Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bezimienna@

Wchodzi mi tylko na ciepło

Polecane posty

Albo pałeczka złamana jak nie daj boze nie dobijesz do jajek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) spoko niezapominaj że już stoję obok ciebie jak się puścisz to cię złapię:)- długo wisisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie ustaliliśmy, czy się bujam , bo jak sie bujam to moze pod kątem polecieć i wtedy może wslizgiem posuwistym, nie skontuzjuję nic cennego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zejdź sreberko i usiądz :) nie męcz się :) no choć choć:) mam cos co ci się spodoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymasz się mocno? chwyć mnie w pasie ja ciebie też i bezpiecznie cię sprowadzę na dół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
69 na stojąco ale fantazja:) to twoja czy moja projekcja?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten poszedł w sportowy seks oj rozjeżdzamy się dość znacznie, odległośc naszych projekcji może przekroczyć długość... potrzebna do sfinalizowania fantasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) szkliste lekko rozszerzone źrenice, oczy w których odbija się całe gwiexdziste sklepienie. Pierwszy raz widzę kosmos w oczach tak pięknych oczach, w tak pieknym wydaniu. Twoję rozchylone usta zdają się zapraszać mnie do dalszego działanie. Hmmmmmm jestem zbliżam się coraz bliżej czuję twój oddech na moich ustach.Są takie wilgotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Tyle gadania żeby se troche na kutasie poskakać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raz czytała harleqina, panocku i tam tak nie bylo, że łun łonej ten tego, łuna mdlała w jego silnych muskularnych ramionach, co ją w ostanim przebłysku świadomości lekko dziwiło, bo był wziętym prawnikiem i dalej był ten płomień kominka... Mówiłam już, ze jestem krytykancka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoglądam jeszcze raz w oczy są bezbronne, takie naturalne, :) lekko muskam twoje usta hmmmmmmmmmmm jeszcze dawno fizyczny kontakt tak nie elektryzował mojego ciała:) chcę więcej i wiecej . lekko wsuwam swoje dłonie w twoje włosy nieprzestając całować . odchylasz a w zasadzie pozwalasz moim rękom aby odsłolniły twoją szuję :) hmmmmmmmmm lekko przesuwam się z ust w kierunku szyi przez podbrudek lekko całując najpierw wargę ,podbrudek, schodząc do szyi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale odnośnie czego Twoja krytyka sie tyka? Że nie ten tego czy że kominek grał pierwsze skrzypce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw taraz w ciepla noc teraz ogien z kominka:) zmieniasz scenerie za szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie kominek wraz z otworem kominowym moze symbolizować rozgrzane narządy kobiece etc etc..Tylko nie bardzo wiem jak przy takie metaforze miałby wyglądać narząd męski:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladne oczy masz komu je dasz nikomu ich nie dam wy... jasne oczy, piękne oczy, smutne usta, bez uśmiechu... oczy niebieskie to oczy jak to szło? bizinko, kajdyś jezd????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e drzewo w płomieniach:P dopiero jest gorąco kiedy dodasz do pieca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) masz już rozbryzg:) fajna metafora do kumulacji aktu:) no ok może być kominek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×