Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Ja tez mam niskie temp zawsze. Linie mam na 36.3. Rano 36.6 lub 36.7 a wieczorem 37.2. Tez nie chce mi sie jesc wcale. I bety chyba nie zrobie bo tylko sie bede denerwowala. Ale pojde na wizyte kolo czwartku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to dokładnie z tą temką to nie wiem bo nie mierze cały czas.... ale na początku cyklu po @ miałam 36.2 rano a wieczorem 36.4 36.6 , więc chyba jest dobrze teraz :) .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola8483 no to wszystko wskazuje, że się udało :-) suuuuper :-) niebieski kwiat idziesz jutro badać progesteron? ja się wybieram, jak będę miała wyniki to dam znać. I tu mam prośbę, pomożesz mi je zinterpretować? :-) Dziewczynki mi np teraz wychodzi 37,9, nigdy nie porównywałam temperatury rano i wieczorem, nie wiedziałam że są aż takie różnice w ciągu dnia. Rano miałam 36,6. Szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika tak ide jutro :) i przespie sie i przemysle ta bete;) musze tylko sprawdzic czy musze byc na czczo.ja wyniki dopiero sroda czwartek będę miała bo w Irlandii tak sie dlugo czeka prywatnie :( ale mam pierwsze wyniki to chociaz powiem Ci czy niski jest czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja testuje jutro ale na bank nic nie wyjdzie bo to będzie mój 26 dc a ja miałam owulkę miedzy 18a20 ..... ale oczywiście ciekawość mnie zżera i będę robiła testy do skutku .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja KASIKA też tak będę powtarzać bo jutro będzie na bank klops.... a ciebie bolą piersi? masz jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie narazie dwie zmiany zachodza w tym cyklu (w odroznieniu od innych) brak plamienia i bol jajnikow.Normalnie juz plamienia powinny sie pojawic a jajniki zaczely bolec na owulacje i tak zostalo.Codzien kluja.A reszta bez zmian.W tym miesiacu jakos nie nastawiam sie na 2 kreski,sama nie wiem czemu:-) przepraszam za brak polskich liter (pisze z tel.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola piersi mnie nie bola wogole jedyne co czuje to tak jak napisalam klucie jajnikow, szczegolnie lewego.smieje sie ze ide jutro badac progesteron ze wzgledu na plamienia a tu plamien brak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIKA trzymam kciuki :) oby i nam się udało ..... mnie piersi też nie bolą tylko nie raz czuje jakby piekły od środka i jajniki mi też pulsują ale nie zawsze... dziś miałam też delikatny skurcz macicy.....nie raz czuje się jak na @.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Karola :-) Wszystkim nam się w końcu uda :-) Właśnie bo tak naprawdę objawy ciążowe bardzo przypominają objawy @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingowa
moja szyjka twarda, zamknięta lekko spulchniona jednak nie jest aż tak wysoko jak w owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! U mnie 9 dc i 4 dzień starań :) Niestety złapałam jakiegoś mrocznego przyjaciela - doła... Niemalże każda koleżanka w ciąży, wszyscy pytają kiedy u nas będą biegały maluchy, a ja nie mam już siły tłumaczyć, że nie mam na to wpływu - chyba zrobię, jak jedna moja sąsiadka. Na pytanie, kiedy będzie mieć dziecko - odpowiadała: "Nie mogę mieć dzieci" - usta szybko się zamykały a pytania szybko zamieniły się na "Co u was słychać?". Może to jakieś rozwiązanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melula haha to super rozwiazanie :) U mnie to 10 dc wiec podobnie jak u ciebie wczoraj byly stranka testy owulacyjne jeszcze owulacji nie wykazaly ja mam cykle 25 dniowe wiec owulacje powinnam miec jutro no zobaczymy ja sie boje ze mam cykle bezowulacyjne