Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość kingowa
no 10 dni po owu to pewnie jeszcze nic nie zobaczysz a jaki robisz ten czulszy? ja jutro=pojutrze mam termin@ więc dobry czas, z porannego nie zrobie bo test kupie dopiero po południu, a masz jakieś objawy? u mnie w sumie chyba zero więc nie jestem zbyt podniecona, no chyba że w nocy lub jutro dostane @ to będzie wszystko wiadomo bez testu, dlatego też nie kupowałm wcześniej bo ten cykl taki bezobjawowy jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To samo co zawsze na d*phastonie, bole jajników, piersi i tam w dole takie mdle jak na okres. Ale to wszystko raczej wina lekow. Od trzevh cykli czuje sie w ciazy na nich. Nawet zawroty glowy mam. Tylko ta dziwna krew wv8d po owulacji jednorazowo a poprzednio tak implantacje mialam. Ja nie wiem kiedy okres bo to pierwszy cykl po poronieniu i mi sie owulacja przesunela bardzo. Test jest 25mlu. Mam 15 paskow na dwa cykle bo potem termin traca wiec musze je i tak zuzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam angele osie :) kingowa niebieski kwiat wy zaraz testujecie ale wam dobrze my dzisiaj staranka wlasnie leze i trzymam w sobie zolnierzy hihi a zrobilam test owulacyjny przed i nie mam jeszcze owulacji nie wiem czy nastepny robic jutro czy pojutrze bo dzisiaj jest dopiero 6 dzien cyklu hyba zrobie za 2 dni nastepny :) Kurcze oby ten sierpien dla nas wszystkich okazal sie owocny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość argela
Dziewczyny trzymam za was kciuki. U mnie niestety w tym mesiacu nic ale caly czas powtarzam sobie ze trzeba myslec pozytywnie. Oby w nastepnym miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge przestac plakac normalnie nie wierze.......zrobilam ten tanszy i taki straszny cien widzialam i mowie do siebie wmawiam sobie ze widze kreske druga ale tak wstalam czujac sie na ciaze tak wewnetrznie czulam i zrobilam z drugiego moczu first response i mam druga kreske!! blada ale jest i nie musze sie doszukiwac .... jesuuu nie moge przestac plakac ze szczescia. tak chcialam byc w tej ciazy...trzymam za was kciuki z calego serca zeby Wam wyszlo a za siebie bede sie modlila zeby nie powtorzyla sie sytuacja z poprzedniego poronienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieski kwiat GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!! Boże jak się ciesze :-) TY płaczesz, a mi się też łezka w oku zakręciła :-) cieszę się bardzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie moge przestac plakac :)) mam nadzieje ze wszystko sie uda. nie pisalam ale mam bardzo chora ciocie na raka, ja i moja rodzina tak bardzo to przezywamy ze dobre wiesci naprawde dadza mala iskierke szczescia. oby te trzy miesiace pomyslnie sie zakonczyly i bede mogla im powiedziec. jestem z Wami i czekam na kolejne dobre wiesci!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieski gratulacjeeeee :) :) ) :). Rewelacja ty pociagniesz za soba wszystkie i zajdziemy hihi super bardzo sie ciesze ja wiedzialam ze to implantacyjne mialam to samo bylam pewna ze jetes w ciazy super brawo udalo sie wkoncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje My zaczynamy kolejne staranka. Nowy cykl, nowe nadzieje! 3majmy za siebie kciuki, Staraczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niebieski kwiat" - koniecznie pisz, co u ciebie i jak się rozwijasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Położna Angelika
http://moje-ankiety.pl/respond-51280.html proszę o wypełnienie ankiety wszystkie mamy, które urodziły dziecko w latach 2011-2013 badam autonomię kobiet ciężarnych i rodzących... Proszę o pomoc w badaniach i dziękuję za każdą ankietę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość argela
