Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karoten bella

DLA NOWYCH STARACZEK 2013

Polecane posty

Gość aanula81
kasika super;) cieszę się bardzo że wszystko ok. u mnie tez dobrze dziś byłam na monitoringu po podaniu pregnylu już myślałam że nic z tego nie będzie bo mnie cały czas jajnik boli a tu niespodzianka pęcherzyk pękł :) więc jest szansa na testowanie 6 grudnia. A druga dobra wiadomość to wyniki cytologii wyszła idealnie a ja się tak strasznie bałam.... bo oczywiście naczytałam się na dr googl różnych dziwności które u siebie widziałam;) Jest dobrze a będzie super Kasika zobaczysz będziemy mieć prezent pod choinkę w postac***ozytywnego testu. Reszcie dziewczyn też życzę fasoleczki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ciesze sie ze takie dobre wiadomosci ostatnio tu widze :) mnie zaczynaja doskwierac objawy ciazowe :P nudnosci szczegolnie jak siedze w domu, jak pracuje to wcale tego nieodczuwam, i odrzuca mnie od zapachu smazonej ryby :) pozatym wzdeta jak balonik:) i non stop slinotok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan87
Witaj Lenka mnie też nudności męczyły aż prawie do 4 miesiąca ale ja też wymiotowałam,prawie nic nie mogłam jeść i szpital zaliczyłam przez to a potem to już jak ręką odjął tylko nic ciepłego nie mogłam bo odrzucało mnie ale i tak urodziłam dzidzie prawie 4 kilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cisza:( Co u Was dziewczyny??? Ja zaczynam własnie nowe-kolejne staranka bo ovu sie zbliza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
Czesc mimi ja spokojnie czekam na 6 grudnia zeby zrobic test. W sumie juz we wtorek moge testowac ale zdecydowalam ze poczekam do 6 wynik bedzie bardziej wiarygodny tym bardziej ze ja mialam podany pregnyl a to wlasnie hormon hcg. Od ovu boli mnie jajnik jakby byl napuchniety temp 36,9 przez 3 ostatnie dni mialam bole jak na okres ale takie chwilowe skurcze. Zobaczymy co z tego bedzie dzis jest 10 dzien po owulacji. Jak teraz sie nie uda to robie sobie przerwe dwa cykle. Jeszcze nadzieji nie trace ze tym razem bede sie cieszyla z wyniku testu. Dziewczyny a co u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
hej:) mam takie pytanko czy testujecie po terminie spodziewanego okresu? bo ja w sumie jutro przepada termin a ja już bym chciała test zrobic poczekam do jutra:)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aanula to razem testujemy :-) Obyśmy miały prezenty na mikołajki :-) Fasolka ja testuje w dniu @ zawsze. Jutro spokojnie testuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
dzięki za odp:) to z rana testuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annula to trzymam kicuki zeby mikolaj przyniosl c***ozytywny tescik. fasolka i jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
mimi1986 no wczoraj test zrobiłam z rana i wyszła mi druga kreseczka ale bladsza testowa:) więc lepiej jeszcze badanie krwi zrobic :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
kasika8303 bladziutka jest :) ale 2 kreseczki się pojawiły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
fasolka gratuluje to na pewno ciąża:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka Gratuluję:) kreseczka to kesecza. Teraz byle do przodu:) Ja dzisiaj na usg dowiedzialam sie ze będę miała chlopaka:) juz jednego mam wiec przyzwyczajam sie do tego ze będę mama chlopcow bo trzeciego nie panuje;) dzidzia póki co jest zdrowitKa:))) Czekam z niecierpliwością na wadze dwie kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka ale super!!!! gratulacje! Niebieski kwiat, gratuluje synusia!!! Kasika,anula, trzymam kciuki za wasze testowanko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
będę raportować na bieżąco :) a jak myślicie dziewczyny wybrać się na badania krwi? i jak się je potem interpretuje? bo myślałam raczej że do lekarza to dopiero po nowym roku bym się wybrała a chce mieć pewnosc 100%:;) no mam nadzieje że teraz bedzie wszystko wpożądku:) gratuluje synusia . I życze żeby wszystkie miałyście prezęcik na gwiazdkę w postaci 2 kresek testowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
