Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bezimienna@

Wchodzi mi tylko na ciepło

Polecane posty

Gość baletnica zła
dobra, ja cenię mężusia za dobre serce, jakiego ja nie mam i nigdy się kurwa nie dorobię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podziele się i kropka :P Ta sypialnia jest za mała dla nas dwóch a ja już od tapczanu odleżyn dostaje taki wygodny jest więc trzeba wprowadzić jakieś zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesadzasz. Każdy ma w sobie dużo dobra tylko nie kazdy potrafi to dobro pokazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
zrobił test i zwiał? Ty, a wyniki Tankisto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeeeeeeee popatrzcie że najprostrze pytania sprawiają najwięcej trudności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
brak seksu Tankisto? co Cie gryzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo kocha się za coś to podstawa do miłości nie kochasz przeciez pani z butiku obok, nauzycielki, kochasz żonkę ponieważ to co ma dyskwalifikuje to czego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
a Ty tak własnie kochasz zonę? albo inaczej- uważasz ze ona znalazła w Tobie cos na tyle cudownego, ze przymknęła oko na inne sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej trafne jest powiedzenie że należy pokochać czyjeś wady i dopiero wtedy związeklest pełny tak skarbie może nie seksu a polowania, przygody, nieprzewidywalności, jakem grotołaz wchodzący w wilgotną jaskinię odkrywając jej zakamarki i tajemnice:) liczy się tylko ja i ta chwila - tego mi brakuje, takiego zapału takiej niefrasobliwości jak dziecko malujące kredkami oblizujace językiem usta . Taka czysta fantastyczna energia. Takim prądem lubiłem się ładować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pawlo kocha się za coś to podstawa do miłości nie kochasz przeciez pani z butiku obok, nauzycielki, kochasz żonkę ponieważ to co ma dyskwalifikuje to czego nie ma" I Niezupełnie. Zakuchujesz się w kimś z jakiegoś powodu (ładne oczy/duże piersi/charakter itd) Kochając kogoś kochasz go takim jaki jest więc całego z wadami i zaletami. W takim wypadku nie można powiedzieć że kocha się za coś tylko kocha się mimo wszystko, mimo jego wad i błędów. Małzeństwa w których partnerzy się kochają za coś kończą sie zazwyczaj : rozwodem/byciem ze sobą dla dziecka/ byciem ze sobą z rozsądku/byciem ze sobą z przyzwyczajenia. Tak chyba nie powinien wyglądać normalny związek dwójki ludzi. Stąd wniosek ze nie kocha sioe za coś a mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee a o to powinnas spytaćmoją żonkę:) jest ze mną mimo moich wad. Tulimy się co noc do siebie, szepczemy sobie miłostki do ucha, ja taki niedobry ty taka krucha, :) coś chyba we mnie widzi skoro jest ze mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
oj kolego, długo Ty w tym swoim postanowieniu poprawy nie wytrzymasz... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
chodźmy spać bo się za- (u-?)- jebiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UF0
A może jednak to w interesach? Dwóch alfonsów i cztery szmaty. No to chyba liczycie na to, że tam jakaś wycieczka niewidomych australiczyków na emeryturze, zaopatrzona w świerzą wiagrę się zjawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedne dziecko ten UFO nikt się z nim w jednej piaskownicy bawić nie chciał to postanowił przyjść i do drugiej nasrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź do Ivon a nie tu swoje czułe opowieści o niechcianym sobie opowiadasz bo się jeszcze popłaczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelku kochając pomomo wszystko ............ ale w sytuacjach krytycznych przypominasz sobie jej piękny usmiech , jej piekne piersi, jej hihot, jej ciepłu głos gdy masz doła, wszystko absolutnie wszystko co w niej jest naj i wówczas wady a więc rzeczy "pomimo" bledną. natomiast gdy wkórwia cię niemiłosiernie swoją zapalczywością , dłubaniem w nosię, podniesionym tonem, paskudnym uśmiechem :) powiedz sobie kocham ją -działa twoja teoria? tak działa u idealisty ale czy to uczucie czy masochizm? w sumie masochizm to też uczucie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufo to powiedz jak nazywa się pociąg do zakopanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim wypadku ta teoria działa ale to pewnie tylko i wyłącznie dlatego że w zwiazku gdy robi sie gorącą wyznaje dewizę "Twoja racja- mój spokój " bo po co mi kłótnie które tylko dolewają oliwy do ognia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę mieszał : kogo chcem jak chcem kiedy chcem i w jakiej ilości bedę chcial A Ty nic z tym zrobić nie możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oceniaj co jest "ładnie" a co nie gdy sam sie między wódkę a zakąskę wpieprzasz. Chyba że od siebie zaczniesz tą oceną tego co jest fair a co nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
em marnujesz potencjał:) ten pociąg to nekrofilia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz że ja jestem na tak samo jak Ty przewrażliwiony na swoim punkcie i przejmuję sie tym co piszesz?? Myślisz że potrafisz mi choćby o 0,000000001% podnieść ciśnienie na anonimowym forum?? Musiałbym chyba pisać pod pomarańczowym nickiem UF0 żeby to poskutkowało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UF0
Wyrobiłem się przed pólnocą w niecałe pół godzinki...ehhh. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UF0
No akurat czarny est zablokowany z niewiadomych powodów. Wiesz...Domyślam się, że też maczaliście w ty palce:) Poza tym nie chcesz się spotkać osobiście to co mi zostaje?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie fajne
Onangutan, prześpij się🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun niezalogg
ja sie narąbałam, to mogę się bić, ale po filmie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×