Niebieski kwiat - gratuluje i trzymam kciuki za pomyslne rozwiazanie. Obysmy my wszystkie juz niedlugo plakaly ze szczesca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEBIESKI KWIAT superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr tak bardzo się cieszę tak bardzo :) :) :) :) :) ..... powiedz mi który to dc że robiłaś test? bo u mnie 23 dc i oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam test ale niestety 1 kreska :( ale zdaje sobie sprawę że to za wcześnie ..... dziś mam urodziny i chciałam dostać 2 kreseczki na prezent ale cóż ..... jeszcze raz gratulacje kochana.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byl 20 dzien cyklu. test owulacyjny pozytywny mialam w 9dc a temp poszla w gore 10dc czyli test robiony 10 dni po owulacji. poprzednim razem mialam cieniutka kreske 11dni po owulacji. ale moja faza lutealna jest bardzo krótka od 4 do 7-9 dni bez d*phastonu wiec w 10 dniu po owulacji powinno mi juz wychodzic. mysle ze u Ciebie to nic straconego chyba ze jestes pewna owulacji. Trzymam kciuki!!!! acha dodam mialam prawie sucho, tylko troszke sluzu i raz czy dwa taki zlepiony ciagnacy sie wylecial i twarda szyjke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieski kwiat, gratuluje :) trzymaj się mocno i biegiem do lekarza :) ja zaczynam kolejne starania po okresie i mam nadzieje, że również pojdzie mi szybko :) Pozdrawiam i trzymam kciuki za kolejne testujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola8483 Wszystkiego Najlepszego :-) niebieski kwiat no to szybciutko Ci wyszło, ja mam dziś 20dc i o teściku nawet nie myślę :-). super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIKA dziękuje :) .... ja już sama nie wiem kiedy miałam owulke ale nie wcześniej niż 16 17 jak nie później ....więc z tym testem to u mnie stanowczo za wcześnie no ale ja jestem w gorącej wodzie kąpana ..... my z mężem dalej się staramy aż do 30 dnia bo nigdy nic nie wiadomo różnie to bywa.... mam nadzieje że nam wszystkim się w tym miesiącu uda!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie mi jaka powinna być szyjka jeśli doszło do zapłodnienia? bo ja się na tym nie znam ale teraz sobie sprawdziłam i jest wysoko i w odczuciu jak wargi taka jak by rozpulchniona i przyjemna w dotyku no i mam tam wysoko bardzo mokro....sorry za takie szczegółowe opisywanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
cześć dziewczyny, niebieski kwiat gratulacje, jakie masz objawy mów kobieto, ja dziś-jutro mam termin@ kupiłam test dziś po pracy i jest w szufladzie, jak dziś nie dostane @ to zrobie jutro rano z porannego, strasznie mnie korci żeby zrobić test już teraz ale po południu może nie wyjść wiarygody tym bardziej że piłam dziś dużo kawy, jak myślicie, chociaż u ciebie niebieski kwiat wyszło bardzo wcześnie a jaki robiłaś?ja mamo czułości 25 a twój jaki był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
no ale na @ też mi się za bardzo nie zanosi, bo piersi nie bolą i troche inny śluz jak przed @ zawsze mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec tak szyjke mam taka wieksz i twarda ale jakby z jakas blona czy czyms dziwnym.zawszs ciezko mi szyjke badac bo po porodzie to ona jaka dziwna jest. Po d*phastonie mam mdlosci i kreci mu sie w glowie ale to raczej wina leku i jesc mi sie nie chce. W tym miesiacu nie mialam zlosci przed okresem ale znow strasznie emocjonalna jestem od dwoch dni i placze co jakis czas. Sluz bialy ale malo ale tez sucho nie jest. Brzuch boli jak na okres ale tak bardziej mdli. Jajniki mnie kuly ale przestaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa zapomnialam piersi mnie bola i ciągną. Powtorze test za dwa dni dla pewnosci chociaz tyle testow wykonalam przez ostatnie 8mcy i zaden mnie nie oszukal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
to pewnie u mnie nic nie będzie bo mnie piersi nie bolą, a szyjki nie moge dosięgnąć i nie lubie za bardzo tam grzebać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość argela
wszystkiego naj karola, przede wszystkim spelnienia tego wlasnie marzenia!!! a ja mam takie pytanie. Przeczytalam gdzies na jakims forum ze warto brac olej z wiesiolka, czy ktoras moze mi cos na ten temat wiecej powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingowa dopoki nie zribisz testu z rana nie mozesz miec pewnosci. Mysle ze kazdy czuje inaczej. Dziewczyny mają dużo sluzu a ja mam malo. Myske ze jazdy ma różnie:) trzymam kciuki !! Test 25mlu. Ten moj wychodzi ok 10dni po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
argela olej z wiesiołka poprawia śluz i jest go więcej szczególnie około owu, ale bierze się go tylko do owu bo potem w razie ciąży już nie jest za bardzo wskazany, ok czyli jednak jak nie dostane dziś @ to zrobie sobie ten mój test jutro z porannego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×