Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bezimienna@

Wchodzi mi tylko na ciepło

Polecane posty

Gość buda
Co z tego skoro pomimo deklaracji o wspaniałości kundli każdy i tak kupi pit bula ew czu czaua:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buda
Tak to widać po ich ilości na ulicach szwędających się aż do zagłodzenia ewentualnie rozjechania tudzież złapania przez hycloze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie widać żadnego od dobrych paru lat, to było kiedyś że sie szwendały, w dobie sterylizacji juz sie tak nie mnożą, ilość adopcji ze schroniska to ponad 50tysięcy rocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już lecę ale zajrzałam bo dopiero wróciłam :) to papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka sreberko widzę że nie tylko mi wczorach nie chodziło kafe:) i musialem pić sam:( czytałem twój tekst o uzależnieniu:) dlaczego dopiero teraz nie wiem :) jak mogłem ominąć:) Ale utwierdza mnie w przekonaniu że fajna babka jesteś:) chcesz rozumieć. Dlatego poddam ci do rozmyślania inną stronę terapi. Przemyśl czy ktoś zupełnie obcy jest w stanie nakazać ci abyś zaczęła żyć inaczej, jeśc inaczej, abyś zaniechała swoich przyjemności, abyś zmieniła wszystko w swoim życiu. Mnie przeraża myśl że ktoś kto zna mnie kilka godzin zmienia moje życie. Co on może o mnie wiedzieć ? Oczywiście może i zagubiłem sie w swoim życiu ale czy on nie bładzi w moim ?Przecież nic o mnie nie wie. Myśle że to jest największy problem. Lece do pracy sreberko a i na kawkę wpadne później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Tankisto:) po prostu odruchowo omijasz długie teksty- znak czasów skrótu;) co do rozumienia, to pewnych rzeczy sie nie zrozumie i na tym polega zresztą powab życia, że sie można pytać, dociekać, szukać odpowiedzi i ciągle jest ciekawie. a co do leczenia uzależnień przez terapie narzuconą przez obcą osobę, pewnie masz rację, niektóre buntownicze duszyczki, a raczej wygodne w nich demony nałogu odrzucą wszystko z marszu: "bo"- jak to mówi szacowna koleżanka nasza. ja jestem w stanie przyjąć opinię i propozycję kogoś innego jeżeli mi to przetłumaczy sensownie i jeżeli przekona mnie do siebie, że wie co mówi i co robi i jeżeli chcę sie ratować to muszę założyc odrobinę pokory, że skoro wpakowałam sie w gówno, to taka najmądrzejsza nie jestem i posłuchać dobrych pomysłów jak sie z bagna wydostać. Pozdrawiam i uciekam toże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzód, czy to prawda, że wiesz, gdzie się zapodziała Njun?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wujku, no z nieba mi spadłeś, chętnie sobie powiększę, jak od zera to ile urośnie?;) tak sądząc po topiku to erotyczne potrzeby realizowane realnie i nie ma o czym gadać, według zasady, że krowa co dużo ryczy... trzeba faktycznie iść na forum szydełkowanie z nickiem w stylu: Potargany_Kłębek, kto jest za?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) coś się mijamy sreberko:) milego dia i do zaklikania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzrzoood no zobacz jak Cię wyczuli ;) Czyli co, poradnia na ero ? dobrego dnia la la la wszak piątek dzisiaj :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dzień może być dobry jak w planach inwentura? może się nie odbędzie? to byłoby dobre;) cześć sister, szybkiego finishu życzę! Tankisto, ano mijamy, mijasz Ty , mijam ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie, nieeee, tylko nie szybkiego ;) ja chcę długo :P 7 kocham inwenury :O najciekawsza u mnie to wycena węgla w ścianie :) bez flaszki nie rozbierzesz ;) to co kawa i do liczenia marsz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmarzyłaś się ? :classic_cool: :P:P to teraz opowiedz nad czym tak mruczysz siostro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie ciacho ? to weź siem w garść i opisz jeszcze raz :) daj nam też pomarzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×