Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Weridiana GRATULUJE :-) super :-) _barbie_ nie raz słyszałam, że dziewczyna karmiła i zaszła z drugim dzieckiem bez problemu.Co do temperatury to ja już się pogubiłam, podwyższona ma być w owulację czy po? Aldonka881 to ciąża jak nic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIKA temperatura wzrasta w owulację a po spada ..... jeśli zachodzi się w ciążę to wysoka utrzymuje się do końca.....pomiar musi być w pochwie odbycie lub pod językiem rano przed wstaniem z łóżka i zawsze o tej samej porze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola8483 dziękuje :-) zaczynam działać z temperaturą od jutra :-) do tej pory polegałam tylko na testach owulacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
castagnus bierzesz jak chcesz szybko zajść zaczynasz brać w 1 dzień @ i odstawiasz pod koniec owulacji ..... ja biorę castagnus kwas foliowy i magnez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile się już starasz ? bo ja w maju urodziłam martwą córeczkę w 35 tygodniu :( i zaczęłam starania od lipca ..... ale castagbus biorę od sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola8483 dziękuje :-) jak w sierpniu się nie uda( odpukać w nie malowane) :-) to od września go zakupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola8483 Boże jak mi przykro :( aż łezka się w oku kręci :-( zobaczysz, że teraz się uda. Trzymam kciuki za nas tu wszystkie. Dla mnie to już jest 4 miesiąc.No w tym miesiącu już za późno, ale we wrześniu też zakupię castagnusa. Ziółka są dobre na wszystko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi się udać :) ..... ja mam już 3 aniołki a tak bardzo pragnę mieć dziecko tu na ziemi.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, pewnie że nam się uda :-) Mnie martwi tylko 1, mam jakos 4-5 dni przed @ plamienia. Byłam u gina i powiedziała, że taki mój urok i że tak mam. Chcę teraz iść do innego gina jeszcze to skonsultować :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weridiana
Dzieki dziewczyny :-) ale juz widze ze nie bede najlepiej znosic ciazy :-P wogole to od dnia ostatniej @ jest 2,5 miesiaca a ja jestem dosc szczupla, czy to normalne ze u mnie juz widac brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WERIDIANA powiedz mi byłaś już u ginekologa? kiedy robiłaś ostatni test? (poza tym co teraz robiłaś) bo może ty jesteś już w późniejszej ciąży!!! wiesz u niektórych kobiet na początku ciąży występują krwawienia i może ostatnia @ była jak już byłaś w ciąży...... mi brzuch było widać (tak troszkę) od 12 tyg ...... umów się szybko do gina jeśli jeszcze nie byłaś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weridiana
Nie bylam jeszcze, dopiero zadzwonie by sie zapisac. Dluzej na pewno nie jestem bo w czerwcu przed @ tez robilam test i mialam normalny obfity okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :) ... to nic umawiaj się do gina a potem zdaj relacje :) ..... ale masz fajnie jeszcze raz gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola to moj 16 dc a dzisiaj temp mialam 36,8 ale to sie chyba nie liczy bo wstalam o 9:30 i nie wstajac z lozka zaczelam mierzyc pod jezykiem a wczesniej mierzlam duzo wczesniej o 4:50 rano wiec to oszukany wynik ale sluz sie pojawil jest taki leciutko kremowy lepko ciagnacy ale dziewczyny napewno zajde w ciaz wiecie czemu Bóg dal mi dzisiaj znak :) zobaczylam kolo swojego domu bociana duzego ogromnego jak spacerowal haha wiec juz jestem pewna ze z Boza pomoca sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weridiana znam osoby, które w 3 miesiącu miały już brzuszek :-) A ja dziewczynki dziś mam mega migrenę ( pewnie ta pogoda), ledwo w pracy wysiedziałam. Karola8483 umówiłam się do gina na poniedziałek :-) skonsultuje się z jeszcze jednym lekarzem ( będę spokojniejsza) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha no bocian przesadzil cala sprawe teraz to juz mam pewnosc hah a okres powinnam dostac zalezy jaki bedzie cykl ale od 14 do 16 zobaczymy zy przyjdzie a oolnie to caly zas cos zuje w podbrzuszu co podkluwa czasem ciagnie i ogolnie bardzo slaba jestemi szybko sie mecze ale to chyba przez te upaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziorna such
Ty juz tutaj widze powtarzaja sie niki kazxda sie stara co roku i cos im nie wychodzi... heheh biedactwa :(:( a potem bedzie jaka kaszka karmic, nie chce cyca, jak zmieniac pieluch ? kafetarianki pomocy maz mnie zostawil po porodzie bo mam OBWISLE CYCUCHY :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KACZUCHY I PIELUCHY
tak mi was szkoda staraczki :( niektore staraja sie po pare lat :( a ja mialam takie szczescie :) w pierwszym miesiacy zaszlam :) dziecko zdrowe i ciaza bez zagrozen .. A wy ? musicie tyle sie starac i dalej nic :( pewnie czujecie sie beznadziejnie co? takie do niczego bo nawet w ciaze zajsc nie mozecie :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KACZUCHY I PIELUCHY Gratuluje :-) Patrz niektórym się udaje :-) ps: ale niektórych temat boli :-) hah :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po co wchodzisz na to forum i je czytasz? :-) Z jakiegoś powodu znalazłaś ten temat. I wyluzuj, bo frustracją w życiu niczego nie zdziałasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×