Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whedif

smutno mi :(

Polecane posty

i tęsknię za kilkoma osobami :( jest mi dziś jakoś tak posępnie jeszcze w uzależnienie chyba wpadam:O chyba odstawię alkohol na jakiś miesiąc- dwa bo coś za często sobie pozwalam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghgsd
whedif a nie boisz sie w nerwicy pic alko?? ja sie boje i nie pije w obawie o swe serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba nie mam takiej nerwicy żeby mi na serce szkodziła chyba że z kawą. kiedyś kawę piłam i alko w odstępie niewielkim i już więcej tego błędu nie popełnię. myślałam że zejdę. naprawdę:( i nie najebywam się tak jak co niektórzy bo mam słaby łebek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tęsknię za przeszłością. :( teraz to ja się już nawet nie boję ani nie stresuję tylko tak mi smutno że jestem taka nieudana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko co dobre w moim życiu to pewien bardzo krótki okres który już nie wróci never again a ja nie jestem taką silną osobowością żeby samej zawalczyć o lepszy byt:( no nie jestem po prostu tak jak było przez ten krótki okres mogło sobie być w nieskończoność. nie byłam jakaś mega szczęśliwa ale było spoko naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój topik spada w otchłań możecie tu coś wpisać :) jak chcecie sobie popłakać na whedifowym ramieniu;) nie musicie ze mną o mnie rozmawiać jestem niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tez smutno czasem
i to nawet bardzo czesto tez jestem niczym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możecie się wpisywać na pomarańczowym, Ci co są na czarno zazwyczaj czasem się udaje nawet na kafe, że jest dobrze a nie jest także możecie pisać na pomarańczy, ja się nie obrażę ja piszę normalnie bo no cóż już taka jestem aspołeczna i jeśli piszę że czuję się niczym (nawet nie nikim) to nie będę tego upiększać na potrzeby image'u prosto z mostu, nic innego mi nie zostało ;) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie tyle ktoś zawodzi, rani bo jest do mnie źle nastawiony ile ja nie umiem się prawidłowo komunikować z kimś:( mam braki na poziomie funkcjonowania wśród innych tak żeby nasze intencje były wzajemnie zrozumiałe i przejrzyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whedif widzę, żę Twój dół jest dziś zdecydowanie głębszy od mojego... kto lub co tak dało Ci popalić jeśli można spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o faceta chodzi jak się domyślam? - czy wszystko musi się wiązać ze związkami:O proszę mnie nie wkoorwiać:) wspomnienia dały popalić przez ostatnie dni cierpię przez swą nostalgiczną i refleksyjną naturę:O z nostalgii nic nie wynika - bo nie da się tego cofnąć:( z refleksji też nic - bo nie dochodzę do żadnych konstruktywnych wniosków w związku z czym pozostaję niczym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don't cry for me
znalazłaś sobie ostatnio faceta i Ci z nim nie wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zwykle też przed świętami wpadam w dół. I już się dziś zaczęło. Tęsknię za dzieciństwem,wtedy były święta teraz flaszka i net żeby jakoś przeźyć te dni w samotności teź mi smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
don't cry for me -👄 to znaczy w tych wspomnieniach jest pewien facet ale to nieważne i nie on najważniejszy w zasadzie nie ma o czym mówić whedif-nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dont cry for me
to te stare wspomnienia z tym kims co flirtował z Tobą i zapomniał o Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a święta ignoruję ten okres od jakichś 8 lat więc to mnie akurat wali jedyny pod względem religijnym to przeżywam tylko okres świąteczny pozostawia mnie obojętną ja mam nastroje niezależne od tego co cały świat obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniał o mnie:( :( :( czemu nie ma smutniejszej ikonki niż to: :( tylko ta komiczna 😭 :O ale to nieważne chuj mu w dupę i jej też i nie gadajmy o tym bo to nie jest temat o związkach (no chyba że o Waszych);) jeśli chcecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dont cry for me
skoro ma żonę to zapomniał o Tobie, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dont cry for me
juz po temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miał żony o niej prawie zapomniał nie wiem czy dla mnie bo ja jestem niczym to jest skomplikowana rzecz i nie chcę tego rozwiązywać tak jak się to rozwiązuję na kafe nie mam zamiaru się kłócić o to prosiłam żebyśmy o tym nie rozmawiali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w dupie Wasze rozgraniczenia dzieci, matki, mężowie, żony i kto ma do kogo większe prawo to ZUPEŁNIE NIE O TO CHODZI ja i tak nie jestem istotą seksualną chodziło tylko o zwykłe ludzkie potraktowanie chyba alko z wczoraj został w krwi bo nie umiem tego wysłowić:( nie chcę o tym pisać ale mi źle :( ale mi się ciężko zrobiło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dont cry for me
to ile tych facetów było w Twoim życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, a ja mogę na czarnym... ale nie wiem jak Ci pomóc, bo nie jestem za bardzo w temacie ale mi też tak jakoś nie za faajnie dzisiaj ;/ tylko ze ja nie mogę się nawet napić - a bardzo chętnie bym chciała się trochę w ten sposób wyluzować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyrafa spodziewa się żyrafiątek?:( nie wiem jak to liczyć. taki w Waszym rozumieniu, z którym mogłabym.... to tylko on chyba:( nie chcę tu dużo pisać:O o tym nie ma sensu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×