Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biłdgrmu

Aaa pomysły na prezenty

Polecane posty

Gość uuaauu
Mamie możesz kupić torebkę, tacie jakiś pasek do spodni. Na e-kaja.pl masz duży wybór i na pewno coś znajdziesz. Są to prezenty uniwersalne i praktyczne więc myślę, że się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bardzo lubię kupować prezenty! Jaki budżet na prezent masz? ? Pomyśl ...Może gra na PC? Na przykład mój facet uwielbia strategiczne gry i ja ostatnio kupiłam mu taką właśnie grę, http://konsoleigry.pl/gry-na-pc-w-pudel ... 75053.html i spodobała mu się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddeborra
Wybór prezentów nie zawsze jest łatwy, ale jak się trafi w gust to ma się frajdę, ja miałam już w tym roku taką. Kupując swojej siostrze na urodziny takie pojemniki http://www.kuchnianawidelcu.pl/pol_m_PRZECHOWYWANIE_POJEMNIKI-SZKLANE-526.html . Od dawna poszukiwała takich szklanych, a te bardzo sie jej spodobały, a że są w miarę tanie to stwierdziła, że resztę będzie już kupować sobie sama. Ja w takich przechowuję nawet drobne ciastka i zawsze są kruche i świeże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udanym, sprawdzonym prezentem i fajnym gadżetem na prezent nawet na rocznice między innymi do kuchni jest cinnibird.pl/cinnibird-white.html . Moja żona ma od niedawna i ejstem zachwycona. Teraz dla wszytskich gości wymyśla indywidualne dekoracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za takim przentem! Jest on bardzo praktyczny! http://www.total-care.pl/product-pl-4-Peparat -Opona-400-ml-preparat-do-konserwacji-opon.html 2. http://www.total-care.pl/...zenia-szyb.html Ja taki ostatnio dałam, Do tego dołożyłąm jego ulubiony alkohol. Ładnie zapakowalam i powiem szczerze był pod wrażeniem mojegu gustu i poczucia wybranych rzeczy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki budżet? Wydaje mi się że bardzo dobrą opcją na prezent jest konsoleigry.pl/gry-na-pc-w-pudelkach/7390-f1-2016-pc-kluc z.html szczególnie fajna opcja taki prezent dla faceta !Mój by się cieszył z takiego upominku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli poszukiwany jest prezent dla mężczyzn to z miejsca się polecamy ! :) Asortyment mamy bardzo duży, nieważne czy to ma być prezent dla taty, męża czy nastolatka - na pewno każdy się u nas odnajdzie. Wiadomo, że najlepiej sklep ocenić samemu dlatego szczerze zapraszamy, będą Panie zadowolone! :) ---> www.Ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brat odemnie dostał ostatnio telefon i laptopa a jakiś czas wcześniej drona , matka dostała kombiwar odkurzacz z racji przeprowadzki na nowe mieszkanie , ojciec akurat tylko telefon , nie żaden smartfon , potrzebował czegoś co by było wytrzymałe i miało dobrą baterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinisinisiunia
ja postawiłam na praktyczne prezenty mama dostała tablet, brat słuchawki i plecak della, siostra netbooka, a mój chłopak wybrał sobie drona, wszystkie zakupy w sferisie, jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelique0
ja ostatnio rodzicom kupiłam projektor w Teletorium i bardzo się ucieszyli z tego prezentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może taką grę? Każdy facet lubi grać w gry więc myślę że byłby zadowolony! http://konsoleigry.pl/gry-na-pc-w-pudelkach/8 208-steep-pl-gold-edition-pc-dlc.html , tu masz szybką przesyłkę, dobrze zabezpieczoną więc jak najbardziej możesz kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób mu zestaw kosmetyków! np. coś takiego: 1.total-care.pl/product-pl-235-COCKPIT-300-ml-8-ZAPACHOW- PER FUMOWANYCH-preparat-do-czyszczenia-i-konserwacji-elementow-p lastikowych.html 2.total-care.pl/product-pl-4-Peparat-Opona-400-ml-prepara t-do-konserwacji-opon.html 3. total-care.pl/product-pl-243-Preparat-Szyba-1l-8-ZAPACHOW-PE RFUMOWANYCH-pianka-preparat-do-czyszczenia-szyb.html Myślę, ze bardzo fajny praktyczny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z takich małych a bardzo pożytecznych brat kiedyś na jarmarku cysterskim kupił sobie multitoola. Zawiera większość potrzebnych narzędzi i daje frajdę przy majsterkowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szukajcie - patrzcie po pakietach z Prezent Marzeń - tam wszystko macie i to niewielkim kosztem. Po co wymyślać, skoro macie w sieci mnóstwo gotowców i to takich, które powinny mega pozytywnie zaskoczyć? To jest dopiero odpowiedni kierunek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celina99
Zerknij sobie na stronę sferis, ja tam zawszę coś wybiorę na prezent dla najniższych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinne00
Ja mam podobnie, bardzo często szukam czegoś na Teletorium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majafit
dla mnie najlepszym prezentem jest cos, co wpłynie na aktywnosc danej osoby, czyli np. karnet na tenisa, deskorolka itp itd (zalezy od wieku i zainteresowan danej osoby). ostatnio chrzesniakowi kupilam rower (Indianę), no ale to wiadomo - komunia byla, trzeba bylo troche sie szarpnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy dla Was pomysł na prezent !!! Serdecznie Zapraszamy do naszego sklepiku internetowego gdzie znajdziecie tam miedzy innymi świetnej jakości pościele ,kocyki,poduszki,firanki z ulubionymi przez dzieci postaciami z bajek!!! Również polecamy odzież,pościele,zasłony itp. https://kasandra.com.pl/posciel-posciel-dla-dzieci-c-4_30.html Gorąco Zapraszamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×