Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość kingowa
ania_ma to gratuluje, wszystko jasne, mam nadzieje że wkrótce dołącze do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weridiana
Czesc kobietki :-) jestem tu nowa i mam nadzieje ze moge dolaczyc ;-) my sie staramy juz rok czasu, po prostu czasem juz mi sie plakac chce. Teraz zyje nadzieja ze sie udalo, ostatnia @ mialam 18 czerwca, caly lipiec nic, a nie czuje wogole by miala przyjsc :-) dzis rano obudzily mnie mdlosci, rzeczy ktore uwielbialam tak mnie odpychaja ze szok. Dzis przed praca pedze po tescik, oby to byl ten czas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WERIDIANA życzę z całego serca 2 kreseczek :) .... witam w naszym gronie i czekamy na wieści :) dobre wieści oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weridiana
Jejku jak sie stresuje masakra :-P moj z reszta tez przezywa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weridiana
No i test zrobie moze jutro bo mi samochod nawalil :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Przeczytałam cały Wasz wątek. Też należę do staraczek. U mnie trwa to 4 miesiące. @ teraz powinnam dostać 5.08. Od 3 dni mam mega mdłości, piersi nie bolą, więc zrobiłam dziś teścik i wyszła ta 1 znienawidzona krecha. Mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIKA83 witaj w naszym gronie :) ..... test mógł wyjść negatywny bo to za wcześnie kochana ;) poczekaj tydzień i zobaczysz 2 kreski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kasika witaj weridiana :) Mam nadzieje ze u was to juz ciaza :) Ja wlasnie po przytulankach leze z nogami w gorze hihi a maz spi jak susel hah ale mam dziewczyny straszny problem bo moje cykle sa rozne ostatnio 26, 34, i 25 dni i jak ja mam sie domyslec jaki bedzie ten cykl? Chce sie starac co 2 dni ale dzisiaj wyczytalam ze przed okresem bron Boze nie wolno sie kochac bo jak sie udalo to zaplodnione jajo mozna poronic bo sperma wywoluje skurcze a skad mam eiedziec jak dlugi bedzie cykl to dlugo co 2 dni musze sie starac jak tylko np 26 dniowy to dzisiaj jest 12 dzien cyklu i co ja mam poczac co robic pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka29
Witajcie Kobietki! Regularnie tu zaglądam, ale chwilowo nie mam czasu, bo rodzinka mnie odwiedziła. Trzymam kciuki za owocne staranka Wasze jak i swoje :) Póki co pracuję nad mężem, aby wyniki jego nasienia choć trochę się poprawiły. Gdybyście znały jakieś sposoby na wzmocnienie plemników oraz ich dodatkową produkcję będę wdzięczna :) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARBIE nie słyszałam o takim czymś że przed @ nie wolno ..... według mnie to jakiś mit.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weridiana
Hej dziewczynki:-) wreszcie moglam sie wyspac :-P ale tak mi nie dobrze ze szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbie ja podobnie jak karola8483 nie słyszałam o takim czymś, że przed @ nie można się przytulać.ja_i_ja ma rację, kup testy owulacyjne. Weridiana poranne mdłości oznaczają jedno :-) Ja właśnie porannych nie mam wogóle, wczoraj w pracy około 13 mnie złapały, musiałam wyjść przed budynek, bo przy biurku nie mogłam wysiedzieć i wieczorem ok. 22.Poza tym wszystko ok. Nie chce mi się trochę wierzyć, że się udało bo te mdłości troszkę chyba za wcześnie. Staraczka29 trzymam kciuki za wzmocnienie plemników!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weridiana
Jejku juz sie nie moge doczekac jak zrobie tescik :-) ostatnia @ w koncu mialam w polowie czerwca wiec mam nadzieje ze zobacze moje dwie upragnione kreseczki :-) powiem wam ze ja gdzies juz slyszlam o tym ze nie powinno sie przytulac przed @ bo sperma moze wywolac wczesne poronienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, jak tam teścik? :-) A do mnie właśnie przyszła @ :-( widocznie te mdłości to może od żołądka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weridiana
Nadal nie zrobiony :'( wczoraj myslalam ze dostalam @ bo mialam zabarwiony rozowawo sluz ktory u mnie jest pierwszym dniem ale to bylo tylko chwile a pozniej cisza i do tej pory nic. Postaram sie dzis.jakims cudem do apteki podjechac bo musze wiedziec czy sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy niska temperatura = brak owulacji ? Mowie o temp 36,4 to jest jakas masakra w 1 ciazy po owulacji mialam 37 albo 36,9 i tak juz zostalo dlatego wiedzialamm ze okresu sie dostane zreszta wszystko mialam ksiazkowe a teraz to jest jakas zalamka oczywiscie wszystkie objawy ciazowe mam jakk co miesiac hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jetem zalamana dzwonilam do ginekologa i po pierwsze powinnam miec wyzsza temperarure bo to oznacza ze moze nie bylo owulacji po drugie powinnam przetac karmic piersia kategorycznie a to nie wchodzi w ogole w gre kurcze ja sie zalamie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie a teraz jeszcze ciagnacy sie sluz wykrylam i to nie malo wczoraj sucho a dzisiaj plodny cagnacy sie sluz z domieszka juz takiego nie plodnego grudkowatego ale tego nie plodnego jest malutko dziewczyny szczerze co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARBIE wygląda mi to na cykl bezowulacyjny ....kurcze nie wiedziałam że karmisz piersią to może Ci sporo utrudnić zajście :( ..... Niby są dziewczyny karmiące ci zachodzą ale jest ich mało przeważnie karmiąc jest się bardzo mało płodnym.... Nie wiem musisz obgadać to z ginekologiem..... Ja dziś zaczynam starania od pierwszego dnia @ biorę castagnus mam nadzieję że pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka881
witam czytam te wszystkie fora i mam coraz wieksze watpliwosci. 5.07 miałam ostatnią miesiączkę, prawdopodobnie w dni płodne dochodziło do zblizenia. pisze prawdopodobnie gdyż mam niezbyt regularne cykle (25,26,27,28 dni - różnie) 29.07.2013 zrobiłam test ciążowy - wyszedł negatywny 1.08.2013 zrobiłam kolejny 2 kreski z czego jedna słaba 2.08.2012 kolejny test też 2 kreski druga porównywalna do poprzedniej dziś zrobiłam kolejny test 2 ciemne kreski Bolą mnie piersi, troche również urosły i są takie twarde, nabrzmiałe. Mam również bóle brzucha co jakiś czas, kłucia ciągnięcia. Dzisiaj byłam na betaHcg wynik dopiero jutro i jutro tez mam wizyte u lekarza. Jak myślicie czy to ciąża i czy nie za wczesnie na wizyte u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALDONKA no skoro testy wyszły pozytywne to pewnie że to ciąża? bo niby co ? jutro beta Ci wykaże w którym tyg jesteś ale będzie to 3 tyd na moje oko.... do gina za wcześnie bo nic nie zobaczy .....dzidzie i serduszko będziesz mogła zobaczyć w 6-7 tyg..... Ale idź do lekarza bo Cię przebada i sprawdzi czy wszystko ok!!! moje gratulacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weridiana
Udalo sie!!! Jejku dziewczyny godzine temu zrobilam test, dwie.wieeelkie, grube krechy. Masakra, ciesze sie jak dziecko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gratulacje :) super :) U mnie dno wyobrazcie sobie ze nie mam w ogole sluzu zero sucho jak nie wiem i co o tym myslicie nie ma szans abym byla w ciazy prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×