Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bezimienna@

Wchodzi mi tylko na ciepło

Polecane posty

a z tą spermą to...kwestia smaku. babciny sposob jest taki, zebys zjadl puszkę ananasów( dla pewności dodam, że tylko zawartość) i na drugi dzien jak sie dziewczę zdecyduje, to moze zasmakuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To za czasów Twojej babci były dostępne juz ananasy w puszce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem ale w czasach gdy była aktywna seksualnie to chyba tylko w Peweksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo wiesz o zakresie czasowym aktywnosci seksualnej swojej babci, moglbys sie zdziwic, ale z kim przestajesz takim sie stajesz, pozjadales rozumy to gadaj z tym rownie wszechwiedzącym, żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale teraz? Nie chciałbym ryzykować zawiechy systemu odpalając do tego wszystkiego aplikację w.w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do smaku spermy:) tak się zastanawiam czy tobie smakuje? nie próbowałeś ? dlaczego? widzisz jeśli tobie wydaję sie że jest obrzydliwa to dlaczego wymagasz tego od swojej kobiety. Wiele kobiet ma odruchy wymiotne na samą myśl dlatego zdaj się na jej chęci jeśli takich nie ma to niezmuszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musicie zrozumieć że lodzik czy minetka jest czymś w rodzaju "sprawienia przyjemności partnerowi". w ustach ani na języku nie ma stref erogennych i pomimo emocjonalnego uniesienia nie sprawia to osobie wykonującej przyjemności. Ale właśnie to podniecenie emocjonalne może wprawić nas w coś w rodzaju transu. I o to chodzi w lodziku lub minetce. Uwielbiam to:). Pamiętajcie o tym w momencie kiedy wymagacie tego od partnera. Bez emocjonalnego podniecenia dla partnera będzie to taka czynność jak prasowanie czy wyrzucenie śmieci. I sami skazujecie tą magiczną chwilę na porażkę. więc dalej wymagaj od swojej lubej aby brała z połykiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlumBlum
A ja sama siedzę chłop dziś nie w sosie a ja chce na gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w jakim sosie lubisz męża?:) jaki smak ci odpowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×