik zaczyna przypominać stare dobre czasy:) a mówiłem że wprowadzacie tu coś na kształt relacji koleżeńskich z taką nutką RODZINNĄ :))))))))))))))))))))) pawełku bibabko najlepszego na wspólnej drodze życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Rummm nutka rodzinna ? hm... ja tych Państwa nie znam jakby co :P Baletnica miałaś białą sukienkę, czy wziął Cię tak jak stałaś ? haha :P Pawełku kisiel to wiesz ... pasjami :D:D ponieważ za chwilę weekend w końcu ,życząc dobrego dnia idę jeszcze chwilę poudawać, że nie mam wszystkiego w poszanowaniu ech... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się porobiło... Dla Nadziei już nie ma nadziei, jak widzę :P Trzeba się było tyle nie zastanawiać. O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle że powinienem poszukać dzwonka ooooooooo jest dzyń dzyń dzyńńńńńńńńńńń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( ok topik tętni lajfem gdy mam umówioną bitwę :( ale obiecuje że zawstydzę wszystkich uczestników world of tanks sswoim działem:) będę bezlitosny żadnych jeńców, wszysko po czym przejadę swoim działem będzie znaczyć moją ścieżkę ku chwale:)))))))))))))))))))))))))))chwała dla bohatera!!!!!!!!!!!! :) do zobaczyska późnym wieczorkiem poczytam jak to chwalicie i piejecie w moim kierunku:). Tylko nie tak żywiołowo bo się czerwienię:) ide rozgrzać maszynę BRUUMMMMMMMMMMMMMMMMMMmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) przerwa na kawke i toaletę i zpowrotem na pole bitewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
późny wieczór to tak pierwsza no może troszke wczesniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie sypiasz? coż za demony cię ganiają gdy już wszyscy spią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze trochę i będę jak fiku miku nawet w sylwka siedzi przed kompem trafiłem na jakiś temat stare wygi kafeterii lub osoby odbijające piętno na tej platformie i wiesz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspomnieli i ciebie:) a wspomniano nieiele osób:) więc tak troszkę czuj sie wyróżniona tudziesz doceniona jako byt na kafe:) aż taki dumny się poczułem znajomością z tobą:) jakbym skwarka lizał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
wyciągaj armatę Kochany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjjjjjj mężatko przystoi tak? zaraz po ślubie abym armatę ci pokazał? niech ten luby cię niezaniedbuję bo po moim pocieszeniu niebędziesz chciała być monogamistką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
no i popatrzyłam... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokaże ci skarbie alee sama rozumiesz że teraz z racji psa ogrodnika zrobie to nieoficjalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakiż to dreszcz emocji jakie dudnienie w żyłach gdy podnieta wzburza krew i nabiera coraz to nowych barw. Ojjjjjjjjj jak wtedy świat nabiera tępa coraz szybciej i szybciej a ty chcesz czuć mocniej i mocniej:) To jest przygoda:) robinson cruzoe, krzysztof kolumb, kapitan nemo poświecili życie dla obietnicy takiej przygody a ty:) masz ją na wyciągnięcie ręki:) masz mnie:) Pawełek niech pilnuje ogniska domowego ja dopilnuję aby w tobie był żar:) i abyś płonęłą jak nigdy dotąd a ja :) ja uwielbiam się ogrzać przy twoim płomieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×