Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bezimienna@

Wchodzi mi tylko na ciepło

Polecane posty

Będzie trzeba to i dwa etaty się przepracuje :P Koniec końców będzie nasz troje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no Pavlo :) ❤️ wzruszyłam się, serio :) jak mnie nie weźmiecie na świadkową to .... Pawełku miło mi było ale lecę poświecić tyłkiem na basenie :) udanego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
też mię wzruszyło, jak bum cyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"też mię wzruszyło, jak bum cyk" Trzeba o wszystkich myśleć koniec końców o dzieciach w szczególności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
was troje:) ty ona i praca:) witam pawełku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nieo to mua sie rozchodzi :P Skoro takie pustki to pora na dawke humoru. Partner do partnerki: - Wy kobiety jestescie dziwne.Potraficie być zadowolone i smutne naraz - Wy faceci też tak potraficie. - Naprawdę? To powiedz mi coś co będzie sprawi że będę zadowolony i smutny naraz - Masz większego penisa niż Twoi koledzy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
... a tyczczasem sfora zbójców pędziła lasem... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....pot zalewał im rozognione gniewem spojrzenia dopadniemy ich dopadniemy - kłębiło się w ich głowach, skądinąd do natłoku myśli nieprzyzwyczajonych ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
Powiedz mi, piękna, luba dziewczyno, Na co nam te tajemnice, Jaką przybiegłaś do mnie drożyną? Gdzie dom twój, gdzie są rodzice? Minęło lato, zżółkniały liścia I dżdżysta nadchodzi pora, Zawsze mam czekać twojego przyścia Na dzikich brzegach jeziora? (haha- Wieszczu :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się na pewno nie spoce. I nie zamierzam Was zabijać tylko potraktować mniej więcej tak jak Wy mnie:) Nie będzie mnie jakaś ksiegowa rozliczała ze słów. Popierdoliły się kompetencje? Jak mówię, że jeszcze raz mnie skasujecie to macie przesrane a Wy mnie kasujecie to niestety ale macie przesrane. Sprawdź wielorybie basenowy czy się bilans zgadza w tym co powiedziałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawszeż po kniejach jak sarna płocha, Jak upiór błądzisz w noc ciemną? Zostań się lepiej z tym, kto cię kocha, Zostań się, o luba! ze mną. Chateczka moja stąd niedaleka Pośrodku gęstej leszczyny; Jest tam dostatkiem owoców, mleka, Jest tam dostatkiem źwierzyny". "Stój, stój - odpowie - hardy młokosie, Pomnę, co ojciec rzekł stary: Słowicze wdzięki w mężczyzny głosie, A w sercu lisie zamiary. Więcej się waszej obłudy boję, Niż w zmienne ufam zapały, Może bym prośby przyjęła twoje; Ale czy będziesz mnie stały?" Chłopiec przyklęknął, chwycił w dłoń piasku, Piekielne wzywał potęgi, Klął się przy świętym księżyca blasku, Lecz czy dochowa przysięgi? "Dochowaj, strzelcze, to moja rada: Bo kto przysięgę naruszy, Ach, biada jemu, za życia biada! I biada jego złej duszy!" To mówiąc dziewka więcej nie czeka, Wieniec włożyla na skronie I pożegnawszy strzelca z daleka, Na zwykłe uchodzi błonie. Próżno się za nią strzelec pomyka, Rączym wybiegom nie sprostał, Znikła jak lekki powiew wietrzyka, A on sam jeden pozostał. Sam został, dziką powraca drogą, Ziemia uchyla się grząska, Cisza wokoło, tylko pod nogą Zwiędła szeleszcze gałązka. Idzie nad wodą, błędny krok niesie, Błędnymi strzela oczyma; Wtem wiatr zaszumiał po gęstym lesie, Woda się burzy i wzdyma. Burzy się, wzdyma, pękają tonie, O niesłychane zjawiska! Ponad srebrzyste Świtezi błonie Dziewicza piękność wytryska. Jej twarz jak róży bladej zawoje, Skropione jutrzenki łezką; Jako mgła lekka, tak lekkie stroje Obwiały postać niebieską. a co siem będę ograniczać do jednej strofki :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
co się ciskasz? mnie tez dzisiaj stąd dwa razy skasowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ujmę to tak - nie wiem o co chodzi, ale pewnie jak zwykle o to samo a kto Cię kasuje ? nie mam pojęcia, mi koło dupy wisi co piszesz i nie wiem skąd pomysł że jest inaczej ja się grzecznie przywitałam, ale skoro to za mało, to bluzgaj na zdrowie i tylko zastanów się czy we właściwym miejscu wrogów szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Twój problem. Mnie skasowali w konkretnych okolicznościach co oznaczać może dwie rzeczy. Albo moderatornia mnie wykorzystuje do brudnej roboty albo koleżanka księgowa ma znajomości w teże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
nie, niech nie bluzga to ja juz wolę świteziankowe powitania od tradycyjnego acz swojskiego kurwa na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiąc szczerze to tak przyznaje się jestem Bogiem i mogę wszystko, kasuje Ciebie siebie i koleżankę baletnicę :) weź daj spokój a nie, nie możliwe prawda ? to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
mię? tu ja Ci z literaturom polskom a Ty mię z bana... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
... to tak w temacie :-) Zbrodnia to niesłychana, Pani zabija pana; Zabiwszy grzebie w gaju, Na łączce przy ruczaju, Grób liliją zasiewa, Zasiewając tak śpiewa: "Rośnij kwiecie wysoko, Jak pan leży głęboko; Jak pan leży głęboko, Tak ty rośnij wysoko."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
para- to wy jesteście- nienormalni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaaaa Potem cała skrwawiona, Męża zbójczyni żona, Bieży przez łąki, przez knieje, I górą, i dołem, i górą; Zmrok pada, wietrzyk wieje; Ciemno, wietrzno, ponuro. Wrona gdzieniegdzie kracze I puchają puchacze. Bieży w dół do strumyka, Gdzie stary rośnie buk, Do chatki pustelnika, Stuk stuk, stuk stuk. "Kto tam?" - spadła zapora, Wychodzi starzec, świeci; Pani na kształt upiora Z krzykiem do chatki leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
kurwa- puchaja puchacze, ale trzeba było mieć niezłe zioło do palenia przy pisaniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
się wziął i obraził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka para ? jak zwykle zostałam w lilijach czyli w tyle Gwint Twój wybór jesteś i rozmawiamy idziesz i nie rozmawiamy co tu więcej rozkminiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
a w ogóle mamy Nowy Rok więc moze stare fochmeństwo schowajmy do kieszeni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×