Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whedif

smutno mi :(

Polecane posty

mowisz ze masz problem z otwarciem sie na ludzi - byc moze w realu. ale tutaj - przeciez z Toba rozmawiam - calkiem sensownie :) poznaj kogos tutaj, a jak juz dobrze sie poznacie wtedy real bedzie latwiejszy, bo juz bedziesz tego kogos znala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszac "tutaj" nie chodzilo mi o kafe tylko o internet. latwiej sie poznaje ludzi przez internet bo nie ma takiego skrepowania - mozna wiecej powiedziec. to dobry sposob - wierz mi :) wyprobowany ;) i nadal nie mowie o poznaniu faceta - tylko czlowieka - przyjaciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie to nie ma sensu ja jestem kompletnie inna w realu i wirtualne moje życie jest inne tylko dzięki temu mogę się tak swobodnie komunikować na forum nie nie ja za internet podziękuję. dla mnie to nie jest to samo. wolę żywy kontakt. dla mnie to jest taka zabawa to kafe. bo w życiu to i tak tak nie wygląda. w realu w ogóle nie chciałabyś ze mną gadać. nie ma czego porównywać. poza tym internet coraz bardziej wpędza mnie w fobię społeczną bo coraz bardziej uciekam przed światem. moje pisanie na kafe jest takie chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za dziecka. ja to wszystko na moim temacie opisałam: "nie chcę iść do tego psychiatry" ale ja za dziecka byłam jeszcze kompletnie inna ja parę razy w życiu przeszłam metamorfozę więc nie ma co tego brać pod uwagę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raz mialam taki wiekszy kryzys w zyciu i poszlam - myslalam ze pojde kilka razy na jakas sesje czy cos -- ale okazalo sie ze ten jeden raz strasznie mi pomogl. W zasadzie nawet ciezko powiedziec jak to sie stalo - ale tak jakbym zrzucila z siebie taki wielki ciezar. mimo ze wiele razy o tych samych rzeczach rozmawialam z kolegami na internecie. mozesz sprobowac - ja polecam :) ale nie psychiarta tylko psycholog - to roznica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja muszę iść do psychiatry bo.. no ja w temacie to wszystko opisałam tamtym muszę leczyć nerwicę wiem że ją mam nie będę tu o tym pisała;) to jedyne co pewne moje chore reakcie.. od wielu lat. więc ja niestety potrzebuję psychiatry, jakichś leków pewnie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pisalas ze lekow nie chcesz brac, i ze u psychiatry bylas dawno. moze akurat rozmowa z psychologiem cos pomoze. sprobowac nie zaszkodzi - to ktos calkiem inny niz psychiatra. ja poprzestane na namawianiu Cie do jednej wizyty - jak Ci sie nie spodoba to nikt Ci nie kaze wiecej tam isc. pisze, ze poprzestane - przynajmniej dzisiaj - bo juz bede sie zbierac spac - kiedys trzeba ;) mam nadzieje ze chociaz troche pomoglam dotrzymujac Ci towarzystwa. trzymaj sie cieplo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie byłam u psychiatry,. tylko u psychologa w dzieciństwie może da się niefarmakologicznie ale leczyć trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dont cry for me
whedif: "ale ja nie widzę sensu żyć bez ludzi. musiałabym fobię wyleczyć. jak nie ma nikogo to jestem skazana na rodzinkę i mam lęki i myśli samobójcze. ja nie mam motywacji tak samej a jak mam wyjść do ludzi jak nie mam faceta musiałabym mieć kogoś do towarzystwa takie są realia ja jestem wrakiem człowieka" ­ no to albo się chce kogoś mieć i wychodzić do ludzi albo się nie chce mieć nikogo, albo się umie bawić albo się nie umie bawić ­ a czasami to nie należy mówić czegoś czego nie będziemy mogli zapomnieć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boję się że mnie ktoś przez te święta poczęstuje alkoholem:O a przecież sobie postanowiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie gadajcie z trolem
bo nic z tego nie wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie gadajcie z trolem
jesteś kafeteryjnym trolem i trolujesz tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cud miód i orzeszki..
" 00:04 whedif zapomniał o mnie ....... ale to nieważne ch*j mu w d**ę i jej też i nie gadajmy o tym..." ­ a to łobuz i bandyta, niech się smaży w piekle, jak on mógł Cię skrzywdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamnnnnnakotaotataa
