Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bezimienna@

Wchodzi mi tylko na ciepło

Polecane posty

Czytać nie umiesz?? Już Ci powód podałem dlaczego Ciebie nie wspomogłem :D Wolałbym żulowi pod sklepem pomóc finansowo jak Tobie jak widzę jak się "odwdzięczasz" osobom które Ci tej pomocy udzieliły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica zła
Podnosi się kurtyna w teatrze Absurdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak głośno wrzeszczą że spać nie idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angielska flegma
Tak, tak Malcolmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UF0
angielska jak nie wiesz o co chodzi to spierdalaj bo nie potrzebuje tu nauczycielki manier do których zawsze miałem stosunek delikatnie mówiąc ambiwalentny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz Ci znajde początki naszej znajomości em bo to nie było na poradni :D I to ty niemiłym byłeś gwoli ścisłości :D a temat nazywał się internetowe znajomości II :D Coś zaczęłeś trybić?? Czy nie bardzo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UF0
NIe...Mam wybiórczą pamięć:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rety pavlo to ty pamiętliwy jestes:) Bibi biedactwo choć cie przytulę:))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UF0
Tak pavlo tylko szkopuł w tym, że ja zawitałem na tamten topik pod zupełnie innym nowym nickiem pysiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angielska flegma
swoje rozkazy mozesz sobie wsadzic wiesz gdzie..jeszcze sie nie nauczyles ze kazdy zlewa na ten belkot...od lat ten sam.. dajesz to popisy nieudacznictwa, ale spoko rob to dalej. Ty zawsze masz duzo czasu, moze ktos sie wreszcie zlapie. :D...Ludzie nie sa takimi idiotami jak Ci sie wydaje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
em ty myślisz że ciężko rozszyfrować że UF0 i multimax to jedna osoba?? :D Please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun niezalogg
bełkotać to dziś ja najwięcej będę kto mnie nie usłyszy, nie posłucha tak jak możecie posłuchać eMskiego, jak ktoś doradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angielska flegma
Nie sądzę, żeby to byłą kwestia strachu. Ty każda wypowiedź, skierowana do kogoś rozpoczynasz od przedstawienia się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UF0
Nju...Ty też myślałaś bóg jeden raczy wiedzieć dlaczego że multi to ja. Udowodniłem Ci, że się myliłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halllllo to ja jestem kurwa:) no i chuj czasami a i pizda to tez moje środowisko :) co boskie to bogu co cesarskie................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UF0
Flegma dorzuć jeszcze coś o prawictwie i małym członku do kompletu z nieudacznictwem to w zasadzie ograniczę liczbe podejrzanych do wszystkich kafeterianek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angielska flegma
kazdy ma Cie w dupie, a Ty napadasz na ludzi jakoby mieli maczac palce w dzialaniach...oczywiscie jak zwykle wymierzanych przeciw Tobie i na Twoja niekorzysc. paranoja :) to kiedy próba zamknięcia?:) wszystkim ze strachu normalnie sie portki trzesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"=Eeeeeeeeeee...yyyyyyyy.... ....:/....no czemuś tam się równa. Ale próżno tego czegoś na tym topiku szukać. Wszyscy wstąpili do hiphopowego sqadu nijunnujn egzystencjalnej freestaylowej raperki co gra w elektroniczne bierki, bolą ją nerki i na szelkach nosi pieluchy żeby nie zesrać się na poduchy. Ruchy ruchy bo przyjdą duchy i wydłubia wam oczuchy wy durne pastuchy uchy uchy...zaj**e cie z ziomalami wydłube Ci oczy widłami i wyrucham grabiamy Owocnej kariery życzę Żal normalnie ściska d**e...byś mogła chociaż nazwę topiku zmienić żeby mnie nikt z tym badziewiem nie kojarzył" I Tu piszesz jako Mc2 I "multimaxi je ba ć prohibicje i rząd multimaxi viva la Ernesto Guevara de la Serna 21:20 [zgłoś do usunięcia] multimaxi niech żyje niepodległa partyzantka ! Do broni bracia i siostry! Obalić rząd partaczy krępujących biednych ludzi ! 21:25 [zgłoś do usunięcia] multimaxi jeee baaać ! Pie**ole! Polska dla ludzi!" A to część Twoich wybryków pijackich jako multimaxi :D Dalej twierdzisz że to nie ty?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemiecka
zamknięcia Waszych paszcz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę sobie mówić co chcę -wszystko uchodzi mi na sucho:)-immunitet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angielska flegma
Niemiecka Tak to też można ująć. Myśl przewodnia jest właśnie taka, że topik ma zostać zamknięty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UF0
Flegma...Nie dotyczy Cię moja "paranoja" więc jej łaskawie nie diagnozuj. Wiem co mówie ale Ty oczywiście wiesz lepiej co sie dzieje z moim życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubię francuski :) frensz is gut. zehr gut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi problem samemu ze sobą się kłócić na 2 orange nickach :D Swoją drogą nie dziwie się że tak robiłeś bo tylko w ten sposób ktokolwiek chciał z Tobą pisać :D I byłeś to Ty sam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angielska flegma
tak, jasne maczam paluchy, jestem modką i kasuję Twoje posty. po kryjomu rzecz jasna. chyba ze są jakieś, ktore przypadną mi do gustu, to spisuję Twoje złote myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to było do mnie? he heeeee you takin formiiiiiiiiiiiiiii:)))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UF0
No w każdym razie musisz dosyć często mnie podczytywać skoro masz opinie z kilku lat na mój temat. Sama przyznasz, że to trochę dziwne zachowanie, które moze budzić podejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×