przez karmienie piersia temperarure mam strasznie niska dzisiaj np mierzona o tej samej porze 36.40 w tym cyklu patrze tylko na testy i temperature nie zwracam uwagi na inne objawy bo miesiac temu mialam wszytkie ciazowe i co guzik :) Trzymam za was kxiuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola mnie caly czas bola piersi. spac nie moglam dzisiaj bo mdlilo mnie w nocy i czuje sie tak jakby mnie choroba jakas brala.. zimno mi jak nie wiem co. pojechalam na to pobranie krwi i zrobilam te beta hcg wyniki ok sroda-czwartek. Czekam na wszystkie testujace i mam nadzieje ze wszystkim sie pieknie uda:)) zawsze jest ciezko jak sie czlowiek dlugo stara a nie wychodzi mysle ze wtedy najlepiej pwiedziec ze nie czas dla was na dziecko i koniec a jak ktos bedzie drazyl to powiedz ze nie mozesz miec dzieci ;) skonczy sie temat ja nie wiem ale mam naprawde wielkie przekonanie ze akupunktura mi niesamowicie pomogla zajsc, w poprzedniej ciazy ktora donosilam tez robilam. to byly moje pierwsze dwa miesiace z akupunktura. robilam sesje w owulacje i ok 5 dni po w celu zagniezdzenia. noi oczywiscie wiara ze Bog mi pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbie, ja mam cykle 33-36 dniowe, więc u mnie do odwulacji jeszcze trochę czasu... Niestety, mam podejrzenia, że niektóre cykle mam bezowulacyjne (tak wynika z obserwacji wykresów- potwierdzonej przez ginekologa, na pół roku 3 cykle prawdopodobnie bezowulacyjne). Zaopatrzyłam się w lepszy termometr, dogłębnie się obserwuję i działamy! Mój ostatni test owu wykazał, że miałam ją w 16-17 dc. Zobaczymy, jak będzie taraz - jestem troszkę zdołowana, ale i jednocześnie ciągle mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zrobiłam test ale oczywiście 1 kreska :( .... nic następny zrobię pod koniec tygodnia wtedy będzie 11 dni po owulacji :) ..... z objaw to wydaje mi się że mam zasinioną pochwę piersi zaczynają mnie troszkę pobolewać.... nic zobaczymy trzymajcie kciuki kochane kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieski kwiat - to, że kobieta karmi piersią nie oznacza, że nie zajdzie w ciążę, wszystko zależy od kilku ściśle określonych warunków... duże prawdopodobieństwo jest do 6 miesiący po porodzie, później to już bardziej skomplikowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"duże prawdopodobieństwo" nie zajścia w ciążę - jeśli natomiast jest menstruacja to w normalnych warunkach jest i owulacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melula no niestety ludzie już tacy są. U mnie jest tak samo, non stop kiedy dziecko, kiedy dziecko.... Jak takie papugi. karola8483 spokojnie, troszkę za wcześnie teścik robiłaś więc stad ta 1 krecha. niebieski kwiat widzę pomału zaczynają się mdłości :-)? A ja byłam dziś na badaniu progesteronu, jutro wyniki, zobaczymy co wyjdzie. Mam nadzieję, że wszystko ok. Z 2 strony jak nie będą dobre to będę wiedziała co jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zjadlam kanapkę z czosnkiem, wypiłam sok z cebuli, jak po tym mi nie przejdzie to ja nie wiem. Jakues pomysły na domowe leczenie?;) Karola jakiej czulosci test mialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieski kwiat, zapomniałaś o mleko u miodem :) herbatce z imbirem lub cytryną, dobre są też soki z czarnej porzeczki :) Do nosa roztwór soli morskiej (aby nawilżyć śluzówkę), na katar maść majerankowa pod nosek. A jak cię mocno przyciśnie to tylko paracetamol... Oby jednak nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEBIESKI KWIAT niby 10mlu ale to są testy z allegro i sama nie wiem czy dobre.... muszę kupić normalne w aptece....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×