Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bezimienna@

Wchodzi mi tylko na ciepło

Polecane posty

to ja zamknę oczy i przeczytam później, a jak opis będzie długi i zawiły to wcale, bo jako rasowa blondynka długich nie czytam haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sreberko:) jestem w pracy i pracuje ciężko:) tankować będe po mam nadzieję że poklikamy dzisiaj chyba ze tak jak wczoraj zapuszczę kimkę i tyle mnie widziano:) aaaaaaaaaaa wiecie co monogamia jest niezdrowa zauważyłem że ograniczenie do jednego partnera powoduje wzrost wagi:) cholera zastanawiam się czy czasami jest to aby dla mnie zdrowe juz nie mówiąc o innych sprawach; rozkojarzenie, nieobecność i takie tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa i już mi lepiej słyszę że tu przedwczoraj spadł śnieg że tam wczoraj była ślizgawica:) a u mnie przedwczoraj wyło 9 stopni na plusie, wczoraj 7 na plusie a dziś piknie biało i -1 celcjiusza jjjjjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuucccchhhhhhhhhhhuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _\o/_
__/*\__

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _\o/_
witajcie mieszkańcy kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angielska flegma
ta Malcolm wszystkim staje na twoje zawołanie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałbym żeby wkoncu moja dziewczyna zrobiła mi loda do końca i połkneła cała sperme no ale pomażyć tylko moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja mi ostatnio mówiła, że to ona o tym marzy ale też moge pomarzyć bo jest chora i do tego ma okres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×