Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość karola8483
STARACZKA , KINGOWA, BARBIE co tam u Was? u mnie @ brak :) ale z testem twardo się wstrzymuje ..... ale żadnych objaw też nie mam tylko mam nieraz takie uczucie jak przed @ ale chwilkę i przechodzi :)..... trzymam kciuki za Wasze starania a za Ciebie KINGOWA żeby @ nie nadeszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingowa ty nadal masz szanse moze jestes w ciazy wiesz jak te testy dzialaja karola masz racje wytrzymaj jeszcz troszke z testem lepiej poczekac i pozytywny zobaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
dziś zrobiłam bthcg jutro wynik i wszystko będzie jasne.... strasznie się boję że będzie ujemne :( .... oby była to ciąża.....trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
Kochane wynik 0.100 czyli brak ciąży :( :( :( .... tylko czemu nadal brak @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jestes pewna ze taki wynik to negatyw kurcze w tej sytuacji mozna by powiedziec ze na bank jestes w ciazy skoro okresu brak ale badanie krwi jest pewne wiec o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
tak to wynik negatywny chyba że owulacja się przesunęła i zrobiłam bete za wcześnie....nic poczekam jeśli @ nie nadejdzie to zrobie jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka29
Dziewczyny jestem zalamana :( Moj facet odebral wyniki badan nasienia i sa masakryczne:( Plemniki 94% stoja w miejscu czyli znajduja sie w grupie D a pozostale to wolny progres czyli nawet nie A tylko B :(( a najlepsze w tym jest to, ze on ma juz syna, ktory urodzil mu sie gdy mial 18 lat.Teraz ma 35lat i pali nalogowo, dodatkowo piwko tez lubi. I co ja mam teraz zrobic???? Macie kobietki moze jakies pomysly? Oczywiscie rzucenie fajek to podstawa, wytrzymal dzis pol dnia bez. Ogolnie spalil mniej przez caly dzien,ale co z tego skoro do rzucenia daleka droga:( Załamka :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
STARACZKA kochanie nie załamuj się musicie znaleźć dobrego specjalistę i się go poradzić....macie takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
STARACZKA musi Wam się udać przecież są osoby z takimi problemami a jednak mają dzieci....ja mam dobrego specjalistę ale tu na śląsku dr Jacek Magnucki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowaowa
ja mam @ dostac 4 sierpnia. Cos czuje ze raczej znow sie nie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka to straszne wiesci ale ja na twoim miejscu bym caly czas probowala niech odrzuci na ile sie da fajki piwko niech zacznie uprawiac jakis sport zeby byl bardziej sprawny fizycznie i nieh nie trzya laptopa na kolanach albo wyzej jak lezy np albo siedzi i dla niego zdrowe odzywianie coz wiecej módl sie kochana i nie stresuj sie chociaz wiem ze sie nie da trzymam za was kciuki aha i obowiazkowo nogi w gorze po sexie bo plemniki ida 7 godzin aby dotrzec do celu pomoz im i ja tak ze 20 minut trzymam na twoim miejscu trzymalabym godzine naprawde i cwicz w tym czasie miesnie kegla nie wiem jak to sie pisze polykaj te plemniki do srodka przesuwaj je napinaniem miesni - j nie zartuje ja bym ta robila aby im pomoc skoro sa slabiukie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staraczka musicie udac sie z tym problemem do ginekologa,mąż dostanie witaminki i napewno wyniki się poprawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladykoniasowa
ja kupiłam już castagnus żeby uregulowac cykl bo jest strasznie rozchwiany, zobacze co z tego będzie :) i popytaj o cene bo w niektórych aptekach mi dech zaparło ;p różnica jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
ja płaciłam 15 zł.... teraz czekam na @ bo się spóznia i do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam za 17,80 ale w innych aptekach cena dobijała do 25zł. Ale jeśli działa to i tak nie jest wygórowana suma. Mam przynajmniej taką nadzieję, że się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
