Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bezimienna@

Wchodzi mi tylko na ciepło

Polecane posty

wizaż nie ale są inne propozycje i jak się nie uspokoi w końcu to ja skorzystam, serio mam dosyć bluzgów wyzwisk gdyby ktoś w realu powiedział do mnie setny ułamek tego co tutaj musimy wysłuchiwać to dostałby tak w pysk, że by mu się głowa po chodniku potoczyła i to nie są czce pogróżki a tutaj co ? najlepiej buzia w ciup i grzecznie łagodzić ? mam to w ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaa Nie zostawiłem tutaj żadnego dziedzica Ani dla mojej lutni, ani dla imienia; - Imię moje tak przeszło jako błyskawica I będzie jak dźwięk pusty trwać przez pokolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hahaha- to drugie, bo laska niestety nie jestem" Ty chyba rzadko w lustro patrzysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo - to było kokieteryjnie do ciebie - a ja czekałam kiedy w końcu zareagujesz hahah bo wiesz jeszcze chwila i miałbyś u baletnicy przerąbane heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
ale ze ja taka ksantypa jestem? kur- wur... siemanko mężuś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
powinno być tak, ze za wyzwiska ban na 3 dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
napiszę Ciabowi w komentarzu do foty ze pozdrowienia od kochanki z otwocka to zaraz się pokaże i mnie opieprzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo odpisywałem bo zastanawiałem się czy casem poematu nie napisać o tej jakże uroczej damie o uśmiechu który promienieje jasniej niż jutrzenka w Tatrach i spojrzeniu które głębsze jest od oceanów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
(haha, to było do obrażonego Gwinta na przeproszki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
moze jakąś imprezkę byśmy w zakopcu urządzili, hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra koniec żartów albo będzie normalnie albo .... przenosimy co się da do reala i koniec z tym bałaganem :) impreza w Zakopcu - raz - załatwione jakie Pani sobie życzy menu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
proste menu, zadnych zab, rybich dzieci, ani surowej zmielonej krowy :-) ale żeś coming out odpierdoliła Kochana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
a co to, nie ma tankisty, czyżby zona mu zrobiła dzień dziecka i pozwoliła przestrzelić zakurzoną lufę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatr odnowy powiał to mi przywrócił jasność umysłu dobra proste menu będzie górali ze skrzypeczkami sobie Państwo życzą ? ognisko i spływ Dunajcem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
a widzisz, ja lubię takie klimaty, że nażreć się, nachlać i popatsyć na pikne góry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a co to, nie ma tankisty" Mężem byś się zajęła co by kolejny dzień na tapczanie w przedpokoju nie spał a nie znów czołgisty wyglądasz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
ja jestem baletnica- czołgistka :-) mąż to mąż, garb do końca zycia, a jak przelotem się zjawi atrakcyjne mięsko to wiesz- zal nie skorzystać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo to gdzie ten tapczan w końcu haha w salonie czy przedpokoju ? chodzący jakiś ? haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
zadam Wam erotyczne pytanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo - no w końcu - już dostałeś namiary na maila :) i ok nic nie powiem cicho sza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
a co byście zrobili jak byscie się zakochali po uszy cud- miód ideał i ten ktoś by lubił coś dziwnego w łóżku np siusianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiąc szczerze nie wiem ale mi ćwieka zabiłaś Panie chroń mnie od takich sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
a bo tak czytam ten erotyczny i różne tu problemy ludzie mają... ja bym nie nasiusuała, no jakoś nie poleciałoby mi chyba z samego stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun niezalogg
baletówa, o ktorej i gdzie dzisiaj leci ten film z Hanksem i Roberts?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×