Fasolka ja na twoim miejscu zrobilabym badanie krwi i te podstawowe i beta hcg po wynikach bety bedziesz wiedzila ktory to tydzien takie badanie warto powtorzyc po 48 godzinach zeby sprawdzic czy beta prawidlowo przyrasta. W internecie znajdziesz interpretacje wynikow. A do lekarza to ja tez poszlabym wczesnie zeby sprawdzic czy fasolka sie ulokowala w dobrym miejscu czy wszystko jest ok. Dziewczyny u mnie chyba dopiero wczoraj doszlo do zagnizdzenia zarodka (ewentualnie) czulam takie dwa silne skurcze macicy i strasznie w tym czasie bolal mnie jajnik. Dzis jajnik tez boli aletak raczej cmi i promieniuje na biodro. Wiem ze to dziwne ale tak mam. Nie wiem czy cos wyjdzie w piatek. Okres powinnam dostacw poniedzialek. Tak sie strasznie boje ze znowu sie nie uda.....:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula, ja właśnie miałam ból jajnika który mi promieniował aż do biodra,musiałam zejść z pracy bo nie mogłam wytrzymać,i w życiu bym sie niespodziewała że to ciąza :-) po 2,5 roku starań sie udało,potem to już takie kłucia raz jeden raz drugi,wiec mi sie wydaje że to dobre znaki dla ciebie :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan87
Fasolka gratuluję:)mam takie pytanie do ciebie bo czytałam twoje posty i powiedz mi kiedy sie kochałaś jak test owulacyjny był pozytywny czy następnego dnia i jaką masz długość cykli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanula81
kruszynka3 tak bardzo Ci dziękuję ze napisałaś, ja już traciłam nadzieję a dzięki Tobie znów ja odzyskuję.:) :* Dzieki że jesteście!! Tylko kobieta która starała się o dziecko może zrozumieć druga kobietę:) Z facetami nie da sie o tym gadać, koleżanki dzieciate juz nie chca o tym słuchać, zostaje forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka ja bym zrobila krew i poszl od razu ddo lekarza. No wlasnie jakie masz cykle i czy od razu w dniu testu ovu sie kochaliscie? Dobre pytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula, będe trzymać kciuki!!!!!!!! wy mnie też wspierałyscie, o czym doskonale pamiętam :-), bedzie dobrze zobaczysz ;-) dbaj o siebie i czekam tu na dobre wieści od ciebie :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
dzięki wszystkim za odpowiedzi:) ja mam cykle tak 28,29 dniowe zazwyczaj testowałam 12dc cyklu a przytulanko rozpoczelismy po 12h od pozytywnego testu owulacyjnego. Bo taką informacje wyczytałam w internecie . Własnie się zastanawiam kiedy się wybrać na wizyte do lekarza bo może być zawczesnie by coś na usg zobaczyć a na badanie krwi do napewno w tym tygodniu się wybiore. A co do kłucia w podbrzuszu też tak miałam więc 3mam kciuki:) No nie ma to jak forum najlepsze wsparcie dla starających się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka24
i troszeczke podejrzewałam że moge być w ciąży bo tak dziwnie się czułam cały czas miałam i mam taką kluche w gardle tak dziwnie . Bardzo bym chciała żeby teraz wszystko wpożądku było z małą fasolką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapoli
Staramy sie z mąłżem o drugie maleństwo jakieś pół roku... Myslałam,ze bedzie łatwiej. Z pierwszym dzieciątkiem zaszłam w pierwszym cyklu, a teraz takie rozczarowanie.. Jak zwykle dzisiaj nie wytrzymałam i poszłam zrobić bete i oczywiście wynik <0,1 :( Rozpacz... Ale może za wcześnie??? Już żałuję, że zrobiłam ten test, bo teraz bede szukała możliwośći, ze jednak sie udało, chociaż Pani w laboratorium nie dała mi cienia nadziei. Ostatnią miesiączkę miałam 08.11.2013., cykle mam 30 dniowe, kochaliśmy się 17 (niedziela) i 18 (poniedziałek) dnia cyklu i niby na 17 dzień cyklu z kalkulatorów miałam wyliczoną owulację i miałam w tym czasie (od piątku-15dc) śluz płodny. Dzisiaj w 26 dc zrobiłam bete no i jak pisałam <0,1. Myślicie, że może to za wcześnie? Mamy jeszcze jakieś szanse :(Ten czas mnie wykończy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×