mnie tez jest smutno. robie sobie wlasnie przerwe mala w pracach roznych i nie bede zakladac nowego topiku. tu sie dopisze -smutno mi tez. dzis wlaczylam polska tv a tam program - UWAGA!!!! - OKRASALAMIEPRZEPISY - taki program kucharski. no wiecie panstwo - jak juz sie dowiedzialam jak wylecialam z pracy - no to jeszcze tak, ze jedyne przepisy jakie istnieja to... kucharskie - a co to jest ten program. i to nawet na poziomie program i tak dalej. co to o tym sadzic? teraz tak sie z pracy wywala jak sie kogos nie... lubi? to co? no to powiedziano mi wy... i tak dalej i co bylo dalej? co to mialo byc wszystko i tyle. i bez przepisow moge powiedziec tym - nie wiem jak to towarzycho nazwac - ze bez przepisow mozna sie najesc tego co ten kucharz nagotuje a oni co tam warza w tych garach? obrzydliwe towarzystwo i to nie wiem - mam sie poczuwac do tego towarzystwa? a co ta praca jest warta? i jeszcze chce tu napisac, ze za duzo sobie wszyscy mysla i jesli cos wam sie takiego stanie, ze bedziecie wiedziec, ze bedzie ciezko to spadajcie - wszystkim tak radze i zerwijcie kontakt z wszystkimi bo po x latach sie dowiecie, ze jedyne przepisy jakie istnieja to ...kucharskie. tyle to wszystko jest warte. naprawde. nie wiem co o tym myslec. nie tylko o tym nalezaloby napisac ale na tym pozostane bo reszty nie znam. a tu prosze nawet mi pan wytlumaczyl skad sie wziela nazwa krasula. te panie ,ktore byly takie przepisowe to mam nadzieje to wiedza, a jesli z tego programu to ani zenujace nie sa. i tak bylo od poczatku tylko wtedy jeszcze niczego nie rozumialam. jak zostalam przyjeta prosze panstwa tez - bo ja sobie kpiny robie z wielkiego zakladu. no to wlasnie jest kpina. nigdzie nie ma juz czlowieka, nikogo - sama ETYKIETA i to wszystko. i to jest dobre, tak? dla kogo? i tyle :( gdzie jest moja renta????!!!! 😡😡😡😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamnnnnnakotaotataa
to raz jeszcze ja... patrze ile osob przyzna mi racje. nikt. no coz... to ja tez NIKOMU. naprawde. w koncu wale sie o rente bo to wszystko nie ma zadnego sensu. naprawde :( zeby przez 2 lata TAKIE TOWARZYCHO jak na kafe nie umialo sobie CHORYCH NA LEB ksiazek zalatwic od pospolitych PSYCHOLI jak dla mnie to po prostu normalny ZADA renty od lekarza bo to nie ma sensu. zeby to byly nie wiadomo jakie bestsellery i nie wiadomo jaka ilosc czytelnikow. panstwo sie zachowuja jakbyscie z najgorszej pipidowy byli - naprawde. ale zal po prostu nie wiem pisac takie rzeczy bo to strata czasu. ja jestem z okolicy takiej a nie innej - wielkie rzeczy na pokaz, a zycie tu jest jak w kazdej pipidowce ale panstwo? :( naprawde zal w ten ekran patrzec, a ja tylko pisze za renta zeby nie bylo ze nie zrobilam naprawde nic , zeby te rente dostac.naprawde nawet nie raczylam pisac na tym chorym na leb ANI!!! forum i tak dalej. no to tyle racze. bo co sie tyle tu produkuje. bo tyle sie dowiem od panstwa ulubienic w ulubionym panstwie i tak dalej. no a dla mnie to jest taka zenada , ze to sie opisac nie da. i naprawde jedynie ta renta przy zyciu DOSLOWNIE!!! mnie trzyma a rodzina? to sie nikt nie zastanowil bo ja ich skreslilam jako slawy swiatowe, a panstwo? i naprawde nikt nie kazal panstwu byc zadna gwiazda a czasem??? ludzie postawieni sa przed takim faktem - zostajesz gwiazda, tyle ci zostaje- niestety. no normalnie tylko glupie??? ksiazki i tyle. no i reszty nie komentuje w ogole - zachecam do zatrudnienia sie w tym ... cudzie swiata nr xyz. ale nie kazdemu taki cud odpowiada i reguly, w ktorych zycie tego cudu codzienne sie toczy i tak dalej. to wszystko co mam do napisania. nikogo nie reklamuje - po prostu stwierdzam, ze nawet w kwestii przepisow kucharskich panie z wyzszym czy nizszym racji nie mialy. i co sobie tak wszyscy pozwalali? ale tez nic nie napisze tylko moze ktos to mial skontrowac i na miejscu byc czy to sa normalni ludzie i tak dalej. i ja juz prosze panstwa ten topik zegnam - nawet go nie powitalam ale napisalam tu zeby nie bylo ze tylko przychodze topiki tu zakladac, a i tak mam wszystko gdzies. nie wszystko i tak dalej. no ale jaki odzew z 1% sensu dla mnie. no jaki? prosze cos napisac i koniec :( gdzie jest moja renta????!!!! 😡😡😡😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cud miód i orzeszki..
zapytaj listonosza, pewnie przejebał na dziwkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×