Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość kingowa
sorry ta wyżej to ja zapomniałam o nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
sorry ta wyżej to ja zapomniałam o nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny kingowa wy zaraz testujecie ale wam dobrze trzymam mocno kciuki niech wkoncu ktorejs sie uda :) Mi sie wlasnie konczy okres jutro pierwszy dzien staran hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć _barbie_ :-) no do testowania to jeszcze trochę czasu zostało :-) teraz bardziej intensywne przytulanka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpień 19
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Można tu również prowadzić kalendarz ciąży. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f 32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak mierzycie temperature rano i z jakiegos powodu wstajecie w nocy i z ciekawości tez zmierzylyscie to ktora temperature uznac za wiarygodna? Ta pierwsza z nocy czy ta co zawsze o stalej porze? Jakos obudzilam sie o 3 nad ranem i z ciekawosci zmierzylam i bez wstania poszlam dalej spac i rano o stalej porze temp byla 0.3 stopnia wyzsza i nie wiem ktora zaznaczyć. Może jakis pomysl? Ja za 4-5dni testuje. Zaczynam sie stresowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieski kwiat ja bym brała tą z rana, którą mierzysz o stałej porze. No to kochana trzymam kciuki!!!!! ;-) mam nadzieję, że będą 2 krechy :-) a potem każdej z nas wyślesz fluidy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wytrzymajcie jeszcze troszke i zaraz bedzie wiadomo :) oczywiscie dwie kreseczki:) my dzisiaj 1 dzien staran :) jutro przyjda testy owulacyjne i ciazowe takze bedziemy sprawdzac ja mimo testow i tak bede kontynuowala przytulanie bo jakby zle wykazaly to znowu miesiac stracony nie wiem czemu ale strasznie wyluzowalam moze dlatego ze w tamtym miesiacu mialam wszystkie a nawet wiecej objawow ciazowych i guzik z tego wyszedl wiec teraz totalnie siw nie nastawiam ograniczylam karmienie tylko daje noca caly dzien laleczka moja sliczna wytrzymala tlumaczylam jej ze dostanie na noc po kapieli jak pojdzie spac cycusia na co ona machala glowka ze tak tak i zmienialysmy temat :) ciekawe ile z was zaciazy w tym miesiacu :) trzymam mooocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzisiaj na szkoleniu z zabiegów na ciało i lezalam na lozku a dziewczyna na mnie cwiczyla i tak się jakoś zrelaksowalan że pojawil mi się obraz jak bylam w szpitalu i pani pielegniarka wklada mi reke i wyciaga zakrwawiona i kiwa glowa ze nic z tego nie będzie i sie normalnie rozplakalam:( dobrze ze lerzalam twarza w dol to nikt nie widzial. Chyba czasami mnie to przerasta i nie dokonca doszlam do siebie:( takbym chciala te dwie kreski jeszcze raz zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) .... u mnie dziś 20dc ....staramy się co drugi dzień i wieżę że tym razem się uda :) ..... od wczoraj mam kłucia w jajnikach pulsują też i pobolewa mnie podbrzusze ..... stosuje tą Afrodyte ale już nic z niej nie kumam raz płodne raz nie więc się tym nie sugeruje bo staranka i tak co drugi dzień :) .... biorę też castagnus folik i magnez :) ..... 30 dc zrobie test i chcę zobaczyć 2 krechy bo jak nie to nie wiem ......... za Was też trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
a dlaczego bierzesz magnez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :-) niebieski kwiat wkrótce każda z nas zobaczy 2 krechy, zobaczysz karola8483 u mnie też dziś 20dc. Ja do "wykrycia" owulacji stosuje testy owulacyjne, ale też nic z nich nie kumam. Kupiłam je za grosze z allegro i chyba nie działają. Co drugi wychodzi mi z błędem. Podobnie jak Ty czuję kłucia w jajnikach. Dziś to przechodzą same siebie :-) Ale się nimi nie sugeruję, bo co miesiąc mnie pobolewają. W poniedziałek idę na badanie progesteronu, aby wyeliminować krwawienia przed @. Jeśli są one oczywiście spowodowane w jakiś sposób niskim progesteronem. kingowa Ty pierwsza z nas testujesz więc trzymam kciuki z całej siły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIKA ale przy zajściu w ciąże to niski progesteron jest wskazany .... castagnus go obniża i dzięki temu jest łatwiej zajść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
no tak zrobie test pojutrze, jednak powiem wam że nie czuje żadnych objawów nawet piersi nie bolą a często przed okresem troche bolały, ten ból około lewego jajnika przeszedł, jedyne co to jestem senna szczególnie wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
około owulacji tak, ale potem powinien rosnąć aby w razie ciąży ją utrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
nie sorry ja też mówiłam o progesteronie, prolaktyna nie jest dobra dla ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola no mieszać to się już nam wszystko ma prawo :-) Dziękuje Ci za kolejną podpowiedź odnośnie castagnusa, że najlepiej go połączyć z magnezem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no tak :) Boże dziewczyny jak ja bym chciała być już w ciąży .....albo lepiej wolałabym już być po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingowa dokładnie :-) prolaktyna im mniejsza tym lepiej, a progesteron badany tydzień po owulacji powinien być wysoki. Za niski może powodować plamienia przed @, dlatego chcę go zbadać, bo plamienia mam od x czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
kasika sorry że pytam nie musisz odpowiadać jeżeli nie chcesz, a moje niedyskretne pytanie jest co było powodem śmierci twojej córeczki w 35 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingowa ale to pytanie do Karoli :-( mi się jeszcze nie udało ani razu zajść w ciąże A karola ja mam 17 dc, to podobnie będziemy testować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
no tak pomyliłam was dziewczyny, 17 dzień to jeszcze troche ci zostało do @, czekanie jest najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze troszkę tak :-) ale chyba 1 miesiąc mam jakieś takie pozytywne nastawienie i nie szukam w sobie żadnych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINGOWA moja córeczka zmarła z winy lekarza :( przez zawał łożyska .... lekarz nie zauważył żylaków na łożysku i nie zwrócił uwagi że Niunia miała 600 gr nie dowagi (spowodowanej też tymi żylakami) a żylaki się wzięły z jakiejś choroby zakrzepowej mojej (robiłam różne badania takie jak aps czynnik leiden i gen protrombiny po śmierci małej ale wszystkie ujemne) morał jest taki mój były lekarz powinien mi przepisać heparynę w trakcie ciąży a jeśli nie to wystarczyło ją wyciągnąć w 34 tyg i by normalnie żyła bo była zdrowa a tak to się udusiła skrzepem krwi co spowodował zawał łożyska :( ..... w kolejnej ciąży będę musiała brać heparynę w brzuch i acard...i będzie wszystko dobrze .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×