Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bezimienna@

Wchodzi mi tylko na ciepło

Polecane posty

Gość BlumBlum
Najbardziej w zniewalająco ostrym sosie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlumBlum
Już nie wtrącam się do rozmowy, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepoprawiaj się nie przy mnie lubię kiedy jesteś niepoprawna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlumBlum
trójkąty nie dla mnie, chociaż może kiedyś ale tylko z babeczkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlumBlum
Z babeczkami może i mam, zacząć i poprzestać można na delikatnych pieszczotach. Tak żeby zapłonąć i płonąć tak sobie do następnego trójkąta czy coś innego proponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trójkąt to piekna figura. Każdy kąt jest ważny i jest zależny. Cały trójkąt zmienia się w zależności od ka zdego ze zboków:)))))) shiiiiit te literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wchodzę w to:) a jak zapłonież ujawnię swoją tożsamość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co lubisz sreberko? jaki pocałunek cie rajcuje? niektórzy mowia że pocałunek jest najważniejszy więc :) uwielbiam na początku leciutko muskać usta ustami, powolutku . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:))))))))))))) ehhhhhhhhhh no w realu jestem the best:) bo nie popełniam błędów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz sie usztywniłeś kolego, sprawdzasz pisownię i takie tam, jestes w trudnej sytuacji dyslektyku ale moze zaczniesz sie jąkać z nerwów...mrrrr... to wtedy ja zapłoneż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)))))))))) no ok jak widzisz tę projekcje sreberko? będę czekał az spadniesz:)))) będena dole:)))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jak efekt axe tylko poczekać a legną nawet anioły:)))))))))) lecisz do mnie w dół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) więc wisisz tak? no ok. więc stanę obok ciebie będę cię pieścił muskał to nawet fajna projekcja . Tylko nie strac przytomności :) Jaki masz ten żylandor? możeśz rozchylić nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rummm zrób przepiecie na kablach to sama spadnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)) żonka:) no ty potrafisz mnie uspokoić :) a już czułem zapach twego łona, jego wilgoć, już krew napływała mi do głowy i słyszalne już było tu du tudu tudu co to ? to krew uderza mi do głowy . :)))))) ale ok więc to fantastyczna kobieta . Cenie w niej intelekt, poczucie humoru,lubię kiedy ze mną się nie zgadza, lubię gdy mówi mi że mam rację, lubię fakt że jest dla mnie doskonałą przeciwwagą, moim bezpiecznikiem od stania się złym. Uwielbiam jak się czuję gdy przytulamy się do siebie, te momenty gdy zaczynamy nucić tę samą piosenkę w tym samym momencie, to że przy mnie jest damą, wariatem, że ja przy niej jestem sobą i nie muszę się wstydzić. wszystko a w sumie prawie wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×