musi się udać :) tylko pamiętaj że jeśli bierzesz ten lek i starasz się o dzidzie to bierzesz od początku @ a jak nastąpi owulacja to musisz przerwać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
witam kobitki :) co tam u Was? u mnie @ dalej brak według nowych obliczeń to owulacja mi się sporo przesunęła i dziś jest 34dc .... bete chyba za wcześnie wykonałam .....jeśli @ nie przyjdzie to w poniedziałek zrobię jeszcze raz....a jak wsze starania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
i właśnie dostałam @...... nić od dziś castagnus i do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
witajcie, dawno mnie nie było, dużo innych spraw, no niestety tamten cykl zakończył się @ już jestem po, dziś 6 dzień kolejnego cyklu no i czekam na owu wg moich obliczeń będzie między 12-14 dniem, to jeszcze kilka dni, szkoda że nie można przyspieszyć czasu, człowiek tak czeka od owu do @ a potem znowu od @ do owu i ma nadzieje, cholera nie wiedziałąm że zaciążyć to taka sztuka, ainne wpadaja i się martwią, człowiek stara się walczy i guzik,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda planowane ciezej zrobic niz wpadke :) U nas bez zmian regularnie co 2 dni przytulanki nawet nie wsluc***e sie w swoje cialo bo to nie ma sensu ja co miesiac mam objawy ciazowe wiec ignoruje kazde uklucie czy ciagniecie najgorsze jest to ze nie wiem ile bedzie trwal moj cykl czy 25 dni czy 35 poprosu bede konsekwentnie sie starala jakbym miala miec 35 dniowy i jak nie dostane po 35 dniach okresu to zrobie test ja sie zaczelam starac juz w 4 niu cyklu zaraz po okresie i kontynuuje co 2 dni do konca 35 dnia yklu wiec jak nie zajde to bedzie baaardzo dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
wiadomo że przytuanko jest nie tylko w owu ale jak przyjdzie ochota, ja co 2 dni z moim nie będe bo chyba by miał dosyć po jednym cyklu, ale w płodne też co 2 dni, mam dość rególarne cykle i dość wyrazne objawy owulacji przede wszystkim zasadnicza różnica w śluzie, teraz po @ jest totalna susza więc czekam na zmiane, dni płodne czuje bo zaczyna robić się mokro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ,zaczynamy z mężem starania,pierwszy miesiac nieudany :(. Miesiaczki mam regularne ,a tu w tym miesiącu pełnym staran :) miesiaczka spozniala mi sie dwa tygodnie zrobilam test ,ale byl negatywny ,wyobraznia zaczeła zdzialac ,ze pewnie jestem w ciazy ,a moze dopiero dochodzi do zaplodnienia....po ponad 2 tygodniach dostałam okres:(.Dziwne jest dla mnie to ze nigdy mi sie okres nie spóźniał i tak sobie mysle ,ze moze tam cos sie we mnie dzialo ,ale sie nie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
KINGOWA uszy do góry będzie dobrze :) BARBIE dobrze że jesteś konsekwentna i co 2 dni dajesz czadu :) ja też zacznę jak tylko @ się skończy dziś zaczęłam brać CASTAGNUS ponoć baaaardzo pomaga w zajściu 2 moje koleżanki po 1 cyklu zaszły.... podałam Wam u góry link o tym leku nie wiem czy czytałyście.... GOŚĆ bardzo możliwe że coś tam się działo ale się nie udało nie robiłaś testu po dniu spodziewanej @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
witam kobietki ja też się staram, robiłam w sobote test i wyszła słaba kreska, powtórzyłam w poniedziałek i była już mocniejsza. @ nadal nie mam, podbrzusze troche mnie "ćmi" i do tego chyba cycki zaczynają boleć. Narazie jeszcze czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8483
ANIA-MA to chyba można już gratulować :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam test bo byłam bardzo ciekawa,zaraz po spodziewanej @ wyszedł negatywny i po dwuch tygodniach kiedy sie spozniala tez robilam ,w sumie to wciągu dwóch tygodni zrobilam chyba ze trzy, albo cztery testy wszystko negatywne.Dziwi mnie bardzo opoznienie ,bo zawsze miałam regularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×