Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość argela
dzieki Kingowa. W sumie to to samo przeczytalam na innym forum. Od dzisiaj zamierzam to brac wiec zobaczymy jak pojdzie. Oby pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
ja kiedyś brałam przez kilka mies może 3 miechy i było widać poprawe, więcej śluzu alle potem przestałąm bo w sumie ze śluzem nie mam problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość argela
no ja mam czasem problem z odnalezieniem sluzu :) zastanawiam sie tez nad castagnusem ale tak sie troche obawiam brac lekarstwa bez konsultacji z lekarzem. Na poczatku wrzesnia ide na wizyte wiec moze wtedy zapytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
jejku dziewczyny ten test sobie tak leży ale mnie kusi żeby zrobić już teraz, jak go nie było to nie myślałam a teraz już nie moge wytrzymać do jutra, a przecież w każdej chwili moge dostrać @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
ok musze wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszlam i kupilam sama test w drodze z pracy i wlasnie zrobilam 20mlu i mam slaba kreske wiec test 25mlu napewno sie nie mylil. ale Kingowa czekaj do rana bo 25mlu wieczorkiem to moze jednak nie wyjsc. Mdli mnie caly czas w brzuszku ale temp sie trzyma i test potwierdzony. moge spac spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEBIESKI KWIAT bardzo się cieszę :) .... w końcu Wam się udało :) .... ja mam taką nadzieje że i ja zobaczę te 2 kreseczki za pare dni :) ..... ja zrobię test za tydzień..... u mnie owulacja była albo 16-17 albo 20-21 tak mi się bynajmniej wydaje ......pamiętam że 20 miałam straszne kłucie jajników i tak dziwnie się czułam nie wiem czy to była owulacja czy może zagnieżdżanie (oby) ...... :) trzymajcie za mnie kciuki kochane kobitki ja po śmierci mojej córeczki o niczym innym nie maże tylko o kolejnym dziecku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam za Was kciuki!! Ja bardzo wierze ze Bog nade mna czuwa wiec jak bede z Nim rozmawisla to wspomne Mu o Was :)) mi wiara strasznie pomaga w takich momentach. Czekam z na pozytywne wyniki od Was :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
dziewczyny nie wytrzymałam i nasikałam na test...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
no jak już test pod ręką to same wiecie jak jest, tym bardziej że w sumie dziś już jest termin @ a niebieskiemu kwiatowi wyszło 10 dni po owu, więc ja nie mogłam czekać do jutra, nie wytrzymałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
i pomimo ewidentnego braku objawów mam 2 kreski jak nic, jestem cała w skowronkach, druga kreska jest jaśniejsza jednak jest wyrazna i wyszła mi w ciągu 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
szczęśliwy topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
niebieski kwiat to ciesze się że będe miałą koleżanke do rozmów bo w sumie idziemy łeb w łeb ja mam dziś 14 dzień od owulacji, jednak nie czuje w sobie za bardzo objawów, może zmęczenie i takie wrażenia jakby tempka była wyższa szczególnie wieczorem, jednak piersi mnie nie bolą za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
dziewczyny topik jest jakiś szczśliwy, mam nadzieje że w przyszłym tyg już będzie więcej pozytywnych testów, jestem taka szczęśliwa, tym bardziej że za bardzo nie liczyłam w tym cyklu bo nie było objawów ciążowych, druga kreska nie jest taka ciemna jak kontrola jednak jest wyrazna i różowa, jak bym umiała to bym wstawiła zdjęcie ale kompletnie nie potrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINGOWA ale super wieści masakra ale czad :) :) :) ..... ja też chcę też :) ale muszę jeszcze poczekać...... Mam do Was pytanko macie takie uczucie delikatnego promieniowania w dole kręgosłupa ? i mam też takie dziwne odczucie pieczenia piersi od pach po sutki ale tylko w środku jak dotknę to nie bolą.... mnie zaczęły boleć sutki jak byłam w ciąży z Nastką tak dopiero po terminie @ .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
no właśnie czasami tak mnie jakby pieką pers ale momętami nie cały czas, a jeżeli chodzi o brzuch to pobolewa mnie od tyłu bardziej w lewą stronęi też nie cały czas np teraz mnie troche pobolewa ból podobny do tego przy owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINGOWA sprawdź czy pochwa ci zciemniała? bo mi się wydaje że troszeczkę tak w środku nie ale jak odchyle wargi to zaczynają ciemnieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola mbie ciagna a brzuch boli tak muli hakbym miala dostac @ plecki mnie bola ale mialam wypadek samochodowy w kwietniu jakos i mam fizjoterapie na plecy....ten rok mialam taki przykry ale chyba juz tylko bedzie dobrze:)) Kingowa tez sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
ja w ogóle cała czuje się taka cieplejsza jakbym miała stan podgorączkowy, wiesz ja ci nic nie powiem o zaciemnieniu bo nie zaglądałam tam wcześniej i nie umiem porównać więc nie zauważe różnicy, dziewczyny topik jest szczęśliwy zobaczycie że w przyszłym tygodniu dojdą kolejne pozytywne testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika jesli to bedzie progesteron i dostaniesz d*phaston to daj znac:)) powiem Ci jak ja z nim mam. Podobno hormony najlatwiej wyleczyc. Ja tez badam w pon progesteron zeby zobaczyc czy dawki nie zwiekszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
niebieski kwiat a ty bieresz d*phaston 2x1 od owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieski kwiat, dam znać :-) jak wyjdzie mi niski progesteron to rejestruje się od razu do gina, specjalisty od problemów z zajściem w ciąże. Znajduje się taki u mnie w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×